Skaisgirys ginasi: „Drąsos kaina“ – ne Kedžio istorija

Serialo „Drąsos kaina“ pristatymas
Serialo „Drąsos kaina“ pristatymas
  © Tomas Vinickas
Alfa.lt
2010-08-25 12:06

Netrukus naujajame TV3 kanalo sezone pasirodysiantis serialas „Drąsos kaina“ yra skandalingos prigimties ne tik dėl jame gliaudomų vaikų išnaudojimo ir smurto šeimoje temų. Skandalingiausia yra seriale pasakojama istorija, it du vandens lašai panaši į praėjusiais metus didžiausią susidomėjimą kėlusią Kedžių šeimos tragediją.

Pagrindiniam Vido Pociaus vaidmeniui atrinktas aktorius – Rolandas Boravskis – sportiškos išvaizdos ir gana aštrių pažiūrų vyras skusta galva. Aktorius ir pats prisipažįsta, kad aplinkinių teigimu esąs panašus į Drąsių Kedį.

reklama

Skelbiama, kad serialas pasakos smurto šeimoje, korumpuotos teisėsaugos ir vieno vyro kovos prieš sistemą istoriją. Lina Štukytė (šį personažą seriale vaidina buvusi „mokinukė“ Irūna Puzaraitė), kaip ir D. Kedžio vaiko motina, pastoja labai jauna, dar nepilnametė. „Drąsos kainos“ šaukiniai ir anonsai naudoja frazes, įtartinai panašias į praėjusiais metais spaudoje skaitytas antraštes apie Drąsių Kedį. Jau nekalbant apie patį pavadinimą.

Tačiau serialo pristatymo metu paklaustas, ar D. Kedžio šeima nepareiškė pretenzijų dėl naujojo jų kūrinio, serialą filmuojančios prodiuserinės kompanijos „Videometra“ vadovas Rolandas Skaisgirys gynėsi: „O prie ko čia Drąsius Kedys? Seriale aptariamos problemos kankina ne tik Lietuvą. Galima sakyti, kad yra šiokio tokio panašumo. Tačiau visose istorijose gali jo rasti.“ R. Skaisgirio teigimu, D. Kedžio šeima su pretenzijomis kol kas nesikreipė. „Tegu sprendžia žiūrovai“, – gūžtelėjo pečiais didžiosios dalies lietuviškų serialų krikštatėvis.

 

Skaisgirys ginasi: „Drąsos kaina“ – ne Kedžio istorija

Serialo „Drąsos kaina“ pristatymas
+4