Švedijos vairuotojai įsimylėjo „Subaru“

Legacy Sedan
Legacy Sedan
  © Gamintojai
Alfa.lt
2011-05-09 15:33

„Subaru“ AUTOINDEX apklausoje nugalėjo jau ketvirtą kartą - pirmą sykį pergalė buvo pasiekta 2007 metais, o 2009 ir 2010 m. „Subaru“ automobiliai irgi tapo garbingo titulo laimėtojais. Šiemet - trečias kartas paeiliui, kai „Subaru“ vairuotojai pripažįsta savo automobilius teikiančiais didžiausią pasitenkinimą.

Beje, nė vienas kitas gamintojas AUTOINDEX apklausoje trejus metus iš eilės iki šiol nėra nugalėjęs - šis „Subaru“ triumfas tapo istoriniu.

AUTOINDEX apklausoje vertinimo rezultatą lemia keturios sudedamosios dalys. Svarbiausi klausimai - apie patį automobilį: jo technines ir eksploatacines savybes, komfortą, patikimumą ir t.t. Be to, svarbūs yra klausimai apie automobilio pardavėjus, servisą, įvaizdį ir pan. Po „Subaru“ eilės tvarka AUTOINDEX reitinge rikiuojasi BMW, „Toyota“, „Mercedes“, „Honda“, „Audi“, „Volvo“, „Škoda“, SAAB, „Mazda“, „Mitsubishi“, „Volkswagen“, „Suzuki“, „Nissan“, „Opel“, „Citroen“, „Hyundai“, „Kia“, „Ford“, „Renault“, „Seat“ bei „Peugeot“ gamintojų automobiliai. Visas AUTOINDEX apklausoje paminėtų gamintojų sąrašas bus paskelbtas didžiausiame Švedijoje automobilių žurnale „Vi Bilagare“.

„Tai, kad mes šioje prestižinėje apklausoje nugalime trečius metus iš eilės, galiu vertinti tik kaip didžiulį bendrą visos didelės „Subaru“ „šeimos“ pergalę. Prie jos prisidėjo ir gamintojai, ir pardavėjai, ir lojalūs pirkėjai. Mums malonu, kad pastaraisiais metais metais nemažai reiklių žmonių, anksčiau vairavusių „Audi“, „Mercedes“ ar BMW, išsirinko „Subaru“. Ir tai, kad mes taip pat patenkinome ir jų poreikius, liudija, jog ši pergalė – dėsninga“, - džiaugėsi „Subaru Nordic“ vadovas Torbjornas Lillrudas.

 

Švedijos vairuotojai įsimylėjo „Subaru“

Legacy Sedan
+1