Jutaitė nusiskuto plaukus dėl mokslinio eksperimento

Jurga Jutaitė
Jurga Jutaitė
  © Organizatoriai
Alfa.lt
2010-11-25 13:55

Pirmasis iš trijulės jau prieš porą savaičių savo gerbėjus nustebino aktorius M. Jampolskis. Pirmąkart plika galva jis pasirodė laidos „Lietuvos daina“ filmavimuose.

Po savaitės sprendimą nusirėžti plaukus teko priimti M. Jampolskio filmo partnerei J. Jutaitei. Solidarizuodamasi su 24-erių aktore plikai galvą nusiskuto ir juostos režisierė. Filmu „Kolekcionierė“ išgarsėjusi Kristina Buožytė Alfa.lt pasakojo, kad šiam žingsniui jai ryžtis nebuvo sunku. Kur kas labiau plikos galvos baiminosi J. Jutaitė.

„Niekada neturėjau tokios galvos. Pirmąją savaitę jaučiausi kaip po operacijos. Keistas jausmas, – sakė K. Buožytė. – Iš pradžių lyg kažko trūko, nes juk niekada neturėjau tokios galvos. Dabar galiu pasakyti, kad tai yra malonu. Malonu liesti. Be to yra gerai žiemą galvą pravėdinti“.

Dar prieš savaitę J. Jutaitė viešumoje pasirodė ilgais plaukais. Praeitą ketvirtadienį kartu su kūrybine grupe ji pristatė režisieriaus Kristijono Vildžiūno filmą „Kai apkabinsiu tave“. Šio režisieriaus filmų viešai matomoje socialinio tinklalapio anketoje yra įdėta ir skustagalve tapusios J. Jutaitės nuotrauka.

Joje mergina pozuoja ligoninėje vilkėdama ligoninės naktinius marškinius. Jos įkūnijama filmo herojė Aurora – po automobilio avarijos komos būsenos ištikta moteris, kuri yra įtraukta į mokslinius bandymus.

Filmas „Aurora“ – mokslinės fantastikos romantinė drama. Luką, jauną neuronų informatiką, įkūnija M. Jampolskis, o jo mylimąją Aurorą – J. Jutaitė. Lukas yra pakviestas dalyvauti moksliniuose bandymuose ir tapti jų pagrindiniu stebimuoju subjektu. Mokslinio eksperimento tikslas – neuronais perteikti informaciją iš komos būsenoje atsidūrusios moters smegenų į šiam eksperimentui pasiryžusio Luko smegenis ir stebėti, kaip ši informacija priimama bei kaip ji funkcionuoja ir veikia žmogaus potyrius.

Prasidėjus eksperimentui, Lukas pakliūva į viliojantį Auroros pasaulį, kuriame ši patraukli, aistringa moteris net nežino, kad yra ištikta komos. Tarp Luko ir Auroros užsimezga ypatingas ryšys. Vis dėlto jų jausmus ima griauti per automobilio avariją žuvęs Auroros vyras Stalkeris. Jo vaidmenį sutiko kurti režisierius Šarūnas Bartas, kuris ir savo filmuose yra suvaidinęs ne vieną personažą.

 

Jutaitė nusiskuto plaukus dėl mokslinio eksperimento

Jurga Jutaitė
+5