Jankauskaitės vyras priėmė Sutvirtinimo sakramentą

Inga Jankauskaitė
Inga Jankauskaitė
  © Tomas Vinickas
Alfa.lt
2010-07-27 13:48

Su televizija atsisveikinusi aktorė Inga Jankauskaitė pagaliau rado laiko susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Visai neseniai ji išsiskyrė su pirmuoju savo vyru Gintaru Plytiniku, o balandžio pabaigoje susituokė su naujuoju draugu Mariumi. Po kurio laiko pasklido žinia, kad Inga atsisako vaidmenų teatre, nes laukiasi...

Vakar pavakare Inga kartu su vyru Mariumi pastebėta Telšių rajono Tryškių miestelio bažnyčioje, kur vyko Sutvirtinimo sakramento teikimo iškilmės.

reklama

Liudininkų teigimu, kukli medinė bažnytėlė beveik pilna prisirinko žmonių, laukiantys Sutvirtinimo sakramento teikimo pradžios, susėdo prie altoriaus, paskui buvo patepti aliejais... Iškilmės taip būtų ir praėjusios nepastebėtos, jei jų nebūtų papuošusi ypatinga pora – aktorė I.Jankauskaitė su savo vyru, Lietuvos notarų rūmų prezidentu Mariumi Stračkaičiu.

Inga atrodė taip žavingai, o jos vyras atrodė taip impozantiškai, kad parapijiečiai ėmė šnabždėtis: „Kas čia per karaliai?“

Pasibaigus sutvirtinimo ceremonijai Inga su Mariumi išėjo iš bažnyčios, sėdo į automobilį ir išvažiavo, kaip, manoma, į Klaipėdą, kur šiuo metu gyvena.

Jankauskaitės vyras priėmė Sutvirtinimo sakramentą

Inga Jankauskaitė
+11