Ar tavo vaikinas nėra gėjus?

Sutikus moterį pirma jo mintis - SEKSAS!
Sutikus moterį pirma jo mintis - SEKSAS!
Alfa.lt
2011-01-01 08:00

Kiri Blakeley manė, kad žino viską apie savo sužadėtinį. Tada jis nusprendė atskleisti vieną didelę savo paslaptį. Jis pasakė: „Mums reikia pasikalbėti“. Prieš tai, kai žurnalistės Kiri Blakeley sužadėtinis ištarė šiuos žodžius, moteris neturėjo nė mažiausios nuojautos, kad jos artimiausias žmogus jau dvejus metus mylisi su kitais vyrais. Neseniai moteris išleido savo memuarų knygą „Can’t Think Straight“, kuriame atvirai dalinasi savo emocijomis, patirtimi ir vaikino prisipažinimu, kad jis yra gėjus.

Ar galėtumėte papasakoti apie tą momentą, kai jūsų sužadėtinis Aaronas prisipažino, kad yra gėjus?

Buvo 11 valanda vakaro, aš ruošiausi eiti miegoti, o Aaronas žiūrėjo televizorių. Kaip visada jis žiūrėjo verslo ir ekonomikos kanalą. Staiga, jis mane pakvietė ir pasakė: „Kiri, mums reikia pasikalbėti“. Jo balsas skambėjo formaliai ir keistai. Aš atėjau į svetainę. Jis pasakė: „Šiuo metu aš turiu nemažai klausimų dėl savo seksualinės orientacijos. Negaliu atsikratyti minčių apie tai, kad esu su kitu vyru“. Aš nusijuokiau, nes pamaniau, kad jis juokauja. Tada jis susiraukė ir dar labiau surimtėjo. Per mano kūną perbėgo stingdantis šaltis. Aš atsidariau vyno butelį, pradėjau rūkyti vieną cigaretę po kitos ir su ašaromis akyse klausinėjau jo visą naktį. Pokalbis truko iki ryto. Po kelių dienų buvau išverkusi visas savo ašaras. Ryžausi jį išspirti iš namų.

Kodėl jis visus dešimt metų apsimetinėjo esantis įprastos seksualinės orientacijos?

Aarono seksualinė orientacija nuolatos kito. Jis nebuvo tikras, kad yra gėjus (tai jis visą laiką neigė). Anksčiau jis nenorėjo to prisipažinti, nes bijojo mane prarasti. Kai jis pagaliau man viską papasakojo, įsilaužiau į jo elektroninį paštą ir ten aptikau ne tik homoseksualios pornografijos, tačiau ir laiškų nuo jo meilužių. Supratau, kad visi tie vyrai gyvena dvigubą gyvenimą. Jų laiškai nebuvo tiesiog fantazijos, tai buvo realybė. Kai perskaičiau, ką Aaronas jaučia savo partneriams, suvokiau, kodėl jis nusprendė man prisipažinti. Mes buvome susižadėję 9 metus ir jau rengėmės tuoktis. Manau, kad spaudimas dėl santuokos ir paskatino jį prisipažinti.

Kaip pastebėti, kad vaikinas yra gėjus ir apgaudinėja?

Na, pavyzdžiui, mūsų seksualinis gyvenimas pamažu sulėtėjo. Tačiau mes drauge esame labai ilgai, todėl pamaniau, kad tai natūralu. Labiausiai klaidinantis faktas yra tai, kad kai mes mylėdavomės, jis neturėdavo absoliučiai jokių problemų. Labai dažnai gėjai iš viso nepatiria seksualinio susijaudinimo su moterimis, tačiau Aaronas nebuvo vienas iš jų. Jis netgi užsiaugino barzdą ir atsisakė ją nusiskusti. Tik vėliau aš atradau, kad jis jautė fetišą plaukuotiems vyrams. Taip pat keistas dalykas yra tai, kad Aaronas yra labai vyriškas ir raumeningas vyras, ypač giliu ir žemu balsu. Jis žaidžia futbolą, dėvi sukritusius drabužius, nenaudoja jokios vyriškos kosmetikos. Apie problemas poroje gali pasufleruoti vaikino keistas elgesys, nutolusios emocijos, išėjimai iš namų, keisti telefono skambučiai vidury nakties. Kas šlykščiausia, prieš jam grįžtant iš darbo, mes pasikalbėdavome telefonu, tada jis grįždamas namo aplankydavo vieną iš meilužių, su kuriais susipažindavo internete, pasimylėdavo su juo, tada nuvažiuodavo į parduotuvę, nupirkdavo pieno ir grįždavo pas mane. Visada laiku, visada nevėluodamas jis man nekėlė jokių įtarimų. Gėjams neištikimybę yra lengva nuslėpti, nes jų partneriai supranta, kad turi laikyti paslaptį. Vėliau, mums išsiskyrus, Aaronas man sakė: „Gėjams seksas yra lengvoji dalis. Jį gauna visi be didelių problemų.“

Kaip reagavo draugai ir tavo šeima?

Kad pasijausčiau geriau visiems aplinkiniams ištauškiau, kad Aaronas yra gėjus. Tai nebuvo labai žeminantis jį faktas ir visi, kas sužinojo patyrė šoką. Jei kiti žmonės buvo apgauti, matyt, aš galiu sau atleisti, kad pati buvau apkvailinta. Tačiau mano tėvai negalėjo patikėti, jie neigė tą faktą. O jo šeima ir draugai džiaugėsi šiuo faktu ir jį palaikė. Ypač jo lesbietė sesuo.

Dėl ko tau yra labiausiai pikta?

Faktas, kad vaisingiausius savo gyvenimo metus aš iššvaisčiau su gėjumi mane liūdina, nes vaikai man visada buvo prioritetas. Labiausiai aš pykau dėl to, kad net kelis metus jis mane apgaudinėjo ir man melavo. Taip pat mano sveikatai kėlė grėsmę. Pykstu dėl to, kad jis nupirko mums butą ir mano seneliams aiškino, kad mes būtinai susituoksime. O visą tą laiką jis mylėjosi su kitais vyrais.

Kaip tu toliau gyvenai?

Aš pasinėriau į žurnalistės darbą. Dėl streso praradau daug svorio, mano akys visada buvo paraudusios ir užtinusios. Kurį laiką atrodžiau kaip zombis. Išėjusi į gatvę prarasdavau koordinaciją ir kelis kartus vos nepakliuvau po ratais.

Savo knygoje rašote, kad pajautėte „priklausomybę seksui“. Ar galite tai paaiškinti?

Aš tapau priklausoma nuo sekso tiesiogine to žodžio prasme. Tai mano organizmui suteikdavo didelį dopamino pliūpsnį, tokį patį, kokį padaro alkoholis ir narkotikai mūsų smegenims. Šeštadienio vakarą aš nebegalėdavau nusėdėti namuose su knyga. Aš taip troškau sekso, kad galėdavau nagais nusidirti odą. Vienintelė išeitis būdavo pasipuošti, eiti į barą ir ten susirasti vyrą.

Kaip Aaronas jautėsi po to, kai tu išleidai knygą ir atskleidei visą istoriją?

Jis nepyksta ir mane palaiko. Keista, tačiau kai aš buvau labiausiai palūžusi žmogus, kuris mane labiausiai palaikė ir man padėjo, buvo Aaronas. Jis leisdavo jam paskambinti ir išsirėkti. Galiausiai aš gerbiu jo atvirumą, tik tai galėjo būti kiek anksčiau.