Erotiniai žaidimai dviems

Pora
Pora
© Fotolia.com
Sniegė Pilypienė
2010-11-08 16:01

Daugeliui vyrų sąvoka „erotiniai žaidimai“ – tuščias garsas. Jie žino, kad galima žaisti krepšinį, futbolą, bet kokie gali būti žaidimai lovoje? Na, partnerės striptizas. O gal vertėtų išmokti šį tą naujo?

Pradžiai – keli patarimai moterims, kurioms šioje srityje dažniausiai tenka imtis iniciatyvos. Pradėti jaudinti savo mylimąjį reikėtų neprisiliečiant. Kaip sakoma, apšilimui. Tai gali būti erotinis šokis, striptizas ar kitas pikantiškas dalykėlis, kuris suteiktų vyrui malonumą.

Tačiau, pavyzdžiui, striptizą galima pasiūlyti mainais už bučinius. Tegul vyras sujaudina partnerę lūpomis, nuklodamas jos kūną bučiniais nuo galvos iki pėdų. O jei nuo tokių švelnių glamonių moteris dar kaip reikiant neįkaista, kiekvieną bučinį vyras turėtų palydėti vienu ar keliais švelniais žodeliais.

Sukurkite erotinį filmą

Štai žaidimas ir prasidėjo. Kaip matote, nieko sudėtingo. O jei pora nori daugiau aistros ir ugnies, moteris turėtų žinoti, kad vyrams labai patinka žiūrėti, kaip ji glamonėja save.

Todėl rankų pirštų galiukais iš lėto praveskite per šlaunis, klubus, krūtis, kaklą. Galima paliesti ir labiau intymias vietas. Vyrus tai ypač „veža“.

Kaip visi žinome iš tų „pavogtų“ vaizdo klipų internete, tarp įžymybių labai populiaru filmuoti vadinamąją „namų pornografiją“. O kodėl nepasekus jų pavyzdžiu? Skambant romantiškai muzikai pašokite, papozuokite prieš kamerą. Sukurkite erotinį filmą, kur vieninteliai herojai – jūs dviese.

Svarbiausia, erotiškais veiksmais ir judesiais jaudinti vyrą, kad jis norėtų kuo greičiau nuplėšti likusius drabužėlius. Juk žaidžiant meilės žaidimus galima įgyvendinti slapčiausias savo seksualines fantazijas, kurias ilgai puoselėjote ir kurių nė už ką nebūtumėte papasakojusios vyrui.

Sujaudinti kvėpavimu

 Moterų erotiniai žaidimai – įdomesni ir įvairesni nei vyrų. Tikriausiai dėl to, kad jos pasižymi lakia vaizduote. Todėl gali suteikti vyrui daugiau palaimingų pojūčių eksperimentuodama visokiausiais erotiniais prisilietimais, kad šis pamirštų ir savo vardą.
Yra nemažai įvairių erotinio žaidimo būdų, stiprinančių seksualinį geismą.

Pradžioje galima pamėginti jaudinti kurį nors jo odos lopinėlį, tarkim, kvėpuojant.
Tam reikalui reikėtų paruošti puodelį karštos kvapnios žolelių arbatos.

Tiesiog užtektų praryti kelis gurkšnius, o po to glamonėjant ir giliai kvėpuojant ant vyro kūno, jausis ne tik malonus aromatas, jaudinantys šiurpuliukai, bet ir sustiprins jo seksualinį geismą. Vyro kūną galima įaudrinti naudojant ir specialius lubrikantus: švelniais prisilietimais trinti juos į odą tol, kol ši „įkaista“.

Ledo gabalėliai

Moterų meilės žaidimai gali ne tik įkaitinti, bet ir „paversti į ledo gabalą“ vyro erogenines zonas. O tuo pačiu sustiprinti jo seksualinį geismą.

Mat pridedant ledo gabalėlį prie kai kurių kūno vietų, pavyzdžiui, genitalijų zonoje, galima pagreitinti erekciją. (Tik nesugalvokite ledo gabalėliu „pavaišinti“ jo daikčiuką, kur itin jautri vieta.

