LTV kalėdinė dovana vaikams – „Sonikas X“

Sonicx
Sonicx
  © LRT
lrt.lt
2006-12-14 15:31

Lietuvos televizija vaikams Kalėdų proga pradeda rodyti amerikiečių animacinį filmą „Sonikas X“. Serialas bus rodomas kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 9.15 val. Pirmoji dalis – jau šį šeštadienį, gruodžio 16 d.

Sonikas – į mėlyną ežiuką panašus fantastiškas žvėrelis, patekęs į Niujorką iš kito pasaulio, kuriame jį persekiojo didžiausias jo priešas – piktasis Daktaras Kiaušininis.

reklama

Kartą Kiaušininis panaudojo didžiausią savo ginklą – stebuklingo deimanto jėgą. Įvyko galingas sprogimas, ir Sonikas su keliais savo bičiuliais, prasiveržęs per erdvę, pateko į žmonių pasaulį, kur jį priglaudė berniukas Kristoferis. „Ateivis“ Sonikas turi ypatingų galių – jis skrenda greičiau už garsą. Soniko galiomis susidomi net JAV prezidentas, kuriam reikia pagalbos kovojant su žiauriuoju Kiaušininiu.

78 serijų animacinį serialą sukūrė amerikiečių ir japonų animatoriai, remdamiesi populiariu kompiuteriniu žaidimu. Ne tik vaikams, bet ir tėvams ypač patinka filmo garso takelis. Kiekvienas personažas čia turi savo melodiją ir net savo muzikos instrumentą. Pavyzdžiui, kiekvieną Eimės Rožytės pasirodymą lydi romantiškas saksofono solo...

„Sonikas X“ – kiekvieną savaitgalį 9.15 val. per Lietuvos televiziją.