Liepos mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas
Horoskopas

Astrologė Valdemara užsimena ir apie artėjantį Europos krepšinio čempionatą.... Tačiau apie viską iš pradžių. Liepos 1-ąją mėnesis prasidėjo Saulės užtemimu. Birželis taip pat buvo įrėmintas užtemimų, bet praėjus jų skleidžiamai įtakai, jau nuo liepos vidurio, lengviau skleisis galimybės, aplinka taps palankesnė. Užtemimai siunčia tam tikrų perspėjimų, skleidžia trukdžių ir skatina savitus mūsų kaprizus. Svarbiausia – įžvelgti galimybių ir jomis pasinaudoti. Išlaisvinkite savo svajones ir sumanymus!Nors dabar jie gali atrodyti nerealūs, bet po kiek laiko, įgijus naujų žinių ir įdėjus pastangų, juos pavyks įgyvendinti. Svarbiausia – išdrįsti reikšti savo svajones ir norus.

Seksis tiems, kurie trokšta namų. Svajojantys apie nuosavus namus dar ne šį mėnesį, bet jau netrukus gali „užkabinti“ tokias galimybes, kurios padės priartėti prie šios svajonės išsipildymo. Geras laikas sugrįžti į namus, gimtinę. Kai kurie gali juos net iš naujo atrasti.

Įdomu tai, kad šį mėnesį drąsios, šiek tiek agresyvios, išsilavinusios moterys turi visas galimybes atverti sau duris į siekiamą tikslą. Jį priartins laiku pastebėtos reikiamos smulkmenos ir „raktai“, atrakinantys duris. Šios moterys liepą bus savo galimybių šeimininkės. Tačiau tam reikia turėti tvirtą charakterį, vertybes ir pasitikėti savimi. Stiprioms moterims puikus laikas užmegzti neįtikėtinas pažintis – ir reikalingas, ir naudingas, į gerąją pusę keičiančias likimą.

Seksis tiems, kurie žino, jog jie yra savo srities profesionalai. Šie žmonės – ir vyrai, ir moterys – atvers duris, jei ne į svajonių darbą, tai į tą poziciją, kurioje jausis gerai. Tačiau tokios galimybės atsivers tik energingiems, išsilavinusiems, savo vertę žinantiems žmonėms. Toks kelias visai netiks pašalpų prašinėtojams, niurgzliams ir mėgstantiems patinginiauti.

Netinkamas metas ekstremaliems išbandymams. Nealinkite kūno pernelyg dideliais fiziniais krūviais, nes tai gali atsirūgti, įvairios situacijos gali jus paguldyti „ant menčių“.

Liepą saugokitės kvėpavimo takų ligų, plaučių uždegimo ar kitų susirgimų, susijusių su kvėpavimo organais.

reklama

Šį mėnesį su mumis „žais“ vėjas: siųs žaibus, krušą, lenks iki žemės medžius. Vėjas gali pridaryti žalos. Pasiruoškite apsaugoti savo turtą, vaikus, žinokite, kaip elgtis užklupus nuožmiai audrai.

Pikti, nedori vyrai, šykštintys moterims komplimentų, priekaištingi ir agresyvūs, gali turėti potencijos problemų ir / arba prarasti valdžią. Tačiau tikri vyrai bus apdovanoti. Galantiški džentelmenai per savo gyvenimišką ir seksualinę potenciją gali iškovoti aukštų pozicijų. Tai – kultūringi, mandagūs vyrai, žinantys savo vertę, mokantys apkabinti, glėbyje laikyti moterį. Už tai jiems liepą atsilygins žvaigždės.

Jauni vaikinai, kurie dar nežino savo vertės, per šį mėnesį gali ją sužinoti, taip pat – atrasti savo vyriškąją potenciją.

Šie vyrai pajus savyje bundančią jėgą mylėti, vadovauti ir valdyti kapitalą, didelius pinigus. Galima sakyti, kad liepa – tai išsilavinusių, protingų, energingų žmonių metas.

Energingiems ir saviraiškos ieškantiems žmonėms tinka valgyti blynus, primenančius tuos, kuriuos kepame per Užgavėnių šventę. Jie turėtų būti skanūs, su riebiais padažais, įdarais. Blynų valgymas suteiks jėgų, padės pasitempti veikloje.

Perspėjimas: jei valgydami blynus išsitepsite drabužius, tai rodys, kad jums duodami pažadai gali būti netesėti. O galbūt patys pernelyg lengvai švaistotės pažadais? Gali kilti problemų su raktais.

Astrologė užsimena ir apie artėjantį Europos krepšinio čempionatą. Lietuva yra Vėžio ženklu pažymėta šalis, todėl jos gyventojams svarbu turėti stiprų stuburą ir gražius, sveikus dantis. Nežinia, ar pasitarę su astrologais, ar atsitiktinai, bet artėjančio krepšinio čempionato vaizdo filmuko kūrėjai jame vaizduoja šokėją Deividą Meškauską, besivalantį dantis, ir grakščias liemeningas šokėjas. „Tai – sėkmės ženklas, tad artėjančiame čempionate galime tikėtis didelių pergalių“, – tvirtina astrologė.

Avinas

Avino ženklo žmonės gali turėti problemų gimtuosiuose namuose. Liepą Avinams pasitaikys ir galimybių, ir išbandymų. Šie žmonės bus tarsi atsidūrę tarp Žemės ir dangaus, tarp kūjo ir priekalo.

Vieniems Avinams gali atsiverti milžiniškos galimybės, kitiems – didžiulės skolos.

reklama

Dideles galimybes atsiskleisti, parodyti save bei savo sugebėjimus ir neatrastus talentus turi žmonės, gimę kovo 26-ąją (+/ - 12 valandų). Toks laikotarpis šią dieną švenčiantiems gimtadienį ateina vieną kartą per 84 metus. Taigi antros galimybės galite ir nesulaukti.

Vėliau gimę žmonės gali patirti tam tikrų išbandymų. Atrodys, kad nesėkmės prasideda, vos išlipus iš lovos. Galite susidurti su nedidelėmis, nemaloniomis problemomis, tokiomis kaip aplieti, sutepti drabužiai, neveikiantis liftas, neužsivedantis automobilis. Jei sugebėsite atsipalaiduoti, nusiraminti ir nusileisti nuo savojo „aš“ pjedestalo ir klausytis patarimų, galite priartėti prie didelio kapitalo.

Pilkas akis turintys Avino ženklo žmonės sugebės įžvelgti, kur guli į jų kišenę lengvai atplaukti galintys pinigai. Bėdą gali prisišaukti tos Avino ženklo moterys, kurios darko savo antakius.

Darbas. Avino ženklo žmonės, dirbantys dėl kitų ir nuveikę didelių darbų dėl žmonių, kurie juos myli, turi didelę galimybę priartėti prie geros pozicijos, sulaukti pasiūlymų iš aukštą postą turinčių žmonių.

Jausite norą, kad jumis kažkas rūpintųsi. Avinai stengsis būti tarsi geri vaikai, kad sulauktų pagyrimo iš savosios aplinkos, ne tik iš viršininkų, bet ir iš artimųjų.

Avino ženklo žmonėms verta būti mandagiems, kultūringiems poilsiaujant, būnant viešose vietose. Kai aplink daug laisvalaikio apranga apsirengusių žmonių, aiškiai nematyti jų statuso. Jauskite aplinkiniams pagarbą, nes nežinote, ar šioje aplinkoje nėra jums svarbių asmenybių, galinčių padėti tiek siekiant karjeros, tiek atskleidžiant save.

Avinams liepos mėnesis bus tinkamas pastebėti galimybes, bet „vaikščioti žeme“. Netinkamas metas pačiam save iškelti ar girtis. Būkite kantrūs ir laukite savo progos.

Meilė. Avinams šį mėnesį norėsis kalbėti apie meilę. Šio jausmo labiausiai trūks Avinų rankoms. Norėsis laikyti už rankos, norėsis ką nors apglėbti ir pačiam būti paglostytam mylimojo rankų.

Avinai mėgsta savęs gailėti, todėl švelnios rankos šią situaciją gali „sušvelninti“.

Apgalvokite, ką ir su kuo kalbate. Jei apkalbinėjate, skaudinate aplinkinius atvirai ar juokaudami, liaukitės. Šį mėnesį būsite linkę skaudinti aplinkinius. Stenkitės susitvardyti, nes greičiausiai tikrai neturite tokio tikslo.

reklama

Nesistenkite greitai ir lipdami per kitų galvas įgyvendinti savų norų. Laikykitės elementarių gero elgesio taisyklių, to iš jūsų geidžia aplinkiniai.

Sveikata. Venkite sumuštinių, atsisakykite vyno. Išsaugokite blaivią, šviesią galvą. Šį mėnesį jums reikia vengti alkoholio – jis gali gerokai sugadinti, apsunkinti jūsų gyvenimą. Egzotiški, „sunkūs“, tolimų tautų patiekalai taip pat gali sukurti papildomų problemų. Avinų sveikata liepą nebus labai gera.