Ledas gali tik suerzinti odą ar net sukelti uždegimą). Tokios „ledinės“ glamonės suteikia vyrui ne tik papildomo energijos užtaiso, bet ir neleidžia anksčiau laiko išsiveržti sėklai ir pratęsia lytinį aktą.

Galima paėmus ledo gabalėlį pravesti išilgai vyro kūno, pradedant kaklu, baigiant kojų pirštais. Arba įsidėti ledo gabalėlį į burną, o paskui glamonėti vyrą „atšaldytu“ liežuviu. Tiesa, prieš pradedant meilės žaidimą su ledu, reikėtų, kad partnerio kūnas būtų įkaitęs nuo susijaudinimo. Tačiau reikėtų žinoti, kad prisilietimai intymiose vietose turi būti arba karšti, arba šalti.

Kai ji viršuje

Darant erotinį masažą vyrui geriau vengti tepalo ar kremo, turinčio aitrų saldų kvapą. Pavyzdžiui, rožių, vanilės, jazminų ar alyvų. Geriau naudoti neutralaus kvapo kremus ar su feromonais, stimuliuojančiais seksualinį geismą.

Nors tikriausiai dauguma vyrų imasi iniciatyvos lovoje, jiems labiau patinka, kai meilės paradui diriguoja moteris. Kai ji lovoje elgiasi net kažkiek agresyviai, atvirai ir be kompleksų mėgaujasi seksu. Vyrui tai asocijuojasi, kad jis nepaprastai seksualiai traukia, jo nori ir geidžia. Tada seksas tampa džiugia švente jiems abiems.

Be to, įžanginės glamonės ir prisilietimai abiems partneriams daro didelį poveikį jų orgazmo kokybei ir ilgumui.

Šiurkštus scenarijus

Kiekvienas žmogus turi savo sekso pomėgių ir norų. Tačiau visiems norisi vieno – kad seksualinis gyvenimas būtų turiningas ir įvairiapusiškas. Nes nėra nieko blogiau už rutiną ir nuobodulį santykiuose.

Todėl meilės žaidimų scenarijus turėtų kurti patys. Tiksliau, moterys. Vyrui lengviau įvertinti, nuspręsti – jam tai priimtina ar ne, jaudina ar ne. Jei pora jau pakankamai daug laiko kartu, tai jiems labiau tiktų pikantiškas, labiau „vežantis“ erotinio žaidimo scenarijus.

Pavyzdžiui, žaidimas „Išprievartauk mane“ labiau tinka tiems, kurie išsiilgo aštrių emocijų. Tačiau toks žaidimas turėtų būtų gana šiurkštus, vykti staigiai ir netikėtai.

Svarbiausia sąlyga, kad jis būtų priimtinas abiems partneriams. Bet tai reikėtų aptarti iki tol. „Aukos“ vaidmuo dažniausiai moteriai, bet būna ir atvirkščiai. Suprantama, ji turėtų būti apsirengusi gundomai ir viliojamai, kad išprovokuotų vyro geismą.

 
Veiksmas galėtų būti kad ir toks: moteris nurenka indus nuo stalo ar plauna juos, vyras pradeda prie jos lįsti, kiša ranką po sijonėliu. Moteris ją nustumia ir išeina iš kambario.

Vyras pašoksta nuo kėdės ir eina iš paskos. Moteris pagreitina žingsnius. Vyras pasiveja ją ir pargriauna ant grindų.

Delnu užspaudžia burną, o kita ranka pakelia palaidinę ir pradeda glamonėti krūtis. Moteris muistosi, priešinasi, mėgina išsivaduoti, o vyras prispaudžia ją visu savo kūnu.

Grubiai nuplėšia kelnaites ir staigiu judesiu įeina į ją. Paskui „prievartautojas“ ima greitai judėti, stengdamasis kuo giliau įeiti į vidų, kol įvyksta ejakuliacija. Žaidimas baigiasi, visi laimingi.