Šustauskas: Brazauskienė stipri, graži ir protinga moteris

V.Šustauskas ir K.Brazauskienė (E. Bartulio nuotrauka)
V.Šustauskas ir K.Brazauskienė (E. Bartulio nuotrauka)
© „Lietuvos žinios“
Alfa.lt
2011-07-11 15:55

„Moteris niekada neturi nusileisti vyrui! Visi septyni vyrai buvo po mano kojomis ir gyvenime, ir lovoje“, – atviraus ekscentriškoji Radži gerbėja ir projekto „Didieji pokyčiai“ dalyvė Raisa Šarkienė. Moteris prisipažins – jos gyvenime nebuvo nei vieno vyro, kurio nuomonės ji būtų paisiusi.

Šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo narė Dalia Teišerskytė, Kauno verslininkė Inga Budrienė, dainininkė Violeta Riaubiškytė, tituluota gražuolė Renata Voitechovskaja, turtinga našlė Kristina Brazauskienė – ar šios garsios ir įtakingos moterys taip ir nesiruošia paleisti valdžios iš savo rankų?

Štai K. Brazauskienei vien turtų nebeužtenka – ji panoro valdyti visą Lietuvą! Jau greitai kartu su tituluojamu ubagų karaliumi Vytautu Šustausku ji ne tik įkurs naują partiją, bet ir paims jos vairą.

„Kristina labai stipri, graži ir protinga moteris, ne kiekvienas būtų ištvėręs tokius valdžios išpuolius, kokius teko patirti jai“, – būsimos partijos pirmininkę gins V. Šustauskas. Prezidento našlės bandražygis paatviraus, kad Lietuvoje neliko tikrų vyrų, todėl moterys šiais laikais ne tik drąsesnės, bet ir įtakingesnės už stipriosios lyties atstovus.

„Nuodėmių dešimtukas“ – ketvirtadienį, liepos 14-ąją, 20.00 val. per TV3! Naujasis sezonas „Mano TV3. Čia šviesu!“ – jau rugpjūčio 29 dieną!

 

reklama