Patarimai. Neišgyvenkite, jei grius planai ir kam nors tapsite „atsarginiu variantu“. Būkite dėkingi, priimkite tai kaip dovaną. Skubėkite kitiems į pagalbą visada, kai jos jiems prireiks. Prisiminkite, jog tarp sunkumų slypi galimybės.

Šiuo metu Avino ženklo žmonėms tiesiog privalu gyventi pagal taisykles ir laukti, kol galės atskleisti savo talentus.

Garbanotus ir / arba gražius plaukus turintiems Avino ženklo vyrams ir moterims seksis labiau. Tinka darytis įvairias šukuosenas, garbanoti plaukus.

Šviesiaplaukės ir garbanotos moterys, ieškančios sėkmės, turi daugiau galimybių pasiekti savo tikslą.

Būtinai atsitiks tai, kas turi atsitikti, gimusiems balandžio 22-ąją (+/ - 12 valandų).

Atsargiai ruoškite staigmenas – gerai pagalvokite, ar tai, ką esate sugalvoję, tikrai atneš džiaugsmo ar naudos žmogui, kurį norite nustebinti.

Jautis

Jaučiams patinka dabartinė padėtis. Tinkamas metas augti, plėstis, skaniai valgyti, solidžiai ilsėtis... Žodžiu, pats laikas pagyventi tarsi riebiai numylėtai katei.

reklama

Svarbiausia – nemeluokite, nes už dabartinius ir praeityje paskleistus melagingus žodžius, tikėtina, teks atsakyti pagal maksimalią programą. O jei kada anksčiau darbais ar žodžiais ką nors nuskriaudėte, sulauksite atpildo.

Karjera ir finansai. Tikėdamiesi gero atlygio, Jaučiai pasiryžę pereiti ugnį ir vandenį. Šį atlygį jie matys, bet dar negaus paliesti. Vis dėlto gimusieji balandžio 25-ąją – 29-ąją, šį mėnesį gali tapti turtingais kapitalistais.

Galimybes lems ir tam tikri fiziniai požymiai: stiprus, dailus kaklas trauks didelius pinigus. Jaučiai su pagurkliu ar odos klostėmis pakaklėje ir toliau mokės skolas.

Meilė ir santykiai. Tiems, kuriuos mylite, tinka dovanoti arba žiedus, arba kitas brangias dovanas: kompiuterius, automobilius, telefonus. Tokios dovanos taps keliu į sėkmę, gražius santykius ir abipusį pasitikėjimą.

Šiuo metu Jaučio ženklo žmonėms meilė yra kaip aidas – kaip šauksi, taip ir atsilieps. Norintiems, trokštantiems meilės teks garsiai šaukti. Priešingu atveju tas stiprus jausmas neateis.

Nors meilei kol kas – ne itin tinkamas metas, tad reikia turėti kantrybės jos palaukti.

Sveikata. Jaučiai šį mėnesį bus sveiki ir energingi. Tik per daug „nepersikepinkite“ saulėje. Gali kilti odos problemų, be to, kartu su odos problemomis pajusite ir kitų negalavimų. Nuolat trūks laiko.

Sektis turėtų toms Jaučio ženklo moterims, kurių oda yra matinė, sveikai rausva. Išblyškusiems, pilkos odos atspalvio ar labai raudoną odą turintiems žmonėms, tikėtina, seksis mažiau.

Galite pajusti skausmą, tarsi peiliais varstytų širdį. Jis kils dėl sunkių minčių, meilės trūkumo, neišsipildančių lūkesčių. Gali skaudėti nugarą, galite ją pasitempti. Daugiausia energijos ir naudos suteiks maistas, pagamintas namuose savo rankomis. Labai tinka valgyti sausainius, geriausiai, jei jie bus gyvūnų formos, taip pat – pyragėlius su medumi ir kepinius su glaistu. Apskritai tinka valgyti įvairių duonos gaminių, jie tarsi „atšviežins“ mintis. Kiekvienas sausainiukas šį mėnesį jums tarsi sakys: „Suvalgyk mane!“

Patarimai. Apdrauskite savo turtą. Tinka kaupti maisto atsargas. Kaupkite gausiai, net už tuos, kurie to nedaro. Ruoškite įvairias uogienes, konservus. Jums pavyks tai padaryti skaniai, todėl netrukus atsiras ir gausus būrys ragautojų.

reklama

Jaučiams šį mėnesį trukdys jų paslaptys iš praeities. Tai dalykai, kuriuos esate padarę, „prisidirbę“, netinkamai pasielgę.

Tinka atnaujinti patalynę: antklodes, pagalves, čiužinius arba iš naujo aptraukti automobilio sėdynes. Gražinti automobilį taip pat palankus metas. Uždažykite įbrėžimus, išorės trūkumus, pakeiskite įskilusias lempas, veidrodėlius.

Tinka visą mėnesį gyventi pagal griežtą dienotvarkę. Labiau seksis tiems Jaučio ženklo žmonėms, kurie muzikuoja, dainuoja ar balsu skaito tekstus.

Vyresniosios kartos Jaučio ženklo žmonėms nuotaiką pakels rusiškų filmų klasika, kuriuose vaidina Jurijus Nikulinas. Gerų emocijų suteiks ir Šarlio Aznavuro (Charleso Aznavour'o) filmai. Sėkmę gali atnešti skaičius 16. Saugumo suteiks šalmo formos kepuraitės, skėčiai ir tikri šalmai.

Dvyniai

Ryškūs, žavūs, tačiau šiek tiek sutramdyti, savotiškai „pririšti“ prie Žemės – tokie Dvyniai bus šį mėnesį.

Karjera ir finansai. Dvynių piniginėje bus tikras „saulės užtemimas“. Pavojus kils tiems šio ženklo žmonėms, kurie žavisi kreditinėmis kortelėmis, ir tiems, kurie susikuria iliuziją, kad gali sau leisti daug. Nesiskolinkite, o geriau skolinkite pinigus ir džiaukitės, kad galite kažkam padėti finansiškai.

Seksis Dvyniams, turintiems gražias rankas ir ilgus rankų pirštus. Gali būti, jog jūsų darbo vadovų nuomonė keisis taip staigiai, kad nespėsite susigaudyti. Apskritai Dvyniams šį mėnesį bus gana sudėtinga suvokti, ką žmonės turi galvoje.

Meilė ir santykiai. Deja, dar vis teks mylėti „žiemos varveklius“. Jūsų meilės santykiuose vis dar pūs šiaurys ir vyraus žiema. Vienų meilė bus tarsi užšalusi, užsikonservavusi, užtat labai tvirta. Kitų – ištirpusi tarsi lašantys varvekliai ir jos jau nebepavyks prikelti.

Dvyniai jaus ilgesį tvirtiems, stipriems jausmams. Galite jaustis, tarsi stovite atšalusių, ištižusių jausmų baloje. Emocijos bus tarsi užspaustos, sunkiai vystysis seksualiniai santykiai. Lengviau bus tiems Dvyniams, kurie yra aktyviai įsitraukę į savo hobį arba kurių hobis yra virtęs profesija. Laisvos sielos žmonėms. Taip pat tiems, kurie yra ištikimi vienintelei savo meilei. Dvynius turėtų nuraminti pučiamųjų orkestrų muzika. Idealiausia, jei Dvyniai patys groja pučiamaisiais. Šio ženklo žmonėms tinka paskaityti Bethoveno, Niutono biografijas, jų meilės istorijas.

Meilės reikaluose labiau seksis tiems, kurie turi apgamėlį tarp akių, šiek tiek virš nosies.

Tam tikros sėkmės arba netikėtų galimybių gali sulaukti tie Dvyniai, kurių mažieji rankų piršteliai yra ploni, dailūs, ilgi, atkreipiantys aplinkinių dėmesį. Tokiomis rankomis apdovanoti žmonės taip pat neturi jokių kompleksų intymių santykių srityje.

Sveikata. Nuo įvairių sveikatos sutrikimų saugos lašelis užpiltinės (iš žolių, šaknelių), tačiau geriant alkoholį stiklinėmis, stikliukais ar dar gausiau galima prisišaukti situacijas, kurių visiškai nereikia.

Užpiltinės lašelis Dvyniams padės prisiminti įvairius dalykus, šie gėrimai iš tiesų turi savotiškos magijos.

Būkite atsargūs su vaisiais, nepamirškite rankų higienos ar švaros. Valgydami restoranuose ar kavinėse atkreipkite dėmesį, kas dirba virtuvėje ir kokiomis rankomis ruošia Jums patiekalus.

Tai mėnuo, kai nepatariama saujomis triaukšti saulėgrąžas ar kitas sėklas.

Venkite tamsių spalvų drabužių, ypač rudų. Jei teks per šį mėnesį būti tokiose situacijose, kai po kojomis pabirs kieno nors nešami ar vežami vaisiai, tai bus ženklas, jog jūsų gyvenimas kardinaliai keičiasi į gerąją pusę.

