8 natūralios detoksikacijos būdai

Akupunktūra. Rytų medicina
Akupunktūra. Rytų medicina
Alfa.lt
2011-06-28 07:00

Akupunktūra

Šio 5 tūkst. metų senumo metodo šalininkai tvirtina, kad akupunktūra gydo viską: nuo blogos odos iki sutrikusio virškinimo. Pasaulyje egzistuoja ne viena akupunktūros klinika, kur adatėlėmis gydomi patys įvairiausi sveikatos sutrikimai. Adatėlėmis stimuliuojami tam tikri kūno taškai ir pacientai patiria aplengvėjimą ir energijos antplūdį.

Anglis

Ne vieną amžių japonai anglį naudojo norėdami išvalyti žmogaus organizmą nuo nuodų, arba pagerinti kvėpavimą. Taip pat anglimi buvo valomos organizme susikaupusios dujos ir toksinai. Šiais laikais galima įsigyti anglies tablečių, miltelių ir net kosmetinių priemonių. Anglis taip pat puikiai valo nešvarumus iš kasdien vartojamo vandens.

Kava

Kai kurie gydytojai kofeiną pataria žmonėms, norintiems numesti svorio. Taip pat kofeinas yra viena iš anticeliulitinio kremo ingredientų. Kava padidina kraujo cirkuliaciją ir atveria poras.

Druska

Druska kovoja su bakterijomis. Todėl specialistai teigia, kad labai sveika maudytis Negyvojoje jūroje. Druska per kvėpavimo takus patekusi į organizmą žudo bakterijas. Druskos kambariai padeda gydant alerginius ir kvėpavimo takų susirgimus.

Ajurveda

Ajurveda reguliuoja žmogaus kūno svorį, ilginą gyvenimą ir suteikia gerą savijautą. Visi ajurvedoje naudojami eteriniai ir valomieji aliejai yra natūralūs. Jie naikina bakterijas, skatina kraujo apytaką, mažina spaudimą. Ajurvedą pastaruoju metu ypač pamėgo nuo alergijų kenčiantys žmonės ir nuolat sergantys kvėpavimo takų ligomis.

Detoksikacinė vonia

Karšta vonia, pripildyta eteriniais gydomaisiais aliejais, skatina kraujo apytaką ir prakaitavimą, kurio metu iš jūsų organizmo išsiskiria toksinai. Negana to, vonioje atsipalaiduosite ir pailsėsite. Tai vienas paprasčiausių būdų išsivalyti savo organizmą. Tiesiog užsukite į specializuotų aliejų parduotuvę, kurioje neabejotinai rasite specialių rinkinių, skirtų detoksikacinei voniai.

Gydymas infraraudonaisiais spinduliais

Detoksikacijai yra sukurta daugybė įvairiausių technologijų, tačiau gydymas infraraudonaisiais spinduliais yra vienas seniausių ir efektyviausių. Daugumoje SPA rasite procedūrų kabinetą ir apsilankyti infraraudonųjų spindulių saunoje. Jie privers atsiverti jūsų poras, pašalins mirusias odos ląsteles, padės išsivalyti kraujagyslėms.

Daržovių ir vaisių „puota“

Jei norite, kad jūsų organizmas atsigautų, pamėginkite organinių daržovių ir vaisių dietą. Pamėginkite tokią dietą bent porą savaičių ir pajusite akivaizdų energijos pliūpsnį. Be to, ši dieta padės per labai trumpą laiką numesti nepageidaujamus kilogramus. O jei dietą papildysite pasivaikščiojimais parke, ji bus dar efektyvesnė.