Meiželytei televizija neberūpi

Donalda Meižėlytė, "Burbulas"
Donalda Meižėlytė, "Burbulas"
  © Tomas Lukšys
Alfa.lt
2010-08-18 15:06

Donata Meiželytė ilgą laiką buvo dainininkė, Lietuvos televizijų veidas ir aktyvi pramogų pasaulio dalyvė. Nuo tada, kai moteris tapo politike, ji beveik dingo iš televizijos ekranų.

Netrukus „Lietuvos ryto“ televizijoje startuos naujas žaidimas ir realybės šou „Burbulas“. D. Meiželytė bus viena iš trijų pirmųjų jo dalyvių.

Pristatymo metu politikė, skirtingai nei kiti du pirmieji „Burbulo“ dalyviai, į pripučiamus burbulus nelipo, vengdama suteikti žmonėms preteksto naujoms apkalboms.

Kaip portalui Alfa.lt sakė pati politikė, šį projektą sutiko išbandyti ne tik dėl jo patrauklumo, bet ir dėl mažesnio įsipareigojimo: „Šokių, dainų projektai užima labai daug laiko. Kai dalyvavau dainų projekte, pamačiau, kokia tai didelė atsakomybė – kasdien stilistai, repeticijos. O čia nuo pasaulio atsiskirti reikia tik trims dienoms. Dabar – vasara, Seimo posėdžių atostogos – kodėl gi ne?“ Tris dienas atskirties nuo visų ryšio priemonių D. Meiželytė įvertino kaip labai puikų laiką.

Po trijų dienų žaidimo dalyviams buvo pateiktos tikros ir išgalvotos naujienos, o jie turėjo atskirti, kas tikra, o kas – ne. Visgi pirmosios laidos laimėtoja politikė netapo. Žaidime ji surinko 0 taškų. „Nesurinkau taškų, nes rimtai į tai nežiūrėjau. Visgi pirmoji laida buvo tokia demonstracinė versija“, – aiškino politikė.

 

Meiželytei televizija neberūpi

Donalda Meižėlytė, "Burbulas"