Valentaitė išvyko iš Lietuvos!

„Šok su manimi“ atidarymas
„Šok su manimi“ atidarymas
© TV3
Alfa.lt
2010-08-31 18:20

Ši naujiena trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus – dailioji Asta Valentaitė paliko Lietuvą ir savo šokių partnerį Andrių Kandelį, kurio rankos ir peties nepaleido per visus TV3 „Šok su manimi“ pristatymo vakarėlius ir transliacijas.

Nors praėjusį šeštadienį jos ir Andriaus sušoktas meilės šokis rumba sulaukė daugiausia žiūrovų balsų, o pati Asta – begalės komplimentų dėl savo išvaizdos ir vos vieno Jurijaus Smorigino priekaišto, kad Andrius esą neuždegė jos akių, Asta jau žinojo, kad sekmadienį ji krausis lagaminus, o pirmadienį paliks Lietuvą.

„Mes viską žinojome, supratome Astą ir drauge nutarėme, kad apie tai pranešime tik po eterio“, – pasakoja partnerę išlydėjęs Andrius Kandelis. Vakar kūrybinė grupė su Asta atsisveikino oro uoste, atsisveikinimą nufilmavo ir ateinantį šeštadienį parodys laidoje „Šok su manimi“.

„Labai gaila, bet dabar turiu palikti projektą, tačiau turiu svarią priežastį. Aš jau kurį laiką bandžiau ieškoti naujų verslo bei darbo galimybių užsienyje ir štai, gavau pasiūlymą, privalau pabandyti. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai – ne Europa, dabar išvažiuoju dviem savaitėms susitikti ir apsižiūrėti. Tačiau dar neatsisveikinu, galbūt sugebėsiu suderinti darbo reikalus taip, kad vėl galėčiau grįžti ir toliau dalyvauti projekte“, – išvykdama kalbėjo vos dviejose laidose spėjusi sušokti Asta.

Merginai patiko šokiai, todėl TV3 „Šok su manimi“ kūrėjų ji vis dėlto pasiteiravo apie galimybę sugrįžti. „Projekto dalyvių ji paprašė paklausti, ar ji galėtų, grįžusi po dviejų savaičių į Lietuvą, vėl prisijungti prie „Šok su manimi“ projekto, jei darbo reikalai nesusiklostytų pagal planą“, – pasakoja šokių projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.

„Paklauskite jų, ar jie sutiks, kad aš grįžčiau... – tyliai ir su liūdesiu atsisveikindama dar kartą pakartojo Asta. – Ačiū, kad leidote man pajusti šokio džiaugsmą, malonų scenos jaudulį, gauti daug gerų emocijų, o svarbiausia yra tai, kad čia sutikau daug mielų, kūrybingų ir gabių asmenybių. Linkiu visiems dalyviams tobulėti, siekti ir laimėti.“

Šį šeštadienį tiesioginėje laidoje „Šok su manimi“ Andrius Kandelis pasirodys su kita partnere – viena žaviausių Lietuvos moterų. Dar žavesne nei Asta?

Valentaitė išvyko iš Lietuvos!

„Šok su manimi“ atidarymas