Zvonkė savo laidoje pasakos naujausius „pletkus“

Natalija Zvonkė ir Deivydas Zvonkus
Natalija Zvonkė ir Deivydas Zvonkus
  © Tomas Vinickas
LNK
2010-07-28 15:09

„Nebūna dūmų be ugnies, – sako gandų karalienė Zvonkė. – Ko tik apie save nesu prisiklausiusi... Ar viską galėčiau paneigti? Tikrai ne!“ Tačiau nuo šiol Natalija ne klausys paskalų apie save, o pati kartu su Vitalijumi Cololo pasakos juos LNK žiūrovams.

Čia Natalijai antrina ir jos partneris iš „Žvaigždžių duetų“ Vitalijus Cololo: „Matot, po mūsų poros pasirodymo ir visokiausių paskalų apie mūsų nepriekaištingą susidainavimą, Zvonkų pora skiriasi. Ir kas galėtų paneigti, kad gandai nėra visagaliai...“

Į Zvonkės ir Cololo klubą atvykstančioms viešnioms ir svečiams be kitų staigmenų, teks pasukti „gandų ruletę“ – patvirtinti, paneigti ir pakomentuoti tam tikrą „pletką“.

„Žvaigždžių klube“ paskalų kokteilius prie baro plaks ganduose skęstantys personažai. Ne ką prastesnius muzikinius kokteilius pristatys klubo svečiai – nuo žurnalo viršelių „nenulipantys“ garsiausi Lietuvos atlikėjai. Klubas neatsigins ir nuolatinių klientų – visų žvaigždžių ekspertai, vakarėlių liūtai jau turi savo staliuką.

„Mes ne tik viską ir visus aptarsime, bet ir parengsime karščiausią apie žvaigždes rašančių leidinių apžvalgą“, – liežuvį galanda „Žvaigždžių klubo“ prodiuserė Jurga Pukenytė.