Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina

Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina
Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina
Alfa.lt
2011-05-30 11:20

Alfa.lt siūlo paskaityti išradingų automobilio savininkų skelbimą. Tikrai pakels nuotaiką!

Aprašymas:

* Paprastas bet patikimas automobilis, kurio detalės kainuoja beveik pigiau nei dviračio, o kitas variklis kainuoja tiek pat, kiek pilnas bakas degalų.

* Apautas beveik visai naujomis MS tipo padangomis, su kuriomis nuvažiavau nepilnus 800 km.

* Tamsinti galiniai langai. Privalumas, kai reikia gabent slaptus keleivius, nedidelę kontrabandą ar šiaip nuo kažko pasislėpti.

* Dugnas nė trupučio nesupuvęs, skylių nėra, tad galima drąsiai važinėt per balas.

* Motoriukas dirba puikiai. Niekada negirdytas nei baltarusišku, nei kaliningradiniu benzinu.

* Važiuoklė tvarkinga, nebarška. Tik duslintuvo gumos skaičiuoja paskutines gyvenimo akimirkas. Jas nupirkau, bet per žiemą nutukau ir nebepalendu po apačia pakeist.

* Puiki priemonė ne tik pačiam važiuoti iš taško A į tašką B, bet ir gabenti vištas, ožkas, uošvienę ar kitus gyvulius(žr. nuotraukas nr.8-9). Ožką vežiau tik kartą, tad salonas tikrai nepridegtas ir neapleistas.

* Garantuoja ramų šeimininko miegą, nes niekas šio automobilio nevogs. Visgi, vardan papildomos ramybės jame įrengta signalizacija.

* Priešingai nuo kitų automobilių, nuvertėti gali vos keliais šimtais litų.

* Automobilis su apsauga nuo barakudų. Jei moteris/mergina sutinka važiuot kartu, vadinas jūs ją sužavėjot tikrai ne savo turtais.

Trūkumėliai:

* Kartą temstant į kelią išbėgo atšvaitų nedėvintis, manoma, neblaivus šernas. Stabdžiau, skersavau, kliudžiau. Dėl šios priežasties kiek įlenktos keleivio durelės ir nėra plastikinės apdailos (žr. nuotraukas nr.3 ir 4) . Šernieną valgiau visą žiemą.

* Persižiūrėjęs filmų apie James Bond‘ą ėmiau tobulinti automobilį ir ruoštis kovai su blogio imperijos atstovais. Tam tikslui priekinėse grotelėse išpjoviau angą lazeriniam ginklui (žr. nuotrauką nr.5), o įlenkęs kairį galinį kampą toje vietoje pamėginau įtaisyti slaptą rūgšties purškiklį. Deja, niekur taip ir neradau pirkt lazerinio ginklo, tad grotelėse liko anga, o dėl purškiklio broko rūgštis nutekėjo ant mašinos kampo ir jį nugraužė (žr. nuotrauką nr.7).

* Kartą naktį matyt blogio imperijos vadų atsiųstas smogikas nindzė norėjo sunaikinti mano automobilį, tačiau tesugebėjo sulaužyti tik šoninį vairuotojo pusės veidrodėlį.

* Pastaruoju metu ėmė strigti starteris ir variklis užsikuria tik vos stumtelėjus. Realiai tai nelabai didelis trūkumas, nes automobilis tapo puikia priemone užmegzti naujas pažintis – atsirado papildoma proga užkalbint merginas bei moteris ir paprašyt pastumti.

Kita info:

* Maždaug prieš metus keisti abu galiniai ir priekinis dešinys guolis, sutvarkyta sankaba.

* Kaip priedą padovanosiu naujus dirželius.

P. S. Skelbimas tikras.

P. P. S. Ožka į komplektą neįeina. 

 

Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina

Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina