Projekte „Verslauk“ patvirtinta beveik pusantro šimto idėjų

Verslo pradžiai – 20 tūkst. litų
Verslo pradžiai – 20 tūkst. litų
Alfa.lt
2010-10-08 11:50

Nuo spalio 5 d. geriausių 146 verslo idėjų autoriai dalyvauja projekto ,,Globa jaunimo verslumui ugdyti ir skatinti“ antrajame etape. Mokymai vyks iki spalio 13 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, 214 auditorijoje. Po mokymų iki spalio 17 d., būsimieji verslininkai turės pateikti detalesnius savo idėjų aprašymus, iš kurių Ekspertų komisija išrinks 30 geriausių.

Pastarųjų idėjų „savininkai“ turės parengti verslo planus ir 10-ies geriausių, daugiausia balų surinkusių, idėjų autoriai, įsteigę smulkiojo verslo įmonę, verslo pradžiai gaus po 20 tūkst. litų subsidiją.

reklama

„Šis projektas sėkmingas, reikalingas ir vertas tokios paramos. Jis suteikia jaunam žmogui galimybę gauti ne tik finansinę pagalbą naujai sukurtam verslui, bet kasmet vis didėjančiam idėjų autorių ratui gauti puikią verslumo pamoką, dalyvauti seminaruose, mokymuose, kurie ateity duos naudą kuriant verslą savarankiškai“, – sakė Vilniaus meras Vilius Navickas.

Beveik visą rugsėjį vyko pirmasis projekto ,,Globa jaunimo verslumui ugdyti ir skatinti“ etapas, kurio metu buvo užregistruota 391 verslo idėja.

Gausiausiai projekte dalyvavo Vilniaus Universiteto studentai vaikinai (70 proc.) Pateiktos konkursui verslo idėjos labai įvairios – susijusios su informacinėmis technologijomis, internetine prekyba, reklama, vaikų darželių steigimu ir kt.

Pasak sostinės mero, šis projektas ne tik padeda ugdyti jaunimo verslumą, bet ir skatina naujų darbo vietų steigimą, sudaro palankesnes sąlygas verslo plėtrai.