Kaip myli žmogus pagal zodiako ženklus

Pora
Pora
© 123rf.com
Alfa.lt
2011-02-15 08:00

Nors vieni gimė po Svarstyklių, kiti – po Skorpiono, treti – po Ožiaragio zodiako ženklu, kiekvienas iš mūsų turime „savo“ planetą. Tačiau simpatija ar antipatija, meilė ar abejingumas kitam žmogui priklauso nuo to, kaip daro įtaką Venera – meilės ir grožio planeta.

Nuo jos išsidėstymo skirtinguose zodiako ženkluose priklauso ir jausmų atsiradimas. Vieni gali išversti jus iš kojų savo aistringumu, kiti tyliai kentės ir žiūrės į jus liūdnomis akimis, o treti pasirengę nuskinti žvaigždę iš dangaus.

Venera Avine

Avino ženklo Veneros devizas: „Atėjau, pamačiau, nugalėjau.“ Todėl daugiausiai šio ženklo atstovams meilė atsiranda iš pirmo žvilgsnio ir suliepsnoja akimirksniu. O tai, kad jūs patinkate Veneros Avine žmogui, nekils jokių abejonių. Tik vienas nemalonus dalykas: meilė įsiliepsnoja netikėtai, bet taip pat netikėtai ji ir užgęsta. Užtat įsimylėjęs Avinas, norėdamas įtvirtinti savo gilų jausmą, pasiryžęs įveikti bet kokias kliūtis. Todėl jam nusispjauti ir į visų nuomonę. Net ir patys geriausi patarimai nepadarys jokios įtakos jo norui pasiekti savo. Venera Avine nemoka veidmainiauti: jei jau myli, tai eina dėl savo meilės iki galo. Nors romanas ir neilgai tęstųsi, audringos aistros liesis per kraštus. Tačiau, tarkime, jei jis nejaučia simpatijos jūsų atžvilgiu, tai nereikėtų dėti jokių vilčių, nes ji tikrai neatsiras.

Venera Jautyje

Greičiausiai ne iš karto suprasite, kad tas žmogus jus įsimylėjęs. Pirmiausia jis ilgai stebės, retsykiais mestelėdamas jūsų pusėn švelnų žvilgsnį ir tokiu būdu analizuodamas jūsų charakterį bei pomėgius. Užtat jei jis galų gale nuspręs, kad esate jo meilė, tai jus plūste užplūs švelnūs, iki ašarų graudūs jausmai, jo geraširdiškumas ir dosnumas. Svarbiausia, jo ilgai neapleis tokie jausmai. Venerai Jautyje nebūdingas vien flirtavimas, todėl labai užsigaus, jei jos jausmai liks be atsako ar dar blogiau – paniekinti. Venera Jautyje labai atsidavusi, todėl ištikimybė tokioje poroje neatsiejama nuo seksualinio pasitenkinimo.

Venera Dvyniuose

Žmogus su Venera Dvyniuose – tikras meilės tyrinėtojas. Greičiausiai dar ankstyvoje jaunystėje jis vienu atsikvėpimu perskaitė „Kamą Sutrą“ ir net spėjo išmėginti „pora būdų“ praktikoje. Taip pat ir su jumis elgsis. Beje, ar esate įdomūs, originalūs ir nestandartiniai žmonės? Jei taip, tai Dvynių dėmesys, nors ir neilgai, bet garantuotas. Be to, kels nuostabą ir žavėsitės jais, kadangi jie moka mylėti tikra meile. Tačiau nereikėtų dėti į Dvynius daug vilčių, kadangi pririšti prie savęs Venerą Dvyniuose iš esmės nerealu. Mat jie nori patirti vis naujų įspūdžių ir stengiasi atkreipti į save daugelio priešingos lyties atstovų dėmesį. Tačiau, jei jaunystėje Veneros Dvyniuose vienas pagrindinių bruožų – nepastovumas, tai vyresniame amžiuje – priešingai: jie susitupia ir nori pastovumo, stabilumo ir ramybės.