Saugokite save ir artimuosius nuo nusideginimų. Apgavę, su aplinkinių jausmais nesiskaitantys Dvyniai gali turėti jų veiksmus „išduodančių“ pūlingų spuogų ant veido.

Patarimai. Į vieną pusę sušukuoti tiesūs plaukai arba tvarkingi plaukai, taip pat atvira kakta suteiks galimybę „pagauti“ geras idėjas, geras mintis, realizuoti savo kūrybingumą.

Pinigų liepą negailėkite dailiems indams, naujoms pagalvėms, kokybiškiems drabužiams.

Gegužės 26–27 dienomis gimusieji Dvyniai gali būti patikrinti, ar nepiktnaudžiauja savo talentais, grožiu, gabumais, išskirtinumu. Aplinkybės tarsi nuplėš visas kaukes. Jei bandote būti gudresni, nei iš tiesų esate arba vaidinate, esate nesąžiningi, galite sulaukti netgi labai artimo žmogaus išdavystės. Pagalvokite, ar verta duoti tam tikrus interviu, eiti į televizijos laidas, atsargiai bendraukite su žurnalistais.

Tinkamas metas susitvarkyti namuose šluotas, žirkles, ventiliatorius. Moterims tinka puošti kaklą su sėkmę nešančiais akmenimis – agatais, sardolikais, tigro akies, baltojo karneolio akmenimis.

Bėdos seks paskui tuos Dvynius, kurių namuose ar aplinkoje ges elektros prietaisai, dings šviesa.

Jus gali išberti spuogai ar net votys.

Jei į Dvynių moterų rankinukus įropos vabalas ir vėliau jį atrasite netikėtoje situacijoje – tai bus ženklas, jog išsivaduojate iš kažkieno priklausomybės, tampate laisvos.

Dvyniai, kurie liepą susapnuos medį su vaisiais, tikėtina, pradės greitai keliauti turto ir gerovės link.

Dvynių namus ir darbinę aplinką saugos kvapniųjų augalų šluotelės. Labai tinka septynių rūšių žolelės.

Gerų minčių suteiks prancūzų rašytojo Stendalio kūriniai, anglų kūrėjo Džordžo Bairono kūriniai. Tinka pasiklausyti Imrės Kalmano (vengrų kompozitorius ir operečių autorius) muzikos.

Vėžys

Labiausiai seksis Vėžiams, gimusiems liepos 17–23 dienomis imtinai. Sėkmingi bus ir Vėžio ženklo vyrai, turintys gražią krūtinės ląstą (krūtinę). Vyrams tinkamas laikas demonstruoti gražius pečius. Vėžiukai liepą turi žavėti savo rankomis. Buvimas jų glėbyje savotiškai gydo, jaudina, padeda atgauti jėgas, suteikia kūrybinių idėjų – patiems Vėžiams verta tai žinoti.

Karjera ir finansai. Pinigai ir kapitalas – Vėžiams prieš akis, bet pasiekti bus dar ne šį mėnesį. Šiuo metu laikas susitvarkyti sąskaitas, padengti turimas skolas. To reikia, kad galėtumėte priimti ateinančius pakankamai didelius pinigus. Būkite kantrūs. Liepos mėnesį dar stenkitės išgyventi toje finansinėje rutinoje, kokioje ir gyvenate.

Gali kilti noras šiek tiek riboti bendravimą su žmonėmis, kuriems dabar rašote laiškus ar į kurių skambučius atsakinėjate.

Darbų ieškoti neteks, nes jie patys plauks Jūsų link. Užtenka pagalvoti, sukonkretinti mintį ar idėją ir jos pildysis, materializuosis. Po Vėžio ženklu gimusių žmonių gyvenime vyks tai, ką jie garsiai įvardys.

Meilė. Vėžio ženklo vyrai šį mėnesį spinduliuos ypatingu žavesiu. Jiems tiesiog nebus įmanoma atsispirti. Pačios aplinkybės ir besiklostančios situacijos išryškins Vėžio ženklo vyrų žavesį ir pritrenkiantį patrauklumą. Vėžiai vyrai šį mėnesį „gros“ moterų jausmais, jautrumu. Jiems bus lengva suvokti, kam ko reikia ar trūksta.

Vis dėlto šio ženklo žmonės bandys sudaryti įspūdį, tarsi būtų tylūs ir kuklūs. Šis mėnuo parodys, kokie Vėžio ženklo vyrai yra virtuozai meilės santykiuose. Už visą šią sėkmę galite dėkoti Baltajam mėnuliui.

Vėžio ženklo moterys prisimins viską: žvilgsnius, prisilietimus, pažadus. Tik jos pačios spręs, kuo tiki ir ką prisimena. Vėžiukės liepą pasitikės savimi ir turėtų siekti kiekvieną dieną pragyventi tikslingai. Visą mėnesį jos bus geidžiamos ir šalia esantiems žmonėms kels jaukumo jausmą. Vėžio ženklo moterys turi prisiminti, kad jos yra lapės, kurios gali apsukti bet ką. Tai mėnuo, kai verta tapti pačia svarbiausia asmenybe pačiai sau. Vėliau to gali tekti laukti tokios palankios situacijos dar septynerius metus. Šį mėnesį kiekvienas veidrodis Jums sakys: „Tu pati mieliausia, tu pati gražiausia.“ Energijos suteiks ir žavesį išryškins tamsiai pilkų, žalių atspalvių drabužiai. Taip pat skaidrūs, peršviečiami drabužiai – su jais jausitės gerai. Tačiau venkite ryškių raudonų drabužių.

Meilės srityje Vėžiai turi tokių galimybių, kurių gali pavydėti bet kas. Didelė naujų pažinčių tikimybė. Susipažinsite su žaviais, patraukliais ir puikiai Jums tinkančiais partneriais.

Vis dėlto neblogai seksis ir Vėžiams atsiskyrėliams ar vienišiams. Tiems, kurie moka būti patys su savimi, kūrybingai leisti laiką, atsiduoti savo hobiui ar mėgstamai veiklai.

Vėžiukės iš išorės atrodys tingios, nors tai – apgaulinga iliuzija. Jos bus griežtos, turinčios savo poziciją įvairiais klausimais. Liepa - tinkamas laikas apgalvoti, kaip švęsite savo gimtadienį.

Sveikata. Tinkamas laikas rūpintis savo dantimis. Turite gražius, sveikus dantis, tad juos nuolat prižiūrėkite. Vyrai Vėžiai turėtų pasaugoti savo viršutinę lūpą, nes bet kokie vabzdžių įkandimai ar peršalimai kenks, jei taip nutiks – tai perspėjimas. Gali trūkti jėgų, gali greitai kisti kraujo spaudimas.

Verta skirti dėmesio pasilepinti, išoriniam ir vidiniam grožiui puoselėti.

Stiprybės ir energijos suteiks vandens procedūros, mokėjimas atrasti tam tikrą santykį su vandeniu.

Savotiškos apsaugos suteiks žuvis, žuvies patiekalai, jūros kopūstai ir įvairūs jūros produktai. Jie jus atgaivins ir sustiprins. Vengti kisielių, grubaus, riebaus maisto ir alkoholio.

Tinkamas laikas dailinti savo figūrą, įvardyti jos privalumus ir trūkumus.

Patarimai. Per daug didelių planų neturėkite, kruopščiai neplanuokite ir nedėliokite savo tikslų – geriau leiskite sau svajoti ir tas svajones išreikškite. Vėžiams liepos mėnesį labai lengva bus įvardyti tai, ko jiems nereikia, tai, ko jie nenori, ir tai, kas jiems nepatinka. Energijos suteiks ir žavesį išryškins tamsiai pilkai žali drabužiai. Taip pat skaidrūs, permatomi drabužiai leis jaustis gerai. Tačiau venkite ryškių raudonų drabužių.

Jei per šį mėnesį netyčia išmesite indą su vandeniu ir jis suduš, tai ženklas, kad gausite nekilnojamojo turto arba į savo gyvenimą pritrauksite didelių pinigų. Perspėjame – veiksmas turi įvykti netyčia, tad nesudaužykite pusės indų namuose.

Tačiau vien tik išlietas vanduo bylos apie sklindančias apkalbas, kurios gali turėti pasekmių.

Saugokite save per gimtadienius, geriau neikite ten, kur didelė minia, venkite staigmenų. Gimtadienio parą geriau pabūkite patys su savimi, kad mintyse atrastumėte esamas galimybes.

Tinka puoštis papuošalais su akvamarinu. Tai suteiks prisilietimą prie savotiškos asmeninės gyvenimo prasmės. Tinka skaityti Teodoro Dreizerio (Amerikos rašytojo) kūrinius ir Rene Dekarto (prancūzų matematiko, filosofo) mintis, klausytis F. Hendelio muzikos, J. S. Bacho kūrinių.

