Testas: sužinok apie meilę savo gyvenime iš pirmosios savo pavardės raidės

Pora
Pora
© 123rf.com
Alfa.lt
2011-07-18 12:27

Kas slypi tavo pavardėje ? Pabandykime pažvelgti į jūsų meilės gyvenimą pastudijuodami jūsų pavardės raides.

Pažvelkime į savo 1-ąją pavardės raidę.

A

Jūs nesate labai romantiškas, jūs neturite kantrybės flirtuoti ir jūsų negalima trukdyti tam, kas yra drovus, kuklus, gundantis. Jūs esate tiesmukiškas žmogus. Jums svarbus fizinis partnerio patrauklumas. Siekimas ir iššūkiai įkvepia jus. Jūs esate aistringas ir avantiūristiškas labiau negu atrodote, tačiau jūs nevaikštote aplinkui demonstruodami šių savybių. Jūs teikiate pirmenybę savo fiziniams poreikiams.

B

Jums priimtinas tingus jausmingumas. Jums patinka būti romantišku, gerti vyną, pietauti. Jūs labai mėgstate gauti dovanas, kaip ženklą, kad jūsų partneris prieraišus. Jums patinka meilinimasis ir jūs taip pat mokate meilintis. Jūs esate švelnus. Jūs susivaldysite, kol gausite visišką pritarimą. Jūs galite suvaldyti savo apetitą ir susilaikyti nuo sekso, jeigu reikia. Jums reikia naujų jausmų ir potyrių.

reklama

C

Jūs esate labai sociali asmenybė ir jums labai svarbu palaikyti santykius. Jums reikia artumo ir buvimo kartu. Jus norite turėti galimybę kalbėtis su savo partneriu visą laiką. Jūs norite, kad jūsų traukos objektas būtų socialiai priimtinas ir gerai atrodytų. Jūs priimate savo mylimąjį kaip draugą ir kompanioną. Jūs norite, kad jus vertintų ir beveik dievintų jus. Kai tai yra nepasiekiama, jūs sugebate ilgą laiko tarpą neturėti partnerio visai. Jūs mokate kontroliuoti savo jausmus.

D

Jeigu jūs nusprendėte, kad jums kažko reikia, jūs galvotrūkčiais pradedate persekioti objektą. Jūs lengvai neatsisakote savo siekio. Jūs esate globėjiškas ir mylintis. Jūs esate labai aistringas, dažnai savininkiškas ir pavydus. Seksas jums teikia malonumą. Ekscentriškas ir neįprastas, laisvas ir atviras požiūris stimuliuoja jus.

E

Kalbėjimas yra jūsų didžiausias poreikis. Jeigu jūsų partneris nesiklauso jūsų, jūsų santykiuose kyla problemų. Žmogus turi būti intelektualiai jaudinantis arba jis jūsų nedomins. Jums reikia draugas turi būti mylimasis ir lovos kompanionas. Jūs nekenčiate disharmonijos , bet kartais jums patinka pasiginčyti, tai sukelia jaudulį. Jūs daug flirtuojate, nes iššūkiai jums svarbiau negu seksualinis aktas. Jeigu neturite gero meilužio miegoti, miegate su gera knyga. Kartais tikrai gerai knygai teikiate pirmenybę.

F

Jūs esate idealistas ir romantikas, iškeliate savo partnerį ant pjedestalo. Jūs ieškote geriausio partnerio. Jūs mėgstate flirtuoti, tačiau kam nors pasižadėjęs jūs esate labai lojalus. Viešai jūs būnate ekstravagantiškas ir galantiškas. Jūs esate gimęs romantiku. Dramatiškos meilės scenos yra mėgstamiausios praėjusio laiko fantazijos.

G

Jūs esate išrankus, siekiantis tobulumo pats ir iš savo partnerio. Jūs bendraujate su partneriu kuris yra intelektualiai lygiavertis ar netgi aukštesnio lygio ir kuris gali pagerinti jūsų statusą. Jūs mėgstate žaisti meilės žaidimus, kai tam turite laiko. Jūsų pareigos ir įsipareigojimai yra aukščiau visko. Jūs esate jausmingas ir aistringas, tačiau jums gali kilti sunkumų norint suartėti emociškai su partneriu.

reklama

H

Jūs siekiate partnerio, kuris pagerintų jūsų reputaciją ir sugebėjimą užsidirbti. Jūs būsite labai dosnus savo partneriui, jeigu jūs prisiimsite įsipareigojimus. Jūsų dovanos yra, iš tikrųjų, investicijos į jūsų partnerį. Prieš įsipareigodamas jūs esate taupus išlaidaujant. Jūs esate jausmingas ir kantrus.

