Vudis ruošiasi „Vaikų Eurovizijai“

Arvydas Martinėnas-Vudis
Arvydas Martinėnas-Vudis

Dainuos „Nuogą bambą“ nacionalinėje atrankoje į „Vaikų Euroviziją“? Visai ne – tiesiog atlikėjas prisidėjo kuriant dainas dviem konkurse dalyvaujantiems mažiesiems dainininkams, padeda jiems perprasti muzikos paslaptis ir tikisi, kad bent vienam iš jų pasiseks iškovoti pergalę.

Nacionalinėje atrankoje į „Vaikų Eurovizijos“ konkursą Vudžio kurtą dainą „Oki doki“ dainavęs Bartas užėmė pirmąją, o „Pi – Pa – Po“ traukęs mažuoju Johnu Scatmanu vadinamas Silvestras Beltė – trečiąją vietą. Atlikėjas sako labai besididžiuojantis tokiais savo „globotinių“ pasiekimais. Dainas, kurias atliko konkurse, tiek Bartas, tiek Silvestras kūrė patys, klausydami Vudžio ir profesionalių muzikos mokytojų patarimų.

„Ar tarptautiniame konkurse kuris nors iš vaikų galėtų pakartoti Eglės Jurgaitytės sėkmę? Norime būti savimi – vaikai yra vaikai, jie ir jaudinasi, dainuodami gali uždusti, visko gali nutikti. Bet daug dirbame ir tikimės sėkmės. Padėdamas jiems ruoštis, visada sakau, kad svarbiausia yra džiaugtis muzika, ir tik tada pasiseks“, – pasakojo Vudis, kuris ruošti mažuosius atlikėjus konkursui kartu su scenos kolega Grūdu padeda dar ir todėl, kad yra sukūręs nemažai vaikams tinkamų dainų.

Žinoma, vadinti savęs mokytoju atlikėjas nė neketina: Bartui ir Silvestrui pataria profesionalai, jis sako prisidedantis mažiau.

Ar tai reiškia, kad savo „Nuogą bambą“ jis perleis jaunesniems? Tai išgirdęs Vudis tik juokiasi: „Ir dabar dainuoju „Nuogą bambą“, „Onutę“ – tos dainos nėra vaikiškos, štai neseniai koncertavau privačiame vakarėlyje, kur garbaus amžiaus verslininkai šoko pagal jas. Muzika skleidžia tam tikrą nuotaiką ir ji yra visiems, nebūtinai vaikams.“

Be darbo su gerokai jaunesniais atlikėjais, jis ieško merginos, kuri naujos dainos „Atgaivink lietumi“ klipe galėtų pasirodyti laumės amplua.

Vudis ruošiasi „Vaikų Eurovizijai“

Arvydas Martinėnas-Vudis