Kiek moteriai reikia sekso, kad jaustųsi laiminga?

Pora
Pora
© Fotolia.com
Alfa.lt
2010-07-15 09:00

Įvairių šalių mokslininkai norėdami išsiaiškinti, kiek moteriai reikia sekso, kad ji džiaugtųsi gyvenimu, atliko ne vieną tyrimą. Tuo klausimu ypač išsiskyrė amerikiečių tyrėjai, Indianos valstijos, A.Kinsio universiteto mokslininkai. O gautus rezultatus publikavo leidinyje „Journal of Sexual Medicine“.

Trumpas intymus suartėjimas moterų netenkina

Minėtame žurnale buvo išspausdinta amerikiečių moterų apklausa, kur jos atvirai prisipažino, kiek laiko reikia mylėtis, kad patirtų laimę. Paaiškėjo, kad dauguma moterų nori trumpo, tačiau „karšto“ sekso - nuo 3 iki 13 minučių. Beje, taip pat dauguma moterų pabrėžė, kad dviejų minučių lytinis aktas jų visai netenkina. Lygiai taip pat kaip ir ilgas – daugiau nei 20 minučių.

Kas dėl intymių santykių dažnumo, tai amerikietės pripažįsta mylėtis 2-3 kartus per savaitę. Tuo tarpu A.Kinsio universiteto mokslininkai stropiai apskaičiavo ir išvedė vidutinį skaičių - 2.15 kartų per septynias dienas. Todėl,pasak jų, kaip moterys nori, taip gali paskirstyti tą 0,15 kartų: po truputį ar sukaupus išnaudoti viską iš karto.

Labiausiai patinka seksas nesinaudojant prezervatyvais

Tačiau visus šokiravo tyrimas, kurį atliko Niujorko universiteto psichologai. Surinkę maždaug 300 moterų, mokslininkai jų paklausė: „Аr jūsų partneriai naudojasi prezervatyvais?“ O paskui padalino moteris į tris grupes: 1. Visada. 2. Niekada. 3. Kartais. Po to visų moterų buvo paklausta, kiek jos patenkintos savo intymiu gyvenimu?

Paaiškėjo, kad labiausiai patenkintos tos moterys, kurių partneriai apskritai nesinaudoja prezervatyvais!