Jackaitė: daugiau nusirengčiau tik miegamajame

Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila
Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila
© Tomas Vinickas
Arnas Mazėtis | Alfa.lt
2010-10-16 22:13

Šeštadienio TV3 projekto „Šok su manimi“ vakaras prasidėjo tautiniais šokiais, tačiau toliau publika galėjo išvysti gerokai erotiškesnių pasirodymų.

Antroji ant parketo su partneriu Tadu Rimgaila pasirodžiusi aktorė Eglė Jackaitė visus stebino savo apranga: didelė iškirptė ir prisegamos kojinės sužavėjo daugelį vyrų. Tačiau kai kuriems komisijos nariams aktorės apranga pasirodė vulgari. „Reikia žvelgti giliau“, – tiesioginiame eteryje bandė teisintis moteris.

Norėjo pasikeisti

Praėjusį šeštadienį ramų ir visus užbūrusį šokį ant parketo šokusi pora šią savaitę parodė visus pritrenkiantį, aistrą alsuojantį pasirodymą pagal Joe Cocker dainą „Unchain My Heart“.

„Aš esu aktorė ir man patinka keistis. Nenoriu būti kiekvieną savaitę rami mergaitė, kuri visus myli ir kurią visi myli. Šį vakarą mes parodėme kitokį šokį nei iki šiol buvusius, ir dėl to nei kiek nesigailiu“, – po pasirodymo sakė aktorė E. Jackaitė.

Save šokiuose mėgėja vadinanti aktorė prasitarė, kad šią savaitę su partneriu turėjo tik keturias repeticijas.

„Tai yra pakankamai mažai, todėl natūralu, kad mane šiek tiek valdė stresas, nes darbo reikia įdėti daug, kad gerai jaustumeisi. Šį kartą buvo stresas, įtampa, kad tik nesuklysčiau, teisingai padėčiau koją, laiku apsisukčiau, o dar reikia girdėti muziką, ritmą“, – po pasirodymo pasakojo E. Jackaitė.

Pasak E. Jackaitės, savo pasirodymą, kurį itin kritikavo komisija, ji vertina devyniais su pliusu.

Išsirengtų dar daugiau

Šeštadienio vakarą visus savo apranga sužavėjusi aktorė tikina, kad taip atrodydama, kokia pasirodė ant parketo, į gatvę ji neišeitų.

Pasak dviejų vaikų mamos, šeštadienio vakaro aprangos idėją pasiūlė partneris T. Rimgaila.

„Daugiau nusirengčiau tik miegamajame, šokdama mylimam žmogui. Tada šokčiau dar aistringiau, dar labiau atsipalaidavusi, pasitikinti savimi ir dar su geresnėmis kojinėmis. Būčiau tokia, kokios nori mano žmogus“, – po pasirodymo prisipažino aktorė.

E. Jackaitės teigimu, šeštadienio vakarą viskas buvo įvilkta į šokėjos rūbą: „Nemanau, kad esu nedrąsus žmogus, tačiau šiandien viską įvilkome į atitinkamą rūbą. Tikrai dėl to nesigailiu.“

Vertinimais besidžiaugianti moteris sako, kad keturi devynetukai nėra blogai.

„Mes pasirodėme antri, o kas bus pabaigoje – pamatysime. Šį vakarą iš projekto neiškris nei viena pora, todėl stengtis dar turime kur“, – užkulisiuose sakė E. Jackaitė.

Pasak moters, ji nei kiek nesistebi, kad vertinimo komisijos pirmininkas Jurijus Smoriginas vertinimą skyrė jos partneriui, tačiau ją stebina komisijos komentarai, kad ji sugebėjo nugesinti Europos čempioną.

„Jackaitė prigesino Rimgailą? Čia jau menas, kurio turėtų mokytis visi, nes užgožti Europos čempioną reikia turėti sugebėjimų. Jeigu J. Smoriginas šokyje nesugebėjo matyti Tado, tai man yra milžiniškas komplimentas“, – po pasirodymo džiaugėsi E. Jackaitė.

Bus dar daugiau

„Taip, tai buvo mano idėja, nes norėjosi, kad šis šokis būtų kitoks nei ankstesnis“, – prisipažino T. Rimgaila.

Pasak šokėjo, šokiui pasirinkta daina reikalavo atsipalaidavimo, lengvo pasileidimo, ištvirkavimo, ką jie ir parodę ant parketo.

„Iki šiol Eglė buvo rami, lyriška moteris. Šį vakarą mes ją parodėme visiškai kitokią ir tai, manau, kad visiems patiko, nes komisija pakėlė aukštus balus“, – sakė T. Rimgaila.

Paklaustas, kodėl pats ant parketo pasirodė tik prasegtais marškiniais, o ne nuoga krūtine, vyras prisipažino, kad pirmiausia turėtų užsukti į sporto klubą.

„Vertinimai geri. Man patiko, kad vertina mane, nes manau, kad į projektą aš atėjau kaip lygiavertis dalyvis, kaip projekto „Aistrų pakrantė“ nugalėtojas, o ne E. Jackaitės partneris“, – sakė šokėjas.

Pasak vyro, kituose pasirodymuose su partnere pateiks dar daugiau aistros, įdomybių, kurių išduoti dar nenori.

„Jeigu mums dar pavyks projekte išsilaikyti, tai žiūrovai pamatys tikrai daug“, – intrigavo T. Rimgaila.

Jackaitė: daugiau nusirengčiau tik miegamajame

Eglė Jackaitė ir Tadas Rimgaila
+2