Menininkė Rekevičiūtė pateko į „Facebooko“ spąstus

Jūratė Rekevičiūtė. (Nuotr. Aistės Jankevičiūtės).
Jūratė Rekevičiūtė. (Nuotr. Aistės Jankevičiūtės).

Kurį laiką virtualų bendravimą, socialinius tinklus ir jų kuriamus spąstus tyrinėjusi menininkė sako padariusi šokiruojančią išvadą: „Jeigu nesi užsiregistravęs „Facebooke“, vadinasi, neegzistuoji.“ Todėl neseniai ji ryžosi užsiregistruoti ir… pati pateko į virtualaus tinklo spąstus. „Iškart pasipylė kažkokios anketos, nuorodos, pasiūlymai, kuriuos man siunčia visai nepažįstami, keisti žmonės. Gal tokius aš pritraukiu“, – svarstė virtualaus bendravimo ypatumų niekaip neperprantanti menininkė.

Pasidžiaugė, kad apie šią jos parodą tikri draugai sužinojo normaliai – ne per „Facebooką“. Menininkės pasveikinti ir su ja susitikti atskubėjo aktorė Aurelija Tamulytė su vyru fotografu Raimundu Švilpa, muzikologas Darius Užkuraitis su drauge Nijole Statkute, dizainerės Daivos Urbonavičiūtės vyras žurnalistas Skomantas Janonis, laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė-Budrė su dukrele Adele, dizainerė Julija Janus, laidų vedėjas Rolandas Maskoliūnas su drauge aktore Kristina Ovčinikaite, saksofonininkas Rimantas Brazaitis su širdies drauge Reda Jasikevičiene, menininkės gyvenimo draugas, televizijos laidų prodiuseris Ričardas Rickevičius ir netgi viešumo vengianti astrologė Palmyra Kelertienė.

Paprašyta pareikšti savo nuomonę apie FB įkvėptus Jūratės darbus, P. Kelertienė nedaugiažodžiavo: „Viskas su jais gerai – dvyniškas pozityvas.“

Svečiai šnekučiavosi, vaišinosi vynu, o netilpę į mažytę galerijos erdvę spietėsi jaukiame kieme.

Pati J. Rekevičiūtė spėjo pabuvoti visur – ir galerijoje, ir kiemelyje. Lietuviško stoto manekene save juokais vadinusios Jūratės galvą dabino lankelis, puoštas gėlėmis, plunksnomis, kaspinais, paukščiukais, tarp kurių jaukiai sėdėjo lėlė… Menininkės ausyse tilindžiavo auskarai su uogomis ir žmogeliukais. „Suvaikėjau“, – šypsojosi šokiruoti nebijanti linksmos natūros moteris ir prasitarė, kad šitaip ją išdabino draugės, jai negailinčios dovanų.

„Lankelį, apyrankes ir auskarus dovanojo draugė Inga Petrikaitė. Taip, taip, iš tų garsių Petrikų… Megztuką mezgė draugė Rita Aštrauskienė… Suknelę iš Amerikoje gyvenančios draugės Aurelijos Čepulinskaitės uošvės dovanoto kelnių kostiumo sukūrė draugė Daiva Urbonavičiūtė… Tai, ką ji daro, man labai patinka. Bėda ta, kad be pačios Daivos jos sukurtais drabužiais nemoku nei apsirengti, nei nusirengti“, – kūrybines ir kartu moteriškas paslaptis atskleidė menininkė.

Pastebėjus, kad šitaip pasipuošusi ir pasirodžiusi bet kuriame vakarėlyje akimirksniu sužibėtų ir nušluostytų nosį „visokioms zvonkėms ir mioms“, tokios abejotinos galimybės J. Rekevičiūtė kratėsi: „Man to nereikia. Man tai neįdomu. Man užtenka žibėti tarp savo draugų.“

 

Menininkė Rekevičiūtė pateko į „Facebooko“ spąstus

Jūratė Rekevičiūtė. (Nuotr. Aistės Jankevičiūtės).
+12