I

Jūs labai norite būti mylimas, vertinamas ir net dievinamas. Jūs mėgaujatės prabanga, jausmingumu ir meilės žaidimais. Jūs ieškote tokių partnerių, kurie žino ką daro. Jūs domitės mėgėjais, tačiau mėgėjams reikia mokytojo. Jūs esate nerimastingas ir susijaudinęs siekdamas patenkinti savo troškimus. Jūs mėgstate eksperimentuoti ir bandote naujos išraiškos būdus. Jums dažnai nusibosta, tuomet reikia nuotykio ir pokyčių. Jūs esate jausmingas ir kartais tiesmukiškai aistringas.

J

Jūs apdovanotas didele fizine energija. Niekas negali jūsų sustabdyti, nebent jūsų partneris (jūs galite šokti per naktį). Jūs galite išgyventi didelius romanus savo mintyse. Širdyje jūs esate klajoklis ir karts nuo karto turite pats sustoti. Jūs galite lengvai palaikyti ilgus santykius. Jūs esate idealistas ir tikite meile.

K

Jūs esate paslaptingas, susikaupęs ir drovus. Jūs esate labai seksualus, jausmingas ir aistringas, bet jūs to nerodote. Tiktai intymioj situacijoj šios jūsų savybės atsiskleidžia. Jūs išmanote visas žaidimo taisykles, jūs galite vaidinti bet kurią rolę, bet kuriame žaidime ir traktuoti savo meilės gyvenimą labai rimtai. Jūs nekvailiojate. Jūs turite pakankamai kantrybės išlaukti tinkamo žmogaus.

L

Jūs galite būti labai romantiškas, prieraišus. Turėti partnerį jums yra labai svarbu. Jūs laisvai reiškiate savo meilę ir mielai naudojatės progomis, išbandote naują seksualinę patirtį, jeigu viskas yra skoninga. Jūs turite jausti, kad jūsų partneris yra intelektualiai stimuliuojantis, kitaip yra sunku palaikyti santykius. Jums reikia įvertinimo.

reklama

M

Jūs esate emocingas ir atkaklus. Kai jūs palaikote santykius, jūs visą save atiduodate. Niekas negali jūsų sustabdyti. Jūs esate pasiaukojantis ir trokštate tokio paties partnerio, kuris yra toks pat aistringas ir veiklus. Jūs pasiruošęs išbandyti bet ką ir viską. Jūsų energija yra neišsenkanti. Jums patinka globoti savo partneri.

N

Jūs galite pasirodyti nekaltas ir drovus, bet mes žinome, kad išvaizda yra dažnai apgaulinga.

Miegamajame jūs esate ne naujokas, o įgudęs technikas. Jūs galite leistis į kraštutinumus.

Jūs galite būti labai kritiškas partnerio atžvilgiu, siekdamas jūsų abiejų tobulybės. Jums sunku ką nors surasti, kas atitiktų jūsų standartus. Jums sunku išreikšti savo jausmus ir priartėti arčiau prie partnerio.

O

Jūs labai seksualiai aktyvus, tačiau paslaptingas ir drovus savo troškimuose. Jūs galite nukreipti daug savo energijos į pinigų uždirbimą ar valdžios siekimą. Jūs lengvai galite atlaikyti celibato laikotarpius. Jūs esate aistringas ir atsidavęs, reikalaujantis tų pačių savybių ir iš savo partnerio. Turėti partnerį yra rimtas reikalas, tačiau jūs reikalaujate intensyvumo ir esate pasiruošęs išbandyti bet ką. Kartais jūsų aistra pasireiškia savininkiškumu, kurį reikia kontroliuoti.

