Dėl „Olialia“ mergaitės sportininkas jos buvusiajam sulaužė nosį

Agnė Staškevičiūtė, nuotrauka iš "Vakaro žinių" kalendoriaus
Agnė Staškevičiūtė, nuotrauka iš "Vakaro žinių" kalendoriaus
  © Alfa.lt
Alfa.lt
2011-01-13 18:58

Mergina tvirtino, kad ji pačių muštynių nematė, tačiau jas esą inicijavo jos buvęs pavydus vaikinas Karolis Tilvytis. Byloje surinktais duomenimis, K. Tilvyčiui sportininkas sulaužė nosį, jis pripažintas nukentėjusiuoju.

Helovino naktį K. Tilvytis su keliais draugais atėjo į „Woo“ klubą, kur jau buvo A. Staškevičiūtė ir K. Šlikas. Abu jie teigė, kad pamatė ateinantį buvusį „Olialia“ „pupytės“ vaikiną, kai rūkė lauke laikydamiesi už rankų. Anot K. Šliko, jis tuoj pat paleido merginos ranką, kad nesukeltų jos buvusiam širdies draugui pavydo.

reklama

Pats nosį „konkurentui“ sulaužęs K. Šlikas teigė, kad K. Tilvytis pirmas jį užkabino pečiu „Woo“ klube. Sportininko teigimu, po muštynių K. Tilvytis jam skambino net kelis kartus ir reikalavo pinigų už sulaužytą nosį.

„Neneigiu, kad pataikiau“, – sakė K. Šlikas, tačiau tvirtino nesitikėjęs, kad dėl to teks aiškintis teisme.

Anot jo, buvęs A. Staškevičiūtės vaikinas skambino kelis kartus ir reikalavo pinigų. Iš pradžių penkių tūkstančių, vėliau už sulaužytą nosį prašė vis daugiau. Po kelių savaičių K. Tilvytis jam pranešė, kad kreipėsi į teisėsaugą.

Kaip tvirtino K. Šlikas, kiek kainuotų sulaužytos K. Tilvyčio nosies rekonstrukcija, jis konsultavosi pas garsųjį plastikos chirurgą Kęstutį Vitkų, todėl jo pateikta suma buvo įspūdinga.

Anot K. Šliko gynėjo, K. Tilvytis yra padavęs 16 tūkstančių litų ieškinį. Teismas šioje byloje sprendimo dar nepaskelbė, tad ar bus tenkintas ieškinys baudžiamojoje byloje, priklausys nuo jos baigties.

Pasak prokurorės Vitos Gelvilienės, ikiteiminio tyrimo metu ir vos prasidėjus bylos nagrinėjimui, vaikinams buvo pasiūlyta taikytis. Tačiau bendro sutarimo jie nerado.