„Virtuvės mitų griovėjai“: išleidome svariausią kulinarijos leidinį

TV laidos „Virtuvės mitų griovėjai“ pristatymas
TV laidos „Virtuvės mitų griovėjai“ pristatymas
© TV3

Praeitą sezoną sėkmingai TV6 eteryje debiutavusi „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda – Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius – nesėdi sudėję rankų ir tuomet, kai šalies televizijos atostogauja. Šiandien išleistas kulinarų komandos ir mados žurnalo „L‘officiel“ bendras projektas – kulinarinis žurnalas „L‘officiel IŠKYLOS“.

Anot vieno iš žurnalo sumanytojų, A. Ivanausko, naujasis leidinys padės skaitytojams išsirinkti norimus patiekalus keturiems skirtingiems atvejams: „Žurnalas suskirstytas į keturias dalis, iš kurių kiekviena dedikuota patiekalams, derantiems tam tikroms vietoms –pajūriui, miškui, sodui ir miestui. Įžanginį (redakcinį) straipsnį kūrėme kartu su „L‘officiel“ redaktore Jurgita.“

Pasiteiravus kulinaro, ar šis žurnalas yra vienkartinis leidinys, A. Ivanauskas atsakė, jog tolimesnius planus norėtų išlaikyti paslaptyje, tačiau mano, jog ateityje gali pasirodyti ir „L‘officiel IŠKYLOS“ tęsinys. Be to, šiuo metu vyksta derybos su prancūzais, norinčiais leidinį adaptuoti savo rinkai.

Pasak A. Ivanausko, naujasis kulinarinis žurnalas šiuo metu yra svariausias žurnalas apie maistą Lietuvos istorijoje.

„Virtuvės mitų griovėjai“ auditorijos susidomėjimo sulaukė praėjusį sezoną, savo laidoje akcentuodami maisto ruošimo subtilumus bei žinomus žmones, turėjusius galimybę išbandyti kulinarų patiekalus.

 

reklama