Venera Vėžyje

Švelniai ir jausmingai Venerai Vėžyje ypač stiprus meilės ir supratimo poreikis. Be to, joje pačioje tos meilės tiek daug, kad ji kartais net pradeda fantazuoti, kaip viskas puiku tarpusavio santykiuose, nors iš tikrųjų taip ir nėra. Problema ta, kad Venera Vėžyje labai kenčia, kankinasi, jei jos jausmai būna atstumti arba nesulaukia reikiamo dėmesio. Todėl norėdama bent kažkiek nuslopinti savo kančią, ji mėgina pabėgti nuo realybės į iliuzijų pasaulį. Užtat jei jausmai abipusiai – jūs nerasite labiau atsidavusio partnerio. Venera Vėžyje tiesiog ištirpsta savo mylimame žmoguje ir didžiausias jos rūpestis – šeima. Su Venera Vėžyje visada jausite tvirtą užnugarį, į kurį galėsite atsiremti šimtu procentų. Tačiau bent mažiausia apgavystė, išdavystė, juo labiau neištikimybė Venerai Vėžyje taps tikru smūgiu ir gali baigtis liūdnomis pasekmėmis. Venera Vėžyje – tai būtybė, reikalaujanti pasiaukojančios meilės ir atsidavimo. Užtat atlygis už tai – neįkainojamas.

Venera Liūte

Geranoriškumas, atvirumas, dosnumas – štai tokie pagrindiniai meilės pasireiškimo žmogaus su Venera Liūto ženkle. Jie jis myli žmogų, būkite užtikrinti, kad, net nesant abipusiam jausmui, jis pasistengs nesuteikti jums skausmo ir nekeršys už padarytą skriaudą ar apviltus lūkesčius. Tačiau pamilti Venera Liūte gali tik tą, kas pakerės jį teigiamomis savybėmis: sąžiningumu, pasitikėjimu savo jėgomis, patrauklia stilinga išvaizda bei materialiniu apsirūpinimu. Taip pat jam ne paskutinėje vietoje ir žmogaus moralė. Beje, Veneroje Liūte giliai viduje slypi ir smulkmeniškumas bei išskaičiavimas, todėl jis linkęs įtarinėti žmogų net ir dėl nesamų dalykų. Mat Venera Liūte negali pakęsti lengvabūdiškumo, veidmainystės ir pralaimėjimo meilėje. Todėl vien mintis, kad jo jausmas gali likti be atsako, jį labai skaudina.

Venera Mergelėje

Pažinties pradžioje Venera Mergelėje pirmiausiai stengiasi gerai ištyrinėti partnerį ir įsitikinti, ar jis atitinka jos idealą. Jei atitinka, tai Venera Mergelėje vėl ims abejoti, ar galima juo pasitikėti. Žodžiu, nelaukite, kad tas žmogus tuojau pat puls į jūsų glėbį arba ims aktyviai užkariauti. Greičiausiai jums teks įtikinti Venerą Mergelėje, kad neturite jokių savanaudiškų tikslų jos atžvilgiu. Mat Venera Mergelėje dažnai netiki meile ir kažkuria prasme net bijo jos. Be to, ji nelinkusi aukotis dėl kito žmogaus, todėl dažnai svarsto, analizuoja, o kas jai iš to, o ką ji gaus mainais, o gal nori ja vien pasinaudoti. Tačiau jei pavyktų įveikti šiuos jos abejonių barjerus, tai Venera Mergelėje ne tik mylės jus, bet ir bus rūpestinga, dėmesinga ir nuostabiai žavinga.

Venera Svarstyklėse

Jei Veneros Svarstyklėse žmogus pamils jus, tai iš visų jėgų stengsis išsaugoti harmoniją jųdviejų santykiuose. Kitaip tariant, ginčai ilgai nesitęs, bus malonu bendrauti, o jausmai – lengvi, sentimentalūs ir atviri. Žmogus su Venera Svarstyklėse stengiasi laikytis prisiimtų įsipreigojimų ir atsakomybės. Todėl jis linkęs oficialiai įteisinti santykius, o ne gyventi susidėjęs, jei sukuria šeimą, tai ir rūpinasi ja. Venerai Svarstyklėse daug ką reiškia ir ištikimybė. Todėl toks žmogus pasistengs padaryti viską, kas įmanoma ir kas nuo jo priklauso, kad tik nesugriūtų santykiai. Ieškos kompromisų ir pasistengs suprasti savo „antrą pusę“. Baisiausia Venerai Svarstyklėse – tai skandalai. Todėl labai greitai prarasite to žmogaus meilę, jei nuolat remsite jį prie sienos ir tokiu būdu aiškinsitės santykius.

Venera Skorpione

Neišsigąskite, jei žmogus su Venera Skorpione ims klausinėti jūsų konkrečių detalių apie buvusius, taip pat ir apie esamus priešingos lyties pažįstamus. Venerai Skorpione tiesiog kaip oras reikalingos kankinančios aistros ir pavydo jausmas, daugybė varžovų ar konkurentų, neįveikiamos kliūtys. Todėl tokiems žmonėms būdingas fatališkumas. Venera Skorpione turi nuolat kovoti už savo meilės objektą, rasti, prarasti ir vėl rasti. Savo jausmus Venera Skorpione dažnai išreiškia per seksą, kuris dažniausiai būna nepaprastai aistringas ir nepakartojamai įvairiapusiškas. Nors su tokiu žmogumi ir nėra lengva santykiuose, jis būna atsidavęs ir nepalieka.

