Marijampolės futbolo klubo sporto kompleksas turi naują vardą

Kamuolys (tst-foto.lt)
Kamuolys (tst-foto.lt)
  © SCANPIX
Alfa.lt
2011-03-14 11:08

“Suteikti ARVI vardą šiam moderniam ir šiuolaikiškam kompleksui nusprendėme neatsitiktinai. Čia treniruočių stovyklas bei rungtynes organizuoja nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės , futbolo komandos ir kaimyninės Lenkijos, Latvijos bei Estijos, treniruojasi ir žaidžia viena iš Lietuvos A lygos futbolo čempionato lyderių – Marijampolės “Sūduvos” futbolo komanda. Tai neabejotinai nacionalinės svarbos objektas ir mes džiaugiamės, kad su sporto komplekso šeimininkais pavyko susitarti ir suteikti jam mūsų įmonių grupės vardą” – teigia ARVI įmonių grupės Valdybos pirmininkas – prezidentas Vidmantas Kučinskas.

“Futbolo kompleksas yra svarbus elementas miestui, pritraukiantis papildomą turistų srautą, iš kurio naudos gauna visi: viešbučiai, maitinimo ir transporto paslaugas teikiančios įstaigos, kiti prekybininkai. Kompleksas neabejotinai prisideda reprezentuojant miestą, formuoja Marijampolės miesto įvaizdį. Net ir sunkmečio laikotarpiu, kai kiti kultūros, sporto ir pramogų kompleksai patiria sunkumų, šis kompleksas dirba sėkmingai ir pasiekia didelį užimtumą, Tai leidžia manyti apie jo puikias ateities perspektyvas” – mąsto Vidmantas Kučinskas.

Remti Marijampolės miesto pagrindinį sporto ir jau kultūros dalimi tampantį objektą yra tęstinė ARVI marketingo strategijos dalis. Už teisę futbolo stadioną vadinti “ARVI futbolo arena” ARVI įmonių grupė metams skiria paramą.