„airBaltic“ laimėjo pasaulinį apdovanojimą

Oro uostas
Oro uostas
  © Alfa.lt
Alfa.lt
2010-10-01 09:48

Oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. Prizą skyrė „The Budgies World Low Cost Airline Awards“ komisija.

Apdovanojimas įteiktas Pasaulio pigių skrydžių oro bendrovių kongrese Londone. Tarptautinių ekspertų žiuri pripažino „airBaltic“ pasiekimus ir pastebėjo, kad oro bendrovė daro įtaką pasaulio aviacijos tendencijoms. „Budgies Award 2010“ komisijos vertinimu, „airBaltic“ pasiekė milžiniškų laimėjimų. Ji greitai prisitaikė prie dramatiškų pokyčių, kurie vyko verslo aplinkoje ir regiono ekonomikoje. Be to, „airBaltic“ buvo pagirta už novatoriškumą marketingo srityje, siūlant vertingus produktus ir paslaugas. „Komisija mano, kad oro bendrovė nusipelno specialaus įvertinimo kaip viena pasaulio aviacijos rinkos lyderių“, – teigiama komisijos ataskaitoje.

„airBaltic“ prezidento Bertolto Flicko teigimu, oro bendrovė veikia pagal išskirtinį hibridinio verslo modelį, kuris sujungia platų geografinį tinklą turinčio vežėjo ir pigių skrydžių bendrovės savybes. Tarptautinius apdovanojimus pelnėme dėl sėkmingo restruktūrizavimo ir į pokyčius orientuoto valdymo. Tai, kad „airBaltic“ priskirta geriausioms pigių skrydžių oro bendrovėms, rodo mūsų kainų struktūros ir keleiviams prieinamų skrydžių kainų pripažinimą. Esame dėkingi mūsų klientams, kurie įkvepia mus inovacijoms ir nuolatiniam veiklos tobulinimui“, – sakė B. Flickas.

Pasaulinio apdovanojimo komisiją sudaro šeši tarptautiniu mastu pripažįstami aviacijos pramonės ekspertai, tokie kaip buvęs „Ryanair“ valdybos pirmininkas Patrickas Murphy, „Ctaira“ vykdomasis direktorius ir nuolatinis „Airline Business“ straipsnių autorius Chrisas Tarry.