Paskelbtos 2007 m. „Radiocentro“ apdovanojimų nominacijos

Radiocentras
Radiocentras
Alfa.lt
2006-12-28 10:51

Radijo stotis „Radiocentras“ paskelbė RADIOCENTRO APDOVANOJIMŲ 2007 nominacijas. Tai „Geriausia atlikėja“, „Geriausias atlikėjas“, „Geriausias debiutas“, „Geriausia alternatyva“, „Geriausia grupė“, „Geriausia daina“ ir „Geriausias albumas“.

RADIOCENTRO APDOVANOJIMAI 2007 tradiciškai turės dar dvi nominacijų kategorijas - “Geriausia LIETUVOS TOP 20 grupė” bei "Už nuopelnus lietuviškai muzikai". Už jas balsuojama nebus, nes “Geriausia LIETUVOS TOP 20 grupė” nustatoma pagal metinius atlikėjų pasiekimus laidoje LIETUVOS TOP 20, o kategorijos "Už nuopelnus lietuviškai muzikai" laureatą “Radiocentras” paskelbs renginio išvakarėse.

reklama

Už visas kitas septynias nominacijas balsuos ir, kas bus geriausias, spręs „Radiocentro“ klausytojai. Pretendentai yra šie:

GERIAUSIA ATLIKĖJA:

Džordana

Gintarė

Neda

Violeta Riaubiškytė

GERIAUSIAS ATLIKĖJAS:

Andrius Mamontovas

Andrius Rimiškis

Rolandas Janavičius

Vaidas

GERIAUSIAS DEBIUTAS:

Andrius Rimiškis

Evelina Anusauskaitė

Rasa ir Jonas

Soliaris

GERIAUSIA ALTERNATYVA:

LEGATO

POLIKLINIKA

Rasa ir Jonas

SEL

GERIAUSIA GRUPĖ:

69 DANGUJE

YVA

MANGO

MOKINUKĖS

N.E.O.

GERIAUSIA DAINA:

Andrius Rimiškis ir Gintarė „Laimė šalia“

N.E.O. „Akimirka“

Rasa ir Jonas „Teka saulė“

Rolandas Janavičius ir Evelina Anusauskaitė „O meile, padėk“

SEL „Parašyk man laišką iš Paryžiaus“

GERIAUSIAS ALBUMAS:

YVA “Katytės“

LEMON JOY „1210“

RAKETA „10 balų!”

Rasa ir Jonas „Saulala raudona“

SEL „Muzika“

Už „Radiocentro“ siūlomus atlikėjus, grupes ir dainas klausytojai galės pradėti balsuoti iki renginio likus lygiai mėnesiui - jau kitų metų sausio 2 d. puslapyje www.rc.lt.

RADIOCENTRO APDOVANOJIMAI organizuojami jau vienuoliktą kartą. Tai jau tradicine tapusi „Radiocentro“ ir Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjų bei grupių šventė, kuri Vilniaus SIEMENS arenoje įvyks 2007 m. vasario 2 d.

Šįkart „Radiocentras“ kvies į renginį, kuris labiausiai atitiks pačios apdovanojimų ceremonijos idėją. Tai tiesiog iškilmingi, linksmi ir žinantys savo vertę „Geriausių lietuviškų ir užsienio dainų, praėjusiais metais skambėjusių „Radiocentro“ eteryje, apdovanojimai“.

Statulėles iš bronzos, vario ir plieno RADIOCENTRO APDOVANOJIMAMS 2007 sukūrė profesionalūs skulptoriai.

Be Lietuvos žvaigždžių renginyje RADIOCENTRO APDOVANOJIMAI 2007 šį kartą pasirodys net trys atlikėjai iš užsienio. Tai grupės „Activ“, „Banaroo“ bei populiari keturiolikmetė atlikėja Amy Diamond.