Liūtas

Sėkmės galima palinkėti tiems Liūto ženklo žmonėms, kurie į pasaulį žvelgia plačiai atmerktomis akimis. Seksis tiems, kurie turi žalsvo atspalvio arba visiškai žalios spalvos akis. Taip pat jie turės savotišką apsaugos „aurą“: saugos aplinkinius ir artimuosius nuo nesėkmių arba skleis savotiškus perspėjimus apie artėjančias nelaimes. Vis dėlto žmonių su tokiomis akimis – gana reta.

Karjera ir finansai. Gimusieji tarp liepos 28-osios ir rugpjūčio 1 dienos Liūtai gali lengvai „užuosti“, kas jiems sukraus kapitalą. Gimusiems šiomis dienomis didelė tikimybė pakliūti į laimingų atsitiktinumų virtinę. Atsitiktinė pažintis, buvimas reikiamu laiku reikiamoje vietoje gali atnešti didelės sėkmės, garbės ir pripažinimo.

Liūtai šiuo periodu įgaus patirties, gaus naudingų patarimų. Bus galimybių klestėti, laikyti sėkmės paukštę už uodegos, eiti į priekį. Toks žvaigždžių išsidėstymas įvyksta kartą per dvylika metų. Jūsų išskirtinės savybės bus pripažintos aplinkinių ir kels jų susižavėjimą.

Tačiau trūks plyš besiveržiantys į aukštesnes pozicijas ar aukštesnius postus gali būti atleisti iš bet kokių pozicijų ar darbų. Tai galios karjeristams ir lipantiems per galvas. Tokiems akiplėšoms bus suteikta laisvė, be to, sveikatos srityje gali paleisti ir vidurius.

Meilė ir santykiai. Liūtai liepos mėnesį gali savęs klausinėti: „Kas čia darosi?“ Atrodys, kad aplinka ir aplinkiniai jų nesupranta. Atrodys, tarsi niekas nesuteikia atsakymų į jums rūpimus klausimus. Tačiau tai – tik iliuzija. Šie atsakymai bus Jums duodami, tik jų negirdėsite.

Liepos 23-ąją Saulė įeina į Liūto ženklą, tad Liūtai pradės švęsti gimtadienius, gauti dovanas. Būtų prasminga žinoti savo ateinančių metų galimybes. Generuokite įvairias idėjas ir sujunkite visa tai į savotišką „misteriją“ – vieną bendrą metų viziją, įsivaizduokite savo ateinančių metų vaizdo klipą.

Pas Liūto ženklo merginas gali pradėti lankytis buvę vaikinai, meilužiai, simpatijos.

Liūto ženklo vyrai irgi nuspręs, kad praeityje buvo geriau ir bandys siekti buvusios meilės. Deja, ją sunkiai pavyks sugrąžinti atgal. Kas buvo – pražuvo.

Liūtai visą liepos mėnesį daug kalbės, išsakys daug teisingų minčių ir išreikš savo norus. Šis „kalbumo“ periodas truks nuo liepos 2-osios iki 28-osios.

Sveikata. Liūtams nevalia būti išbalusiems. Žinoma, geriau neieškokite lengviausio sprendimo baltam odos atspalviui pašalinti – degintis liūtams patariama atsargiai, nes liepos pirmojoje pusėje vyks Saulės užtemimas, tad geriau tai daryti liepos antroje pusėje.

Šį mėnesį, norėdami būti sveiki ir energingi, Liūtai turėtų lepinti savo pėdas: masažais, vonelėmis, aliejais, aukštos kokybės kojinėmis, patogia avalyne. Viso kūno savijautą lems jūsų pėdos. Ir toliau saugokite blauzdas. Visas jūsų gyvenimas gali atsispindėti šioje kūno dalyje. Pavyzdžiui, jei kada esate kam nors padarę skriaudų, visa tai gali grįžti per traumas ir problemas blauzdų srityje.

Neapkraukite kepenų valgydami sunkų maistą.

Patarimai. Liepos mėnesį tinka pirkti Jums reikiamą literatūrą, pateikti raštiškas užklausas į tuos klausimus, į kuriuos nepavyksta gauti žodinio atsakymo iš įstaigų ar institucijų. Tinkamas laikas atnaujinti ryšio priemones, pirkti kompiuterinę techniką, tačiau geriausia – galingesnę, prestižiškesnę.

Liūtai liepą neretai gali neišsirinkti tinkamos aprangos. Jos nepavyks priderinti prie esamos temperatūros, oro sąlygų, o jei ir pavyks – apsipilsite, įplėšite ar kitaip sugadinsite drabužius.

Gali būti, jog Jūsų mėgstama avalynė, kurią nešiojote ilgus metus, atitarnaus galutinai, suplyš, „prašys valgyti“, nudils.

Problemų gali kilti ir su naujais batais – visai kaip eilėraštuke „Mano batai buvo du“ – jie tiesiog dings taisykloje arba netgi namuose. Gali netikėtai plyšti kojinės.

Geriau pabūti namuose ir nesiveržti į užsienį. Laikykitės tam tikro uždarumo, atsidėkite neatliktiems darbams. Tinkamas laikas susisiūti ištrūkusias sagas, prairusias kišenes ir nuveikti įvairius smulkius darbus, kad atsirastų laiko apgalvoti savo esamą situaciją ir ateitį.

Mergelė

Mergelėms liepos mėnesį svarbiausia turėti žmogų ar gyvūną, kuris saugotų Jūsų namų rankenas. Tokia apsauga reikalinga tam, kad vagys ar kiti piktų kėslų turintys žmonės nelandžiotų į Jūsų namus. Kitaip tariant, labai gerai, kad Jums išėjus iš namų kas nors juose liktų: ar gera mama, ar pikta uošvienė, ar didelis šuo – nesvarbu.

Kažkodėl blogų kėslų turintys žmonės liepos mėnesį kėsinsis į Mergelių turtą.

Karjera ir finansai. Galite sulaukti netikėtos žinios iš buvusių viršininkų ir darbo vadovų, kvietimų sugrįžti ar gundančių ir vertingų pasiūlymų. Šių žmonių ilgą laiką nebuvo Jūsų gyvenime ir jie atsiras tarsi iš niekur. Galite apsvarstyti šiuos pasiūlymus. Ir nebijokite kelti aukštų sąlygų – jos bus patenkintos.

Apskritai turėsite didelę galimybę pasiekti savo tikslų, prisiliesti prie to, ko ilgai troškote. Pačios situacijos leis priartėti ar sugrįžti į tam tikras pozicijas. Jūsų ilgai puoselėti tikslai gali tapti aukštesniais ir platesniais. Išsiplės Jūsų galimybių erdvė.

Tiesa, yra ir kita šios srities pusė – saldžiais pažadais ir ilgo laikotarpio garantijomis iš jūsų bus viliojami pinigai. Netinkamas laikas pirkti brangius daiktus, nes tai, kas bus įrašyta pirkimo garantijose ar reklamose, gali nepasitvirtinti.

Svarbiausia – nedarykite staigių, neapgalvotų sprendimų, nenerkite stačia galva į permainas.

Meilė ir santykiai. Mergelėms liepos mėnuo – palankus laikas. Labai tinka svečiuotis pas savo draugus ir net pas draugų draugų draugus. Kitaip tariant, svečiuokitės į sveikatą.

Jei seniai planuojate kokią nors kelionę pas užsienyje gyvenančius draugus – tam tinkamas metas, tik kelionė turi būti planuota iš anksto, parengti dokumentai ir įsigyti lėktuvo bilietai. Spontaniškos kelionės gali nepateisinti lūkesčių.

Meilėje labiausiai seksis Mergelės ženklo merginoms ir moterims, turinčioms mažas dailias, kaspinėlio formą primenančias lūpas.

Mergelės ženklo vyrai šį mėnesį gali sublizgėti geru skoniu, pradėti skoningai rengtis, išmokti ar atnaujinti savo elgesio manieras. Jie taps mandagesni ir malonesni.

Šio ženklo vyrų smegenyse nors ir netiesiogiai suksis noras „mesti kelią dėl takelio“, ieškoti gražesnių, jaunesnių, mielesnių partnerių. Šis noras nebus sėkmingas, trauks link kiekybės, o ne kokybės.

Tokiais norais šio ženklo vyrukai maskuos savo pakankamai kuklius pajėgumus. Pakuždėsime naudingą patarimą: jei turite problemų su potencija, seksualinį pajėgumą pakels iš usnių žiedų surinktas bičių medus.

Mergelėms šį mėnesį patartina daugiau patylėti, nesikišti į kitų ginčus.

Sveikata. Nevaikščiokite tuščiu pilvu ir apskritai, jei esate tokia liekna ar lieknas, kad jūsų pilvas atrodo tarsi įkritęs, nešiojate savotišką nesėkmės ženklą. Tuščias pilvas Mergelėms tiesiog netinkamas.

