„Nulūžęs“ „Skype“ paskelbė, kaip atnaujinti programos darbą

Skype
Skype
© Gamintojai
Alfa.lt
2011-05-26 14:48

Ketvirtadienį apie 14 valandą „užlūžo“ viena populiariausių pasaulyje interneto pokalbių programa „Skype“.

Kompanijos „Skype“ atstovai per socialinį tinklą „Twitter“ informavo, kad žino apie problemą ir bando ją spręsti.

„Kai kurie vartotojai gali susidurti su problemomis prisijungdami prie programos ar bandydami paskambinti. Mes sprendžiame problemą ir tikimės, kad greitai galėsime pateikti daugiau informacijos“, – teigiama „Skype“ pranešime.

Po maždaug dviejų valandų „Skype“ per „Twitter“ pranešė, kad problema jau aptikta ir tikimasi greitai atnaujinti darbą.

„Ačiū už jūsų kantrybę. Problema jau aptikta ir greitai bus išspręsta“, – trimituojama „Skype'o“ profilyje.

Šiek tiek vėliau bendrovė pateikė paaiškinimus, kaip savarankiškai atnaujinti programos darbą. Juos galite rasti čia (anglų k.)

INSTRUKCIJA, KAIP ATGAIVINTI „SKYPE“ (LIETUVIŲ K.)

Išsijunginėjo automatiškai

„Skype“ programa visiems vartotojams išsijungė ne vienu metu. Tarp 14 ir 15 valandos „Skype“ programa išsijunginėjo, o vartotojai buvo įspėjami apie klaidą.

Iš pradžių veikęs ir apie serverių problemas informavęs bendrovės tinklalapis www.skype.com apie 14.40 val. taip pat nustojo veikti. Apie „Skype“ ryšio problemas pranešama ir iš kitų pasaulio šalių. Iš pradžių buvo manoma, kad „Skype“ nustojo veikti tik „Windows“ vartotojams, tačiau programa ėmė išsijunginėti ir „Apple“ bei „Linux“ vartotojams.

Neseniai įsigijo „Microsoft“

Neseniai „Microsoft“ už 8,5 mlrd. JAV dolerių įsigijo kompaniją „Skype“. Tai bus didžiausias iki šiol „Microsoft“ įsigijimas.

Programa „Skype“ visame pasaulyje naudojasi 663 mln. žmonių. 2006-aisiais interneto aukcionų bendrovė „eBay“ įsigijo „Skype“ už 2,6 mlrd. JAV dolerių, tačiau 2009 m. už 2 mlrd. JAV dolerių pardavė 70 proc. turėtų akcijų.

Alfa.lt primena, kad praėjusių metų pabaigoje„Skype“ taip pat buvo susidūrusi su problemomis ir milijonai vartotojų buvo likę be ryšio.

 

„Nulūžęs“ „Skype“ paskelbė, kaip atnaujinti programos darbą

Skype