Rytoj į Stambulą „airBaltic“ siunčia didesnį lėktuvą

Oro uostas
Oro uostas
  © Alfa.lt
Alfa.lt
2010-09-10 16:51

„Lėktuve „Boeing 737-300“, kuriame telpa 142 žmonės, beliko 16 laisvų vietų. Išties džiaugiamės lietuvių pergalėmis ir tokiu aktyviu sirgalių palaikymu. Norinčiųjų nuvykti į Turkijos sostinę kasdien daugėja – išperkami ir ekonominės, ir verslo klasės bilietai“, – pažymi „airBaltic“ korporatyvinės komunikacijos koordinatorė Rosita Sakalauskaitė.

Jos teigimu, jei Lietuvos rinktinė čempionate iškovos medalį, oro bendrovė ją sutiks su savo prizu – padovanos savo aukščiausiojo lygio „Baltic Miles“ VIP statuso korteles, su kuriomis rinktinė ir jos nariai galės naudotis išskirtinėmis privilegijomis skraidant. Jie galės lankytis verslo klasės laukiamuosiuose (angl. „Business Lounge“) visuose „airBaltic“ tinklo oro uostuose, nemokamai vežtis du registruoto bagažo vienetus, sporto įrangą, naudotis greitąją saugumo patikros linija oro uostuose bei kitais privalumais.

Jei Lietuvos rinktinė parskraidins bronzą, jų VIP kortelės bus papildytos 1000 mylių, už sidabrą – 5000, o už auksą – 10000 mylių-lojalumo taškų, kuriuos bus galima išleisti skrydžiams ar panaudoti perkant interneto parduotuvėje http://shop.balticmiles.com.