Krepšininkas Macijauskas vedė

Arvydo Macijausko ir Viktorijos Buder vestuvės
Arvydo Macijausko ir Viktorijos Buder vestuvės
  © Robertas Dačkus

Visa Lietuva, metus po sužadėtuvių spėliojusi, kur ir kada vyks garsaus krepšininko Arvydo Macijausko ir jo mylimosios, teisininkės Viktorijos Buder santuokos ceremonija, gali palaimingai atsidusti. Ji įvyko šiandien, daugeliui vilniečių šventoje vietoje – ypatingą aurą skleidžiančioje Vilniaus šv. Jonų bažnyčioje.

Į ceremoniją jau renkasi vasariškai pasipuošę svečiai. Vienas jų, žinomas aktorius ir televizijos laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas pasisveikinęs su žurnalistais, su šypsena sutiko jų pokštą, kad po rankos paspaudimo žiniasklaidos atstovams ši bus „purvina“ ir jo į bažnyčią paprasčiausiai neįleis.

reklama

Prabangiais automobiliais į senąjį Vilniaus universiteto kiemą atvykę jaunieji ir jų svečiai. negalėjo nuslėpti jaudulio – juk poros vestuvės buvo seniai lauktos.

Arvydas su savo išrinktają Viktorija draugavo ketverius metus, jų meilė patyrė ne vieną išmėginimą. Kiek anksčiau vyras yra prasitaręs, kad dėkingas Viktorijai už tai, kad ji jį palaikė patyrusį stuburo traumą, tuomet, kai jis bylinėjosi su Pirėjo “Olympiakos” klubu. Arvydas būbsimajai žmonai padėjo Vilniaus universitete siekti teisininkės diplomo, kuris visai neseniai jai buvo įteiktas toje pačioje Šv. Jonų bažnyčioje.

Seniai buvo kalbama apie dailius ir elegantiškus dizainerių Ramunės Piekautaitės ir Egidijaus Sidaro sužadėtiniams kuriamus vestuvinius apdarus. Kunigo pasitikta nuotaka į bažnyčią nuotaka žengė viena, o jaunikis jos jau laukė prie altoriaus.

Po tuoktuvių ceremonijos jaunieji noriai pozavo fotografams, nesivaržydami parodė santuokos simbolius – žiedus.

Krepšininkas Macijauskas vedė

Arvydo Macijausko ir Viktorijos Buder vestuvės
+32