Venera Šaulyje

Veneros Šaulio meilę galima suprasti pagal jo ypatingą dėmesį ir rūpestingumą, kurį jums suteiks. Tada tiesiog maudysitės teigiamų emocijų jūroje. O visos problemos bus nereikšmingos, žinoma, jei greta su jumis bus Venera Šaulyje. Toks žmogus nelinkęs veidmainiauti. Jei jis parodo savo susidomėjimą kuriuo nors žmogumi, vadinasi, jis iš tikrųjų jam įdomus. Mat mylinčios Veneros Šaulyje svarbiausi bruožai – padorumas, sąžiningumas ir garbingumas. Todėl toks žmogus neapgaudinės. Tačiau reikėtų pačiam susiprasti, jei jis nebemyli arba pasikeitė jo ketinimai. Bet tai ir vienas iš nedaugelio žmonių, kurio galima tiesiai šviesiai paklausti ir lygiai taip pat gauti tiesų atsakymą. Beje, nemėgsta ilgai draugauti. Jei geidžiamas objektas neatsako tuo pačiu, tai kiek paliūdėjusi ir nusiraminusi Venera Šaulyje leidžiasi į naujos meilės paieškas, kurios taip pat netenka labai ilgai ieškoti.

Venera Ožiaragyje

Tai gana rimtas ir šaltakraujis žmogus. Apskritai jis ingoruoja temas, susijusias su meile ir aistra, kadangi didesnį dėmesį skiria karjerai ir statusui visuomenėje. Todėl nereikėtų tikėtis iš jo didelės meilės, atsidavimo. Tai vienas iš nedaugelio atvejų, kai jūs galite būti greta tokio žmogaus daugelį mėnesių ir nesuprasti, jis myli ar ne. Todėl reikėtų mėginti atspėti šį jausmą pagal kokį nors jo elgesį jūsų atžvilgiu. Pavyzdžiui, jis netikėtai nuskina gėlę pievoje ir įteikia, nors pagal savo natūrą jis ir nėra romantiškas. Arba staiga pradeda girti jus, nors iš esmės jam tai nebūdinga. O jei įsimyli, tai labai atkakliai, gali metų metais siekti savo meilės objekto, rinkdamas jam raktelį. Ir labai stipriai prisiriša.

Venera Vandenyje

Jei žmogus su Venera Vandenyje praleidžia su jumis daug laiko diskutuodamas įvairiausiomis, net ezoterinėmis temomis, tai galima iš jo tikėtis meilės. Nors tokiam žmogui nebūdinga audringa, kunkuliuojanti aistra, jo jausmai būna prieraišūs, paremti intelektualumu ir dvasingumu. Tiesa, žmogus su Venera Vandenyje dažniausiai pats išsirenka partnerį ir neklauso kitų nuomonės.Todėl, jei jums tektų laimė būti jo meilės objektu, galite būti ramūs, jis niekados nepaliktų, net jei visas pasaulis stotų piestu. Tačiau jam nebūdingas ir pavydo jausmas, o jūsų pavydumas gali net atstumti Venerą Vandenyje. Apskritai šis žmogus myli visus žmones, turi daug draugų ir bendraminčių, tačiau net ir labai jus mylėdamas, nė kiek nesumažins savo daugų rato. Todėl nėra prasmės pavyduliauti.

Venera Žuvyse

Žmogus su Venera Žuvyse tiesiog ištirps jumyse ir jūsų gyvenime: skirs jums eiles, atiduos jums, kas geriausia, dievins ir žavėsis. Toks žmogus trokšta mylėti ir būti mylimas, todėl jis – idealus kandidatas į jūsų širdį, kadangi jis duos jums tiek meilės, kad galėsite joje ne tik maudytis, bet ir didelė tikimybė nuskęsti. Veneros Žuvyse žmonės sugeba aukotis, todėl jie kažkuria prasme savotiški mazochistai. Net atstumti, Venera Žuvyse žmonės ir toliau dovanoja ir savo meilę, ir savo dėmesį. Todėl Venera Žuvyse gali daug kur save nuskriausti, kad tik jums būtų gerai. Tačiau nereikėtų piktnaudžiauti šio žmogaus jausmais.