„Mis Lietuva 2010“ tapo vilnietė Gritė Maruškevičiūtė

Mis Lietuva 2010
Mis Lietuva 2010
  © Tomas Lukšys

Penktadienį vakare, įveikusi 13 konkurenčių, „Mis Lietuva 2010“ tapo 21-ierių metų vilnietė Gritė Maruškevičiūtė.

Komisijos, kurią sudarė pirmininkas ir bendrovės „KristiAna“ atstovas Benas Gudelis, aktorė Dalia Michelevičiūtė, stilistas Kęstutis Rimdžius, „Misis Lietuva 2010“ Vaida Kursevičienė ir fotografas Raimundas Adžgauskas, sprendimu ji spalį skris į konkursą „Mis Pasaulis 2010“, kuris vyks Kinijoje, Sanijos mieste.

Tai ne vienintelis merginai atitekęs apdovanojimas - balsavusių žiūrovų sprendimu, ji taip pat tapo „Mis Publika 2010“.

Pirmąją vicemis buvo paskelbta 20-metė Deimantė Bubelytė iš Vilniaus, antrąją - 21-erių klaipėdietė Ieva Jotkelaitė.

„Mis Foto“ titulas atiteko 18-metei Elonai Račkutei iš Kauno, „Mis Elegancijos“ titulas - 21-erių metų vilnietei Sandrai Lukšytei.

Dalyves merkė lietus

„Čia – Lietuva, čia lietūs lyja“, – ne sykį ištarė grožio konkurso sostinės Belmonte „Mis Lietuva 2010“ vedėjai Jogaila Morkūnas ir Livija Gradauskienė. Ir buvo teisūs. Prieš pat tiesioginę šios grožio fiestos transliaciją debesys tirštai aptraukė Belmonto dangų ir pasipylė lietus. Tuo momentu, kai spindinčioje, veidrodžiais dekoruotoje scenoje gražuolės turėjo demonstruoti retro bikinius, jau pylė kaip iš kibiro.

Pirmoji konkursantė Deimantė Bubelytė scena pražygiavo visai šauniai, užtat antroji, klaipėdietė Monika Platanaitė, slystelėjo ir, žinoma, žaviai griuvo ant šlapios scenos...

Trumpam nuščiuvę renginio žiūrovai, palaikydami sutrikusią merginą, ėmė ploti. Kažkas ištarė: „Dabar ją visi įsidėmės...“ (Taip ir nutiko – Monika pateko į finalinį septynetuką). Kitos gražuolės scenoje buvo atsargesnės ir netikėtumų išvengė.

Tačiau lietus ir toliau plovė šou dalyvių pėdsakus. Scenoje slystelėjo ir dainuodamas vos nenugriuvo Mundis, lygsvarą tik per stebuklą išlaikė su šokėjais į sceną išbėgęs Justas Lapatinskas.

Pabūgę didesnių nemalonumų, renginio organizatoriai reklaminės pertraukėlės metu nuo scenos šepečiais valė vandenį. Vis dėlto, nepaisant pliaupiančio lietaus ir slidaus podiumo, prabangių kailių kolekcija buvo pademonstruota.

Daugelis baiminosi – kas bus, kai konkursantės į sceną išeis dėvėdamos gražiąsias, dizainerės Julijos Žilėnienės specialiai kiekvienai dalyvei sukurtas raudono šilko sukneles. Įsivaizduojate, kaip atrodo sušlapęs šilkas?

Visgi išeitis buvo rasta – elegantiškomis suknelėmis vilkinčioms gražuolėms buvo leista neiti iki podiumo pabaigos, o sustoti ties scenos uždanga.

Kas yra „tuštutė“?

Scenoje viena kitą keitė 14 dailių lietuvaičių – profesionalių manekenių, tarptautinių grožio konkursų dalyvių, dainininkių, šokėjų, būsimųjų teisininkių.

„Grožis ne visuomet padeda, būna, kad atbaido“, „Kai kurie mano, kad esame tik gražios, neišsilavinusios, pačios negalime priimti sprendimų, bet tai netiesa – mes protingos ir daug galime“, – nuo scenos pylėsi J. Morkūno kalbinamų pretendenčių į „mises“ pasisakymai.

Viena iš gražuolių, mėgindama užbėgti galimiems Jogailos klausimams už akių, pati ėmė aiškinti, kas tai yra „tuštutė“. „Tai - riboto mąstymo mergina. Konkurse dalyvaujančių merginų intelektas pakankamai aukštas, jos protingos, bet kai kurioms iš tiesų reikia pasitempti“, – negailestingai su konkurentėmis sąskaitas suvedinėjo gražuolė.

Pavyzdžiui, psichologiją besidominti Ieva Viltrakytė, pareiškė, kad 90 proc. žmonių gali būti jos pacientai, tiesa, šį vakarą prieš save mato tik laimingus žmones. Prisistačiusi publikai talentais garsėjanti Greta Peleckytė padainavo lietuvių liaudies dainą, kurią Livija Gradauskienė palydėjo tokiais žodžiais: „Eurovizija tavęs laukia“. Blondinė gražuolė Sandra Lukšytė prisipažino jau pasirengusi būsimai mamytės, o Beata Liminovič – „modelės“ karjerai...

Įsitaisę specialioje (neperšlampamoje) palapinėje gražuolių talentus, drąsą, išmonę bei ryžtą nugalėti stebėjo komisijos pirmininkas Benas Gudelis, aktorė Dalia Michelevičiūtė, stilistas Kęstutis Rimdžius, „Misis Lietuva 2010“ Vaida Kursevičienė ir fotografas Raimundas Adžgauskas.

Manoma, kad būtent jis inicijavo sprendimą „Mis Foto“ titulą skirti kaunietei E.Račkutei, kuri, žiūrovų nuomone, buvo verta ir nugalėtojos titulo. Ką čia slėpti – publikoje girdėjosi kalbų „Ir vėl ne tą išrinko...“

Vis dėlto – komisijos, kaip ir teismo sprendimas, yra galutinis. Pirmąja vicemis tapo vilnietė Deimantė Bubelytė, antrosios vicemis titulas atiteko grupės “Širdelės” vokalistei Ievai Jotkėlaitei, „Mis Elegancija“ tapo vilnietė, vienintelė ryški konkurso blondinė Sandra Lukšytė, „Mis foto“ – kaunietė Elona Račkutė, o trumposiomis žinutėmis balsavusių televizijos žiūrovų simpatijas ir titulą „Mis Publika“ pelnė po kelių akimirkų „Mis Lietuva 2010“ tituluota vienoje kosmetikos parduotuvėje dirbanti Gritė Maruškevičiūtė.

Visos gražuolės buvo apdovanotos konkurso rėmėjų kosmetikos rinkiniais, karališkojo Monako meistrų juvelyriniais dirbiniais su perlais.

„Mis Lietuva 2010“ buvo, galima sakyti, apipilta dovanomis – ji laimėjo teisę vykti į grožio konkursą Kinijoje, kelionę dviems į Tenerifę, dovanų gavo natūralius, 7 tūkstančius litų kainuojančius audinės kailinius, „ Mis Publika 2010“ – kelionę dviems į Egiptą.

Konkursantėms ir lietuje mirkusiai publikai dainavo Egidijus Sipavičius, Justinas Lapatinskas, Mundis, vyrų choras „Forum“. Vakaras baigėsi šventiniu fejerverku, kurio užgesinti negalėjo net lietus.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

„Mis Lietuva 2010“ tapo vilnietė Gritė Maruškevičiūtė

Mis Lietuva 2010
+38