Tapusi čigone Budrienė pasimokė

Inga Budrienė gatvėje, "Turtuoliai-vargšai"
Inga Budrienė gatvėje, "Turtuoliai-vargšai"
© TV3
TV3
2010-08-11 13:27

TV3 laidos „Turtuoliai-vargšai“ eksperimentas keliasi į Kauno gatves. Šį kartą elgetos dalią pasiryžo išbandyti žiniasklaidos „Swarovski“ karaliene praminta Kauno verslininkė Inga Budrienė. Labdaros renginius organizuojanti ir pati noriai juose dalyvaujanti moteris pirmą kartą ištiesusi ranką išėjo į gatvę. Septynias valandas Inga kentė specialų grimą, lietų, savo vadovaujamos kavinės padavėjų ignoravimą ir elgetavimą Kauno gatvėse.

„Prašau, gal galite man atliekų nuo stalo duoti? Nevalgiau aš, badauja ir mano vaikai. Neprašau kepsnio ar brangių gėrimų, man bent apgraužtos duonos“, – čigone paversta verslininkė maldavo kavinės darbuotojų.

reklama

Moteris nesidrovėdama bendravo ir su vietiniais elgetomis, kuriems net į galvą nešovė, kad čia turtinga ponia. Pasiūlę pereiti prie kitos bažnyčios elgetos patikino, kad per dieną uždirbti dešimt litų – Kaune tikra prabanga.

„Neturiu kur dėti akių, bijau parodyti rankas, nes jos dreba. Nežinau, iš kur tie vargšai žmonės turi tiek drąsos ir tiek kantrybės. Tave užgaulioja, varo šalin, o duonos juk reikia. Niekada nebenusigręšiu nuo prašančiųjų“, – drebėdama iš jaudulio po laidos filmavimo prisipažins I. Budrienė.

Kiek pinigų pavyks iš kauniečių surinkti socialiniame eksperimente dalyvaujančiai Ingai Budrienei ir kodėl jos nepažins savi darbuotojai „Turtuolių-vargšų“ laidoje, sužinosite šiandien 20.10 val. tik per TV3!

 

Tapusi čigone Budrienė pasimokė

Inga Budrienė gatvėje, "Turtuoliai-vargšai"