Jei turite kokį nors negalavimą, geriau luktelkite, apgalvokite, iš karto nesigriebkite tablečių. Rami minčių tėkmė padės Jūsų kojoms – nuo pėdų iki dubens. Jos bus gražios ir grakščios, o merginoms ir moterims tinka demonstruoti kojų grakštumą. Ilgų, dailių kojų savininkės jausis laimingos. Drąsiai dėvėkite šortus, aptemptus drabužius. Sijonai gali būti net nelabai padoraus ilgio. Tegu vyrai šiek tiek pavarvina seilę. Juk savo žavesį liepą skleisite per kojų grožį ir gerą kraujo cirkuliaciją jose.

Patarimai. Mergelėms šį mėnesį patariama susilaikyti nuo brangios vaizdo, kompiuterinės technikos, fototechnikos pirkimo. Galite nusivilti, nesulaukti norimo rezultato, įsigyti nekokybiškos technikos. Liepos 1 dienos Saulės užtemimas lems tai, jog klysite vertindami, šių brangių daiktų reikalingumą.

Gimusieji ženklo pradžioje, maždaug rugpjūčio 27–28 dienomis, gali jaustis tarsi įstrigę laike ir negalintys išsivaduoti. Tarsi apraizgyti kokio nors voratinklio.

Mergelės, prarandančios arba praradusios taliją, nejučia kaupiančios riebaliukus juosmens srityje, gali smarkiai neišgyventi – jas lydės sėkmė ir jos jausis laimingos.

Seksis šio ženklo žmonėms, turintiems nedideles dailias ausis.

Svarstyklės

Neplanuokite didelių darbų ir pernelyg nepasitikėkite savo detaliais planais. Jie gali nueiti šuniui ant uodegos, būti lengvai sujaukti.

Geriausiai jausis savotišką „aukso vidurį“ daugelyje gyvenimo sričių atradusios Svarstyklės. Jei esate atradę pusiausvyrą bendravime, santykiuose, ši sritis ir toliau Jums neš malonumą, naujai pasirenkant. Šį mėnesį Svarstyklės stengsis išlaikyti tam tikrą pozą. Svarbiausia, kad jos nepamirštų, prieš ką ir kokią pozą yra sugalvojusios išlaikyti. Liepos mėnesio taisyklė Svarstyklėms galėtų būti: „Niekam nemeluok ir nereikės nieko prisiminti.“

Karjera ir finansai. Tikėtina, jog Svarstyklės patirs konfliktų dėl finansų, ypač šio amžiaus vyresni žmonės. Smulkmeniškoms, ne visuomet atviroms Svarstyklėms gali būti negrąžinama grąža, į rankas netyčia gali papulti padirbtų pinigų.

Liepos mėnesį karjeros greičiausiai nepadarysite. Saulės užtemimas tiesiog neleis prisiartinti prie aukštesnio laiptelio. Jei Jums nepatinka esamas darbas, galite jį keisti, tačiau kol kas į aukštesnę poziciją neužkopsite. Tinkamas metas pakeisti ir atnaujinti dalykinę aprangą.

Gali sugrįžti pikti, nesąžiningi viršininkai ir reikalauti iš jūsų laiko, išlaidų, sukelti Jums trukdžių, griauti tam tikrus planus, reikalauti kokios nors seniai pamirštos informacijos.

Gali kilti tam tikrų neramumų darbe, ekstremalių situacijų, tačiau tiesiogiai tai Jūsų nepalies, tiesiog jausite, kad svarbūs dalykai vyksta šalia. Darbui rinkitės kokybiškus drabužius ir avalynę.

Meilė ir santykiai. Jausite norą susidraugauti su savo draugų draugais. Liepos mėnesį tai bus Svarstyklių siekiamybė. Norėsis įsilieti į tą ratą, su kuriais bendrauja Jūsų artimieji.

Svarstyklių ženklo moterys labai pastebės gražius vyrus, jų vešlias garbanas, raumeningas rankas. Jos jaus savotišką virpulį širdyje nuo fizinio vyriško grožio. Svarbiausia – didelė tikimybė, jog šie gražūs ir išvaizdūs vyrai aplinkybių dėka suksis aplink, bus kažkur šalia. Ar turėsite progą susipažinti ar prisiliesti – klausimas, į kurį lieka atsakyti kiekvienam asmeniškai.

Tinkamas metas susirasti galantišką ir žavų meilužį.

Užtat Svarstyklių vyrai liepos mėnesį bus gana irzlūs, isteriški ir pakankamai lengvai išprovokuojami santykių aiškinimuisi. Aplinkiniai gali tuo pasinaudoti. Išvestas iš kantrybės Svarstyklių vyras gali ilgai nenurimti, ieškoti teisybės ar netgi pradėti grasinti. Jūsų per kraštus besiliejančios emocijos taps tik komišku spektakliu aplinkiniams, tad kad ir kas benutiktų, stenkitės išlikti santūrūs. Liepą tai bus savotiškas jūsų santūrumo išbandymas.

Sveikata. Nesąžiningos Svarstyklės jaus savotišką apvytimą visose gyvenimo srityse.

Tokio tipo Svarstyklių oda bus linkusi raukšlėtis nuo daugelio veiksnių: dėl saulės, vandens trūkumo, neišsimiegojimo, persimiegojimo arba netinkamos kosmetikos.

Netikusi ar netgi neskoninga, negraži avalynė gali lemti, jog turėsite šiokių tokių sveikatos problemų. Ir vyrai, ir moterys šį mėnesį turi nešioti tokį apavą, kuris priverstų praeivius gatvėje atsisukti ir nusistebėti. Tokie batai darys teigiamą poveikį Jūsų sveikatai.

Nors ir keistai skamba, geriausiai tiks juodi batai su raudonais padais. Šis patarimas galioja ir vyrams, ir moterims.

Patarimai. Svarstyklių ženklo moterims pravartu žiūrėti į gražius vyrus. Tai pritrauks pinigų, sotumą ir poilsį.

Nauja pažintis bus tokia stipri emociškai, jog į naują simpatiją reaguosite kiekviena savo kūno ląstele. Verta susipažinti su tais žmonėmis, nuo kurių tarsi sklinda elektra, nuo kurių jūsų kūnu bėgioja „elektriniai“ šiurpuliukai.

Dar vienas patarimas iš santykių srities – leiskite tiek verslo, tiek santuokos partneriams „spurdėti“ ir reikšti savo principus. Reaguokite į tai labai ramiai – jie vis tiek niekur nepabėgs, net jei švaistysis tokiais grasinimais.

Priimkite iššūkius iš darbo vadovo.

Nepatartina keliauti į užsienį, nes ten mažai kas Jūsų lauks. Formuokite savo svajones ir norus, sudarykite savotiškus siekiamybių, gerų ketinimų sąrašus. Atsakykite patys sau į klausimą: „Kokią naudą aš sukuriu? Kokia iš manęs nauda?“

Skorpionas

Skorpionų Saulės užtemimas per daug neveiks. Tačiau veiks jų viršininkus ir bosus. Neduok dieve, jei viršininkas jus kada nors nuskriaudė, pritaikė kokią nors nuobaudą – šį mėnesį visa tai atsisuks prieš Skorpionų vadovus.

Liepos 2–28 dienomis atsargiai kalbėkite, žadėkite, konstatuokite. Gal gerai, o gal ir ne – visi Jūsų ištarti žodžiai lengvai taps realybe. Tad aplinkinių negąsdinkite – visa tai gali atsisukti prieš jus pačius.

Karjera ir finansai. Nepasiteisins nei darbo keitimas, nei kalbos apie tai.

Vis dėlto sėkmė lydės Skorpionus, kurių profesinės veiklos sritys susijusios su vynu, parfumerija, fotografija, tapyba, medikamentais.

Magiškas ryšys jungs Jūsų kiaulę taupyklę ir maitinimosi įpročius. Kiaulieną liepą valgysiantys Skorpionai gali „suvalgyti“ savo pinigus ir santaupas.

Liepos mėnuo – tai metas, kai Skorpionai gali pajusti savo unikalumą ir vidinį pasitenkinimą tuo, ką yra pasiekę, ir užimamomis pozicijomis. Patarimas: džiaukitės Jus supančiu pasauliu ir savo vieta jame.

Meilė ir santykiai. Skorpionų vyrų energiją ir potenciją skatins šakniavaisiai, česnakai ir aštrus maistas.

Nerandantys antrosios pusės ar atsakymų į rūpimus klausimus Skorpionai galėtų pabūti arti gyvų kiaulių (kaime arba nacionaliniame parke). Šis mėnuo – savotiškos pagarbos šiems gyvūnams metas. Jei gyvenate mieste ir kiaulių nėra keliolikos ar net keliasdešimties kilometrų atstumu, bent jau prisiminkite vaikystės pasakas, kuriose minimos kiaulės (pvz., „Princesė ir kiauliaganys“). Jei turite galimybę, pabendraukite su žmonėmis, kurie yra ūkininkai ir kiekvieną dieną rūpinasi kiaulėmis. Prisiminkite, jog šuo į žmogų žiūri iš apačios, katė – iš viršaus, o kiaulė – tiesiai į akis.