P

Jūs labai rūpinatės socialinėmis savybėmis. Jūs net nepagalvosite pasielgti kažkaip ne taip, kas galėtų sugadinti jūsų įvaizdį ar reputaciją. Išvaizda lemia, todėl jums reikia gerai atrodančio partnerio. Jums reikia intelektualaus partnerio. Keista, bet jūs galite kartais žiūrėti į savo partnerį kaip į priešą..gerą kova stimuliuoja jausmus. Jūs esate pasiruošęs eksperimentuoti ir išbandyti naujus būdus. Jūs esate labai socialus ir jausmingas. Jums patinka flirtuoti ir jums reikia fizinio pasitenkinimo.

reklama

Q

Jums reikia pastovios veiklos ir stimuliacijos. Jūs turite daug fizinės energijos. Partneriui nėra lengva palaikyti santykius su jumis. Jūs esate entuziastingas ir jums patinka žmonės kitų etninių grupių. Jums reikia romantikos, širdžių, gėlių ir daug pokalbių.

R

Jums reikia partnerio, kuris būtų intelektualiai lygiavertis – kuo protingesnis, tuo geriau. Jums svarbiau didelis protas, negu didelis kūnas. Tačiau fizinis patrauklumas irgi yra jums svarbus. Jūs norite didžiuotis savo partneriu. Jūs labai aistringas žmogus, nors kitiems taip neatrodo. Jeigu jūsų partneris nėra toks geras lovoje, jūs pasiruošęs tapti mokytoju. Jūs galite būti labai reiklus.

S

Jums pirma yra verslas, o po to malonumas. Jeigu jūs rūpinatės karjera, verslu, ar pinigais, jums yra labai sunku atsipalaiduoti. Jūs galite būti romantiškai idealistiškas, bet jūs niekada neprarasite savo jausmų kontrolės. Jūs būsite labai atidus prieš atiduodamas savo širdį, ar kūną.

T

Jūs esate labai jautrus, asmeniškas ir pasyvus. Jums patinka partneris, kuris jums vadovautų. Muzika, švelni šviesa ir romantiškos mintys jaudina jus. Jūs mėgstate fantazuoti ir įsimylėti. Kai mylite, jūs esate romantiškas ir idealistas, besikeičiantis. Jums patinka stimuliuoti savo jausmus.

U

Jūs esate entuziastingas ir idealistiškas, kai mylite. Kai nemylite, jūs esate įsimylėjęs meilę, jūs visuomet ieškote kažko, ką galėtumėt dievinti. Jums romanas, tai- iššūkis. Jūs esate klajoklis ir jums reikia nuotykių, jaudulio ir laisvės. Jums patinka dovanoti dovanas ir jums partnerio malonumai yra aukščiau jūsų.

reklama

V

Jūs esate individualistas ir jums reikia laivės, erdvės ir jaudulio. Jūs stengiatės pažinsite žmogų geriau prieš įsipareigojant. Dažnai yra amžiaus skirtumas tarp jūsų ir partnerio.

W

Jūs esate labai išdidus, ryžtingas ir jūs nesakote ne, kada jūs draugaujate. Jūs esate romantiškas, idealistiškas ir dažnai įsimylėjęs į savo meilę, nematydamas savo partnerio tokiu, koks jis ar ji yra.

Jūs jaučiate giliai ir visas atsiduodate santykiams. Nieko nėra per gerai jūsų partneriui.

X

Jums reikia pastoviai stimuliacijos, nes jums greitai viskas nusibosta. Jūs galite lengvai palaikyti keletą santykių vienu metu. Jūs kalbatės kol nepasimylėjote. Jūs galite turėti daug meilės romanų savo galvoje.

Y

Jūs esate seksualus, jausmingas ir labai nepriklausomas. Jeigu kažkas yra ne taip kaip jūs norite, jūs atsisakysite viso reikalo. Jūs norite kontroliuoti santykius, kurie ne visuomet yra sklandūs. Jūs reaguojate į fizinę stimuliaciją ir praleidžiate daugelį valandų vien tik liesdamas, jausdamas ir tyrinėdamas. Tačiau, jeigu jūs galite leisti laiką užsidirbdamas pinigus, jūs atsisakysite romantiškų malonumų. Jūs norite įrodyti sau ir savo partneriui koks jūs esate geras meilužis. Jūs esate atviras, romantiškas lovos partneris.