Šalutinis vaistų poveikis: vyras pametė galvą dėl sekso ir tapo transvestitu

Šalutinis vaistų poveikis: vyras pametė galvą dėl sekso ir tapo transvestitu
Šalutinis vaistų poveikis: vyras pametė galvą dėl sekso ir tapo transvestitu
Alfa.lt
2010-11-30 15:13

2001 m. gydytojas 60 metų Peteriui Shepherdui skyrė vaistus „Cabergoline“. Jie neįtikėtinai pakeitė jo asmenybę ir gyvenimą.

Jis tapo žiauriu, dėmesio siekiančiu, priklausomu nuo sekso lošėju, turinčiu didybės maniją ir nenumaldomą troškimą leisti pinigus, kurių neturėjo.

P. Shepherdas dabar turi daugiau kaip 150 tūkst. svarų skolą, likusią nuo to laiko, kai jis naudojosi 15 kredito kortelių ir gyveno kaip milijonierius, leisdamas pinigus kruizams Karibuose ir nuomodamasis prabangius automobilius, tokius kaip „Bentley“, „Porsche“ ir „Ferrari“. Jis taip pat keliavo po pasaulį ir nuomojosi sraigtasparnius, kad nuskraidintų jį į egzotiškas ekskursijas.

„Tapau priklausomas nuo lošimo, išlaidavimo, seksualinių išsišokimų ir įvairių fetišų, – pasakojo jis. – Mane apsėdo didybės manija, ekshibicionizmas, paranoja ir haliucinacijos, tapau žiaurus ir linkęs žudytis.“

„Dienas ir naktis leidau hipodromuose, lažybų punktuose, kazino ir viešnamiuose. Atsirado transvestitinių tendencijų – išleidau dešimtis tūkstančių svarų savo moteriškiems drabužiams.“

„Aš žinojau, kad elgiuosi keistai, bet nepajėgiau kontroliuoti savo elgesio. Tai tęsėsi be paliovos, kelis kartus atsidūriau policijoje.“

Galų gale fantazijų pasaulis žlugo, ir P. Shepherdas atsidūrė Halo teisme. Jis prarado savo 50 tūkst. svarų per metus darbą, namus Hale, sušlubavo jo santuoka. Jis prisipažino dėl šešių sukčiavimo atvejų.

Teismas išgirdo, kaip jis 2007 m. „eBay“ svetainėje pardavė bilietus į neegzistuojančius „Take That“ ir Donny Osmondo koncertus. Per 11 mėnesių 172 žmonės sumokėjo 45 tūkst. 718 svarų už bilietus, kurių taip niekada ir nesulaukė.

Bet advokatai sėkmingai įrodė, kad P. Shepherdo kriminalinis elgesys buvo tiesioginis jo vaistų rezultatas. Teisėjas apibūdino tai kaip „visiškai neįprastą atvejį“ ir nuteisė lygtine bausme.

Du neurologijos profesoriai liudijo P. Shepherdo naudai, sakydami, kad dėl vaistų poveikio jis nebegalėjo atskirti gėrio nuo blogio.

P. Shepherdo žmona, 46 metų Deborah, taip pat pripažinta kalta dėl disponavimo nusikalstamu būdu įgytu turtu ir nuteista 100 valandų visuomenei naudingų darbų.

Ji pasakė, kad iki suėmimo nežinojo, kokia buvo situacija, ir iš pradžių prisipažino dėl apgaulės, nes norėjo apsaugoti vyrą.

P. Shepherdas pastebėjo sąsają tarp savo potraukių ir „Cabergoline“ po paieškų internete 2008 m. ir sugebėjo suvaldyti savo gyvenimą, kai liovėsi gerti vaistus.

Daktaras Kieranas Bremenas sakė: „14 proc. žmonių, vartojančių šiuos vaistus, gali turėti elgesio problemų. Jos baigiasi nustojus gerti vaistus.“

„Pacientai, kurie mano, kad jiems gali atsirasti elgesio sutrikimų, turėtų pasitarti su gydytoju, užuot staigiai liovęsi gerti vaistus.“

Šalutinis vaistų poveikis: vyras pametė galvą dėl sekso ir tapo transvestitu

Šalutinis vaistų poveikis: vyras pametė galvą dėl sekso ir tapo transvestitu