Verta šiuos gyvuliukus įvertinti ir iš jų pasisemti teigiamos energijos.

Jei ši mintis Jūsų visiškai nežavi, atsakymų į meilės klausimus galite ieškoti prancūzų poeto Šarlio Bodlero poezijoje. Šarlis Bodleras XIX amžiuje rašė:

Iš tikro tai bijau, kad tas lengvutis flirtas

Nerastų atlygio po tiekos pastangų!

Kas iš širdžių mirtingų repliką išgirdo?

Tokiu siaubu svaigintis reiks stiprių galvų!

Skorpionai vyrai turi prisiminti, jog seksualinių santykių jie turi teisę geisti, trokšti ir netgi reikalauti, bet ne visada. Kūno ir minčių aistras turite kažkokiu būdu patenkinti, tačiau Jūsų partneriai neturi dėl to jausti skriaudos. Jei rasite, įgysite tinkamą partnerį, atsivers naujos galimybės. Stebintiems Jūsų pokyčius net keliai links – kam iš pavydo, kam iš susižavėjimo.

Sveikata. Netinkamas laikas prisigalvoti nebūtų ligų, neįsikalbėkite jų, neieškokite įvairiausių simptomų, kai jų iš tiesų nėra.

Sunegalavusiems Skorpiono ženklo vaikams tinka valgyti blynelius iš ruginių miltų. Gerą nuotaiką ir jėgų visiems Skorpionams suteiks pyragėliai su grybais. Tačiau norint išsaugoti skaidrias mintis ir greitą mąstymą, vertėtų nevalgyti kiaulienos. Tai ir savotiška aliuzija į kiaulę taupyklę – itin mėgstantiems kiaulieną Skorpionams gali tekti ištuštinti finansines sąskaitas ir santaupų dėžutes.

Skorpionėms moterims ir šio ženklo vaikams nerekomenduojamas saldus maistas. Raudono atspalvio drabužiai Skorpionus stiprins ir suteiks jiems drąsos.

Jėgas atgauti, išvargus atsitiesti ir po fizinio, ir po protinio krūvio padės duonos riekelė su česnaku ir druska.

Gimusiems spalio 24 dieną (+/ - 12 valandų) Skorpionams dabartinis laikotarpis formuoja tokias situacijas, kurios sustiprins jų vidinį „aš“. Tą dieną gimusieji liepą spinduliuos žavesį. Jie gali priartėti prie paslapčių ir sulaukti įkvėpimo savo veiklai. Nepramiegokite – toks sėkmingas aplinkybių derinys kartosis tik po 164 su puse metų, taigi antras toks šansas bus, bet...

Šią dieną gimusiems žmonėms visos Skorpionams surašytos astrologinės prognozės linkusios išsipildyti dvigubai.

Patarimai. Suaugusiems Skorpionams labai nerekomenduojama gerti spiritinių alkoholinių gėrimų. Jei jausite didžiulį poreikį, galite nebent užsilašinti lašelį gryno spirito ant liežuvio. Skorpionams nereikėtų važiuoti į užsienį, darytis paso ar vizos. Būkite nusiteikę, jog gali dingti bagažas, kokie nors svarbūs dokumentai ar siuntiniai į ir iš užsienio.

Patariama pagaląsti peilius ir kitus aštrius įrankius, kurie yra kasdien naudojami. Tinkamas metas išmokti pasirūpinti visais savo drabužiais iki smulkmenų. Suplanuokite visą savo aprangą ateinančiai dienai. Jei įprasite taip susitvarkyti, tai lems savotišką sėkmę, bylos apie nusiteikimą: „Ir rytoj saulė patekės, ir rytoj aš gyvensiu ir vilkėsiu tvarkingai.“

Laikykitės disciplinos, tvarkos. Šiuo metu jūsų gyvenime tvarka turi būti tarsi kareivinėse. Aprangos pasiruošimas taip pat dera su disciplina ir tvarkingumu.

Vertėtų turėti namuose ir virtuvėje arba prie įėjimo nors miniatiūrinę Budos statulėlę.

Papuošalai su turkiu suteiks drąsos, tvirtumo ir padės lengviau rasti išmintingus atsakymus.

Šaulys

Tenka pripažinti, jog Saulės užtemimas liepos mėnesį Šaulius gali paveikti stipriausiai. Galite susidurti su gana didelėmis problemomis, kurios bus įveikiamos, bet reikalaus susikaupimo bei atsidavimo.

Karjera ir finansai. Sugniaužkite kumščius ir nusiteikite konfliktams biure ar kitoje darbo zonoje. Galvoje tik ir suksis mintis: „Ko jūs visi iš manęs norite?!“

Tinka išnaudoti santaupas, paatostogauti. Jei liepą ant Jūsų kris kokie nors medžių lapai – tai ženklas, jog esate labai saugomi ir netrukus atrasite naują gausų pinigų šaltinį.

Turintiems valdžią, aukštas pozicijas, priklausantiems politinėms partijoms reikėtų pagalvoti apie asmeninį horoskopą – tai padės pasiekti aplink sklandančias galimybes.

Gana neblogai seksis verslininko, politiko „uoslę“ turintiems Šauliams. Žmonės, kurie yra spekuliatyvūs, verslūs, net ir šį ne itin sėkmingą mėnesį neblogai generuos pajamas.

Šaulio ženklo moterys turėtų atsargiau žvelgti į savo finansinį gobšumą ir būti nuolaidesnės.

Meilė ir santykiai. Gali būti, jog sulauksite laiškų ar netgi svečių iš užsienio. Šie santykiai pavogs gan daug jūsų laiko, bet bus perspektyvūs. Lovos srityje gali būti, jog visą mėnesį galvoje suksis idėja: „Noriu karštos nakties, o sulaukiu tik problemų!“

Strategija, kaip išsigelbėti nuo „juodo“ periodo, – su savo seksualiniu partneriu išvykti atostogauti į užsienį. Tačiau nusiteikite, jog tokiai kelionei reikės nemažo kapšelio pinigų. Jei nuspręsite imtis tokio plano, ryšio ir technikos priemones išjunkite, užrakinkite kokiame nors seife. Kitaip tariant, susiplanuokite viską taip, kad niekas jūsų nepasiektų.

Tačiau nusprendus išvykti, reikia turėti laiko patikrintą seksualinį partnerį. Tokiu atveju su artimu žmogumi mėgausitės geru laiku.

Likusiems Lietuvoje Šauliams pagalius į ratus gali kaišioti buvę partneriai iš praeities. Jie kiš nosį kur reikia ir nereikia bei pridarys papildomų problemų. Lyg jų dar trūktų.

Laimingoje santuokoje gyvenantys Šauliai jausis pakankamai gerai ir fiziškai, ir emociškai. Jiems liepos mėnesį pavyks lengviau rasti ir priimti teisingus sprendimus nei vienišiams. Vis dėlto liepą aplinkiniams bus pakankamai sudėtinga sugyventi su Šauliais ir rasti bendrą kalbą.

Jauno amžiaus Šauliams bus lengviau. Vyresniems gali šauti į galvą, jog jie yra dar visai jauni ir gali užsiimti veikla, kurioje praras santūrumą. Protingai elkitės su naujai sutiktais žmonėmis.

Apie permainas seksualiniuose ar meilės santykiuose sufleruos užtrauktukai ir šukos. Galite savaip interpretuoti tai, kas dedasi su šiais daiktais – ar jie lūžta, ar netikėtai išsiskečia, ar netyčia gaunate dovanų prabangias šukas.

Vyresnio amžiaus Šaulio ženklo moterys gali patirti smagių nuotykių su jaunais vyrais.

Sveikata. Turbūt liepą teks pasidaryti įvairių testų ar tyrimų. Greičiausiai turite problemų su sveikata, tačiau kol kas niekas negali duoti aiškaus atsakymo – kas tai. Ryžtingumą ir tiesesnį kelią į savo tikslus padės rasti ūglių valgymas. Galite rinktis bet kokių daržovių ūglius – iki galo neužaugusius svogūnų laiškus, mažus pomidorus, česnakų skilteles, mažas salotas. Tinka ir marinuoti arba švieži bambuko ūgliai. Jėgų suteiks šakniavaisiai.

Jei pasitaikys proga – gerkite gilių kavą. Tinka valgyti ir pievagrybius, įvairius patiekalus su pievagrybių įdaru. Patariama valgyti daug žuvies. Venkite alkoholio, bet jei jau negalite be jo ištverti – vartokite labai nedaug, tačiau stipraus alkoholio. Jėgas Jums padės atgauti įvairūs užpilai, užpiltinės, ypač įvairių šaknelių.

Jei Šaulio ženklo moterims kils pūlingų vočių ar didelių spuogų – tai ženklas, jog kažkas jus išduoda, aplink vyksta negeri dalykai.

Seksis judriems Šauliams, kurie mėgsta daug vaikščioti pėsčiomis.

