Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina

Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina
Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina
Alfa.lt
2011-05-30 11:20

Interneto sensacija tapo vienas automobilio pardavimo skelbimas. Skaitytojai jį kopijavo ir skelbė savo „Facebook“ profiliuose, siuntinėjo draugams nuorodas. Antro Golfo pardavimas turėjo būti tikrai sėkmingas.

Alfa.lt siūlo paskaityti išradingų automobilio savininkų skelbimą. Tikrai pakels nuotaiką!

Aprašymas:

* Paprastas bet patikimas automobilis, kurio detalės kainuoja beveik pigiau nei dviračio, o kitas variklis kainuoja tiek pat, kiek pilnas bakas degalų.

* Apautas beveik visai naujomis MS tipo padangomis, su kuriomis nuvažiavau nepilnus 800 km.

* Tamsinti galiniai langai. Privalumas, kai reikia gabent slaptus keleivius, nedidelę kontrabandą ar šiaip nuo kažko pasislėpti.

* Dugnas nė trupučio nesupuvęs, skylių nėra, tad galima drąsiai važinėt per balas.

* Motoriukas dirba puikiai. Niekada negirdytas nei baltarusišku, nei kaliningradiniu benzinu.

* Važiuoklė tvarkinga, nebarška. Tik duslintuvo gumos skaičiuoja paskutines gyvenimo akimirkas. Jas nupirkau, bet per žiemą nutukau ir nebepalendu po apačia pakeist.

* Puiki priemonė ne tik pačiam važiuoti iš taško A į tašką B, bet ir gabenti vištas, ožkas, uošvienę ar kitus gyvulius(žr. nuotraukas nr.8-9). Ožką vežiau tik kartą, tad salonas tikrai nepridegtas ir neapleistas.

* Garantuoja ramų šeimininko miegą, nes niekas šio automobilio nevogs. Visgi, vardan papildomos ramybės jame įrengta signalizacija.

* Priešingai nuo kitų automobilių, nuvertėti gali vos keliais šimtais litų.

* Automobilis su apsauga nuo barakudų. Jei moteris/mergina sutinka važiuot kartu, vadinas jūs ją sužavėjot tikrai ne savo turtais.

Trūkumėliai:

* Kartą temstant į kelią išbėgo atšvaitų nedėvintis, manoma, neblaivus šernas. Stabdžiau, skersavau, kliudžiau. Dėl šios priežasties kiek įlenktos keleivio durelės ir nėra plastikinės apdailos (žr. nuotraukas nr.3 ir 4) . Šernieną valgiau visą žiemą.

* Persižiūrėjęs filmų apie James Bond‘ą ėmiau tobulinti automobilį ir ruoštis kovai su blogio imperijos atstovais. Tam tikslui priekinėse grotelėse išpjoviau angą lazeriniam ginklui (žr. nuotrauką nr.5), o įlenkęs kairį galinį kampą toje vietoje pamėginau įtaisyti slaptą rūgšties purškiklį. Deja, niekur taip ir neradau pirkt lazerinio ginklo, tad grotelėse liko anga, o dėl purškiklio broko rūgštis nutekėjo ant mašinos kampo ir jį nugraužė (žr. nuotrauką nr.7).

* Kartą naktį matyt blogio imperijos vadų atsiųstas smogikas nindzė norėjo sunaikinti mano automobilį, tačiau tesugebėjo sulaužyti tik šoninį vairuotojo pusės veidrodėlį.

* Pastaruoju metu ėmė strigti starteris ir variklis užsikuria tik vos stumtelėjus. Realiai tai nelabai didelis trūkumas, nes automobilis tapo puikia priemone užmegzti naujas pažintis – atsirado papildoma proga užkalbint merginas bei moteris ir paprašyt pastumti.

Kita info:

* Maždaug prieš metus keisti abu galiniai ir priekinis dešinys guolis, sutvarkyta sankaba.

* Kaip priedą padovanosiu naujus dirželius.

P. S. Skelbimas tikras.

P. P. S. Ožka į komplektą neįeina. 

 

Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina

Parduodu automobilį: ožka į komplektą neįeina