Kostiumus Tina iškeitė į odą ir grandines

Kristina Navickaitė-Tina
Kristina Navickaitė-Tina
  © Tomas Vinickas
Alfa.lt
2011-01-29 09:00

Į vieną renginį K. Navickaitę atlydėjo keturi augaloti vyrai – grupės „Thundertale“ nariai. Laimėję taurę projekte „Muzikos čempionai“ ir pelnę daugiausiai žiūrovų balsų projekte „Lietuvos daina“ pastaruoju metu rokeriai vis dažniau bendrauja su popscenos įžymybėmis.

Tarp prašmatniame renginyje išsipuošusių bemaž 600 garsenybių šis ketvertukas išsiskyrė savo odiniais masyviais drabužiais. Grupės nariai persimesdavo keliais žodžiais su juos užkalbinusiais vakarėlio svečiais, tačiau daugiausiai laiko leido su K. Navickaite. Patį apdovanojimų „Žmonės 2010“ renginį K. Navickaitė taip pat stebėjo sėdėdama šalia „Thundertale“ gitaristo ir vokalisto Lauryno Baškio.

reklama

Tačiau pats Laurynas patikino, kad jiedu nėra nauja pora Lietuvos padangėje. 29-erių vaikinas jau turi savo draugę.

Roko grupės atstovas pasakojo, kad su Kristina susipažino neseniai, tačiau greit susidraugavo.

„Mes esame roko grupė, bet visąlaik ir visur gerai jaučiamės. Ar tai žurnalo apie žmones organizuotas renginys, ar roko festivalis, mums visur gerai. Esame draugiški žmonės, mėgstame bendrauti ir neskirstome žmonių pagal jų profesiją ar veiklą. Koks skirtumas, ką jie vilki, jeigu mums su jais malonu bendrauti. Taip ir minėtame vakarėlyje nesame su visais draugai, nežinau, kaip kai kurie iš jų į mus žiūri, bet mums tai ir nėra įdomu. Jeigu mes priimame žmones, tai jaučiame juos visa širdimi“, – kalbėjo Laurynas.

Grupės vokalistas sakė, kad kostiumo į renginį nei jis, nei grupės nariai nesivilko tik dėl to, kad jis jiems nėra mielas.

„Tiek mano, tiek visos grupės dvasia yra pakankamai maištinga. Mes atsargiai žiūrime į visokius rėmus, normatyvus, tad ir aprangos standartai mums nėra artimi. Be to, vadovaujamės požiūriu, kad elgtis reikia taip, kaip mokai kitus. Jeigu mes dainose raginame žmones būti stipriais, kovoti už savo tiesą, nesiklaupti ant kelių, tai taip ir patys elgiamės. Bet mūsų odiniai rūbai tokiame vakarėlyje nebuvo koks nors protestas. Tiesiog buvome savimi ir neturėjome poreikio atrodyti kaip nors kitaip.“

 

Kostiumus Tina iškeitė į odą ir grandines

Kristina Navickaitė-Tina
+4