Patarimai. Tinkamas laikas pasinerti į virtuvės pasaulį, skirti laiko maistui gaminti, virtuvei tvarkyti, kulinariniams eksperimentams. Tinkamas metas atnaujinti patalynę, užvalkalus. Patartina atnaujinti savo miego zoną, paversti miegamąjį stilinga, skoninga, prabangia erdve namuose.

Jei turite galimybę, pasivaikščiokite aplink kaštono medžius, prigluskite prie jų. Šis ritualas suteiks išminties ir padės atrasti idėjų, kaip galėtumėte suklestėti.

Šį mėnesį Šaulius saugos raudonų ir rudų atspalvių drabužiai.

Saugokite įvairius laikrodžius. Jei susidursite su buitinių prietaisų gedimais ar suduš termometras – tai ženklas, jog gyvenime artėja gan dideli lūžiai.

Savo gyvenimą pailgins tie, kuriems netyčia naktį einant gatve netikėtai užsidegs šviestuvai. Tai savotiškas palaiminimo ženklas, bet pabrėžtina – šviesa turi įsižiebti netikėtai.

Vasara ir ruduo – geras laikas sužinoti savo asmeninį horoskopą. Jis gali padėti „nučiupti“ netoli esančias galimybes, tačiau jas kiekvienas atras skirtingose sferose, srityse, individualiai.

Norintiems priartėti prie magiškų paslapčių tinka nešioti papuošalus su hematitu. Šį mėnesį hematitas šio ženklo žmones saugos nuo tam tikrų blogų žvilgsnių, padės koncentruoti vidinį susikaupimą.

Ožiaragis

Savotišką išskirtinumą liepos mėnesį turės gimusieji gruodžio 27–31 dienomis.

Šie žmonės gali naudoti įgautas, sukauptas žinias, patirtimi, sukaupta per išgyventas situacijas. Tinkamas laikas plėsti savo asmeninę įtaką ar valdžią. Mažų mažiausia, ką per liepą galite nuveikti, – tai sukurti įspūdį, kad galite pasiekti ir išlaikyti valdžią, esate jos verti. Įsidėmėkite – tokia situacija šiomis datomis gimusiems žmonėms kartosis tik po daugiau nei 200 metų.

Šios galimybės atsiveria visiems Ožiaragio ženklo žmonėms, tačiau gimusiems minėtomis dienomis ji ypač sustiprėja.

Rimtai ir atkakliai iki šiol dirbę Ožiaragiai turi progą sukurti sėkmingą verslą ar įgauti visuomeninės įtakos, kurią paveldės net jūsų vaikai ir anūkai.

Liepą jausitės taip, tarsi Jums bus įdiegtos naujos veiksmingos baterijos.

Karjera ir finansai. Savimi besirūpinantys ir įžvalgą turintys Ožiaragiai gali atrasti pačias svarbiausias juose glūdinčias vertybes, suvokti, kuo yra apdovanoti. Liepa – tai laikas, per kurį suvoksite, kokia vertinga gali būti valdžia. Tiesa, kiekvienam Ožiaragio ženklo žmogui reikia atrasti sritį, kurioje jie gali įgauti tos valdžios ir jėgos. Jei nepavyks atrasti reikiamos srities ar būdų, kaip tai padaryti, galite klausti patarimo vyresniosios kartos giminaičių arba kitų asmenų, kuriais pasitikite.

Ožiaragiai, norintys pajusti jėgos ir valdžios vertingumą, turi aktyviai ieškoti šio atsakymo. Vieniems tiks meditacija, kitiems – astrologų patarimai, tretiems – tolima kelionė, galbūt į Tibetą. Šią šalį pateikiame kaip pavyzdį neatsitiktinai – ji pažymėta Ožiaragio ženklu.

Meilė ir santykiai. Saugokitės, kad Jūsų laikrodis nesustotų ant pusės šešių, tvirtina astrologė. Tai galite suprasti ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Ožiaragių apsaugos simbolis liepos mėnesį yra verpstė. Ožiaragiams vyrams, ypač dirbantiems sėdimą darbą, tinka kur nors pasistatyti nedidelę verpstę arba jos paveikslėlį. Tai skatins lytinę potenciją.

Na, o meilės santykiai liepos mėnesį bus nudažyti juoda ir raudona spalvomis. Vienas iš dviejų – arba beprotiška aistra, puikūs, santykiai ir stiprus meilės jausmas, arba juoda drama.

Liepą Ožiaragiai meilės santykiuose bus kantrūs ir prisitaikantys.

Sveikata. Ožiaragiams pats metas laikytis dietos. Tinkamas metas valgyti pieno produktus, juodą duoną. Tinka netgi blynai, tačiau ne saldūs, o su trupučiu druskos. Kai jaučiate, kad stinga sveikatos, galite pamėginti pasigaminti patiekalą iš sūdytos varškės su riešutais ir sūrio gabaliukais. Venkite alkoholio – vyrus jis netgi stums į bėdas, susijusias su potencija. Sveikatą ir potenciją pakels darbai su šluota rankose. Nesvarbu, ar naudositės didele, ar maža šluota, kieno prišiukšlintas teritorijas kuopsite, tačiau tvarkykitės iš peties. Kuo daugiau šiukšlių išvalysite ar išnešite, tuo geriau jausitės ir atversite sau kelią į gerovę.

Tokie simboliai, kaip verpstė, šluota, Jums liepą neš sėkmę.

Patarimai. Tinkamas mėnuo susiūti, atnaujinti drabužius, kurpti drabužėlius vaikams – Ožiaragiukams. Tačiau sėkmę neš tik savo rankomis pataisyti ar pasiūti drabužiai. Tinka susitvarkyti, suremontuoti papuošalus arba patiems užsiimti juvelyrikos darbais.

Ožiaragio ženklo moterims netinka laikyti sulūžusius, jau savo amžių atgyvenusius, sutrūkusius papuošalus.

Labai tinkamas mėnuo naikinti įvairiems kenkėjams.

Prieš einant miegoti patartina išvėdinti miegamojo patalpas, tačiau nemiegokite prie atviro lango.

Patariama dėvėti juodos ir raudonos spalvų derinio drabužius. Nesėkmę gali pritraukti violetiniai drabužiai.

Moterims tinka puoštis raudonojo vyšninės spalvos jaspio papuošalais. Vyrai Ožiaragiai gali šį pusbrangį akmenėlį nešioti gilioje priekinėje kelnių kišenėje. Toks amuletas dirbs stimuliacinį darbą ir Ožiaragiai turėtų likti juo patenkinti.

Vandenis

Liepos mėnesį Vandeniams gali tekti patirti permainų darbinėje veikloje ir susijusių su sveikata.

Tinkamas mėnuo pirkiniams, tačiau juos pirkite savo artimiesiems kaip dovanas. Galite išlaidauti dėl jus mylinčių žmonių, kurie jumis nuolat rūpinasi.

Karjera ir finansai. Įvairios situacijos gali padėti suvokti, kad galite keisti savo veiklos ir galimybių kryptį. Galite netikėtai suprasti, jog užimamos pozicijos ir pasirinktas gyvenimo kelias nebūtinai yra teisingas. Turite stiprią galimybę priartėti prie prestižinės pozicijos, prestižinio posto ar veiklos. Susipažinsite su naujais žmonėmis, tad minėtus laimėjimus pasiekti padės arba draugai, arba pasikeitęs Jūsų mąstymas.

Ypač einantiems 35-tus (t. y. esantiems 34-erių) metus Vandeniams atsiveria palankios galimybės siekti valdžios verslo ir politinėje srityje.

Seksis vienišiams tyrinėtojams, mokslininkams-filosofams arba individualia kūrybine veikla užsiimantiems šio ženklo žmonėms.

Vandeniams suteikiama galimybė per užsienio draugus ir partnerius įsitvirtinti rinkoje, tam tikros šakos versle, kūrybinėje veikloje.

Sausio 25 dieną gimusiems Vandenio ženklo žmonėms aplinkybės gali klostytis taip, kad nesuvoksite, kas konkrečiai vyksta. Kils akivaizdi, tačiau neįtikėtina situacija.

Stenkitės dėti pastangų, pajusti, kuo ši keista situacija gali būti jums naudinga ir priartėsite prie pripažinimo. Jums greičiausiai bus suteiktos lyderio pozicijos. Tokia situacija tikėtina visiems Vandeniams, tačiau ypač gimusiems minėtą dieną.

Vandeniai bus linkę dalyvauti visuomeniniame gyvenime, norės prasiveržti ir įsilieti į naują, aukštesnį visuomenės sluoksnį. Tam šio ženklo žmonės turi galimybę. Į galvą gali šauti netikėtos ir visiškai naujos idėjos bei sumanymai ir juos reiktų kaip nors užfiksuoti, užsirašyti.

Tačiau kritiškai žiūrėkite į sumanymus, kurie yra gana nerealūs, geriau atidėkite juos vėlesniam laikui. Fiksuokite tik realias idėjas ir sumanymus.

