Turtingiausias lietuvis – 3,8 mlrd. Lt valdantis Numavičius

N. Numavičius
N. Numavičius
  © „Lietuvos žinios“
Alfa.lt
2011-06-27 10:59

Į sąrašą dėl skirtingų priežasčių nebuvo įtraukti tam tikrų įmonių savininkai. Pavyzdžiui Ilja Laurs, kuris yra programų pardavimo bendrovės „GetJar“ savininkas. Jis iki šiol nėra atskleidęs jokių finansinių savo bendrovės duomenų. Pats verslininkas nepaaiškina ir savo sąsajų su Lietuva.

Pirmą vietą turtingiausių žmonių sąraše užima Nerijus Numavičius (priklauso 60 proc. „Vilniaus prekybos“ akcijų), kurio valdomas turtas sudaro 3,8 mlrd. Lt. Šis verslininkas yra nepralenkiamas mūsų regione.

Antroje vietoje atsidūrė koncerno „MG Baltic“ savininkas Darius Mockus, jo valdomas turtas – 900 mln. Lt. Akivaizdu, kad jis gerokai atsilieka nuo N. Numavičiaus.

Trečioje vietoje yra su „Vilniaus prekybos“ grupe susijęs Ž. Marcinkevičius. Jo valdomas turtas sudaro 870 mln. Lt.

Ketvirtoje vietoje šiemet – B. Lubys. Jo turtas – 744 mln. Lt.

Pastebėtina, kad pirmajame Lietuvos dešimtuke labai daug mažmeninės prekybos atstovų, tokia pat tendencija ir pasaulio milijardierių sąraše.

Surinktame trisdešimtuke atsidūrė ir vienas sportininkas. NBA krepšinio lygoje žaidžiančio Ž. Ilgausko turtas vertinamas 250 mln. litų. Jis – 14 vietoje.

Pagal savo turtą Kauno tarybos narys V. Matijošaitis atsidūrė 17 vietoje (195 mln. Lt), pagrindinis Ūkio banko akcininkas V. Romanovas - 21 vietoje (165 mln. Lt), Seimo narys R. Karbauskis – 23 vietoje (150 mln. Lt).

Turtingiausias lietuvis – 3,8 mlrd. Lt valdantis Numavičius

N. Numavičius