Astrologas Globa: tikroji krizė pasaulį užgrius 2014-ais metais

Pavelas Globa
Pavelas Globa
© TV3
Alfa.lt
2010-12-27 11:07

Kadaise savo prognozėse labai tiksliai išpranašavęs būsimą kelto „Estonia“ katastrofą, dolerio kurso kritimą, Barako Obamos pergalę Amerikos prezidento rinkimuose ir rugsėjo 11-osios tragediją Pavelas Globa nuspėjo ir Lietuvos ateitį.

Istoriko išsilavinimą turintis vienas garsiausių pasaulyje astrologų ne kartą žmoniją įspėjo apie laukiančius kataklizmus ir katastrofas, neretai, ypatingų jo sugebėjimų dėka, nelaimių pavykdavo ir išvengti.

P. Globos prieš kelerius metus lietuviams išsakytos astrologinės prognozės taip pat buvo neįtikėtinai taiklios. „P. Globa gerokai iš anksto numatė televizijos ryklio Arūno Valinsko žygį į politiką, Viktoro Uspaskicho nemalonumus ir tai, kad mūsų šalies prezidente bus moteris”, – tuometinį susitikimą su garsiuoju rusu prisimena jį kalbinęs žurnalistas Edvardas Žičkus, kurio Maskvoje parengtas interviu sukėlė kalbų audrą Lietuvoje.

Kai vos kelios dienos prieš didžiąsias metų šventes laidos „Gyvenimas yra gražus” kūrėjai Rusijos sostinėje aplankė P. Globą, astrologas žurnalistus pasitiko plačiai šypsodamasis.

„Juk sakiau, kad jūsų šalį valdys moteris. Pažvelgęs į Dalios Grybauskaitės horoskopą, galiu drąsiai tvirtinti, kad ji šioms pareigoms nepaprastai tinka. Lietuviai neprašovė. Tačiau žmonės be reikalo džiaugiasi, kad krizė jau baigėsi. Tai, ką neseniai teko išgyventi ne tik lietuviams, bet ir daugelio kitų valstybių žmonėms, yra niekis, palyginus su tuo, kas visų laukia netolimoje ateityje. Tikroji krizė pasaulį užgrius 2014-ais metais. Dabar laiką reikia išnaudoti pasiruošimui – sutvarkyti sistemą, kuri padėtų atlaikyti užgriūsiančius sunkumus”, – filmavimo metu įspėjo 57-erių vyras, dar prieš penketą metų prakalbęs apie 2008-aisiais pasaulį sudrebinusią krizę.

Žvelgdamas į žvaigždžių žemėlapį, P. Globa papasakojo, kas ateinančiais metais laukia Lietuvos žmonių, šalies vadovų bei populiariausių žvaigždžių. Jau šį pirmadienį 20.30 val. TV3 laidos „Gyvenimas yra gražus žiūrovai“ išgirs tiesius atsakymus, kaip sutikti Naujuosius, kad jie būtų sėkmingesni, sužinos, kaip ir kada turėtų baigtis garsioji Kedžių istorija.