Meilė ir santykiai. Tenka pripažinti, jog liepos mėnesį Vandeniai bendraus gana vangiai. Šiuo metu jie nėra geri pašnekovai ar žmonės, su kuriais malonu būti kartu. Šie žmonės tarsi kažkur užslėpė savo patrauklumą ir jiems šiuo metu reikėtų ne svajoti apie kokius nors meilės santykius, o susikoncentruoti į darbinę veiklą.

Vis dėlto, jei turite mylimąjį ar mylimąją, verta įsiklausyti į tėvų pamokymus, o jei patys esate vyresnio amžiaus – išgirskite, ko mokote jaunesnius. Liepą mokysitės gyventi bendruose namuose ir spręsti bendras problemas.

Kartais galite nesuprasti patys savęs, kaip galėjote duoti tam tikrus atsakymus ar taip keistai sureaguoti į tam tikrus įvykius. Nors iš išorės Vandeniai bus draugiški ir šilti, viduje tai labai permainingi žmonės.

Vandenio ženklo žmonėms patariama neapgaudinėti savęs, nekalbėti to, kuo patys netiki. Ieškokite būdų stiprinti savo valią ir sukurti discipliną. Tramdykite savo staigumą, ūmumą, gyvenkite realybėje ir šiandiena, o ne ateitimi.

Neatmeskite praeities įvykių, kartais jie gali suteikti vertingų įžvalgų.

Yra dalykų, kuriuos atradę ar įspėję liepos mėnesį Vandeniai gali pasiekti būseną, kurioje susivienys žinios ir išmintis. Vandeniams būtina pažinti savąjį įvairiapusiškumą ir sutvirtinti savąjį „aš“.

Sveikata. Tinka valgyti varškės sūrelius su vaisiais bei įvairius rūgščius pieno produktus, tokius kaip jogurtai. Tinka valgyti skystą maistą, pavyzdžiui, sriubas. Visą mėnesį daugiau dėmesio galite skirti užkandžiams, ypač išradingiems, pagamintiems su fantazija. Tokius užkandžius (tarsi restoranų furšetuose) galite gaminti ir patys.

Tinka valgyti kedro riešutus.

Jei siekiate numesti svorio, valgykite saliero šaknies arba patiekalų, kuriuose yra šio produkto.

Vandeniams energijos ir netgi geros nuotaikos suteiks lankymasis restoranuose, kurie pateikia išradingus ir prabangiai paruoštus patiekalus. Stenkitės kuo dažniau valgyti žuvienę ir košę iš „kirvio“ (t. y. iš nieko ir iš visko).

Stenkitės išmokti gaminti patiekalus iš miežinių miltų. Patartina puošti ir pagardinti savo patiekalus šafrano prieskoniu.

Patarimai. Tinkamas mėnuo apipilti pinigais ir dovanomis savo sutuoktinį ar mylimąjį.

Kuo dažniau įsiklausykite į tai, ką patys sakote. Tinka nešioti gintaro bei ametisto papuošalus.

Besigilinantys į savąjį jausmų pasaulį Vandeniai turėtų nešioti kalnų krištolą. Moterys – kaip papuošalą, vyrai – užantyje, kitaip tariant, vidinėse švarko kišenėse.

Kalnų krištolas lemia aiškiaregystę gerąja prasme, t. y. palengvina atsakymų radimą, galimybę priartėti prie informacijos, kuri yra iš dalies slepiama. Šis akmuo suteikia aiškumo bet kokiems santykiams, suteikia jį nešiojančiam asmeniui įžvalgumo, „išvalo“ galvą nuo blogų minčių.

Jus gali įkvėpti filmai su Charliu Chaplinu. Dar kartą įsigilinkite į jo unikalų keistuoliškumą. Tinka pasiklausyti Vagnerio muzikos, peržvelgti kūrėjo Leonardo da Vinčio kūrinius. Taigi gali tekti keliauti į tas valstybes, kuriose įrengtos turtingos ir prabangios paveikslų galerijos. Tiks pavartyti A. M. Remarko romanus. Būtų labai naudinga, jei sugebėtumėte liepą pamatyti Leonardo da Vinčio paveikslo originalą.

Norintiems prisiliesti prie išminties tėkmės ar atrasti atsakymus padės baltų ar gelsvai žalsvos spalvos gvazdikų puokštės.

Žuvys

Visą šį mėnesį ar bent jau iki liepos 23-iosios Žuvelės turėtų stengtis nepataikauti savo silpnybėms, nesivaikyti tuščių paikysčių, smulkių malonumų, tačiau išnaudoti didžiuosius malonumus ir progas, kurias suteikia gyvenimas. Tikėtina, jog šį mėnesį patirsite stiprių teigiamų įspūdžių.

Karjera ir finansai. Svarbiausia liepą – džiaugtis tais pinigais, kuriuos turite. Jei laikysitės šios taisyklės, atversite sau galimybę išeiti į naują finansinį lygmenį. Ateityje gali būti, jog pasieksite finansinę gerovę be didelių pastangų. Liepos mėnesio kiekviena diena – tarsi sufleris, kaip tai padaryti, tad nepraleiskite jums demonstruojamų ženklų.

Darbo srityje vienintelis patarimas – eikite atostogų! Nes darbe seksis taip, kad visus tik juokinsite ir būsite panašūs į juokdarius.

Tačiau jei jau dirbate be atostogų – stenkitės kuo daugiau bendrauti su turtingais žmonėmis. Jie jus prisileis ir noriai su jumis dalysis informacija, o šie santykiai atneš didelės naudos.

Meilė ir santykiai. Liepą galite atsiduoti romantikai, humorui. Tik nedaužykite niekam širdies. Artimieji norės iš jūsų nuolaidumo. Stenkitės tai jiems ir duoti, jei neleisite emocijoms įsisiūbuoti – ateityje tai atsipirks. Paklausykite jus mylinčių žmonių patarimų.

Jūsų sukalbamumas liepą pritrauks gražių akimirkų ir situacijų.

Seksualinis Žuvų aktyvumas bus ryškus. Gali būti, jog ištrūksite iš įprastos aplinkos, pakeisite gyvenamąją aplinką. Pokyčiai jus stebins ir jaudins. Pajusite naujų potyrių, kurie kaskart vers šūktelti „Vau!“ Jei turite nuolatinį partnerį, visą liepos mėnesį juo žavėsitės.

Būtent liepos mėnesį Žuvų moterys žavės ir trauks aplinkinius.

Tiek šio ženklo vyrams, tiek moterims seksis puoštis, savo apranga, išvaizda, elegancija žavėti kitus, ypač nuo liepos 4-osios iki 24-osios. Galimybė skleisti tokį žavesį kartosis tik po 12 metų. Liepą Jus turėtų globoti deivė Izidė. Ši deivė kiekvienos moters horoskope turi individualią vietą, parodančią, kaip atskleisti ir išlaikyti patrauklumą. Neužrūstinkite jos, kitu atveju kyla tikimybė tapti „boba“.

Žuvų ženklo moterys liepos mėnesį bus labai įdomios pašnekovės, tačiau jos turėtų mažiau kalbėti, o daugiau klausyti. Neskaudinkite žmonių savo intonacijomis ir dalykais ar temomis, kurias geriau nutylėti. Stenkitės įsiklausyti į save iš šalies.

Patarimai. Žuvų ženklo moterims patariama puoštis papuošalais iš koralų, nes šie papuošalai stiprins regėjimą, suteiks sveikatos ir blizgesio dantims. Senovės Egipte koralas buvo deivės Izidės globojamas talismanas, o ši deivė simbolizavo nenuperkamą žavesį. Taigi koralų papuošalai sustiprins šią savybę, suteiks gundantį žvilgsnį, nesvarbu, kiek metų turi Žuvų ženklo moteris.

Vienas senovės išminčių yra pasakęs, jog imdamas koralą į rankas jauti visatos prisilietimą. Taigi ir Žuvims per šiuos gamtos turtus pavyks nors truputį prisiliesti prie vandenynų gelmėse glūdinčios magijos ir tapti išmintingesnėmis.

Tinka pabūti artistiškoje aplinkoje, vykti į keliones, ypač brangias ir tolimas. Jei vien tų kraštų pavadinimai ar tai, ką planuojate ten veikti, gniaužia kvapą, galite neabejoti, kad jos bus sėkmingos.

Liepą venkite maišyto maisto – mišrainių, augalinio maisto nemaišykite su pieno produktais, mėsos – su augaliniu maistu ir apskritai liepos mėnesį gyvulinio maisto valgyti nepatariama.

Rekomenduojami tamsiai mėlynų atspalvių drabužiai iš lengvų medžiagų, plazdantys ir banguojantys vėjyje.

Žuvims visą liepos mėnesį tinka lankytis turguose, ypač senoviniuose, esančiuose arti bažnyčių.

Astrologė Valdemara visų ženklų žmonėms liepą linki svajingumo, meilės ir poezijos.