„TonyBet“ – LKF generalinis rėmėjas

"Tony G" tapo Lietuvos Krepšinio federacijos rėmėju (LKF foto)
"Tony G" tapo Lietuvos Krepšinio federacijos rėmėju (LKF foto)
Alfa.lt
2010-07-07 17:09

Lietuvos krepšinio federacija turi naują generalinį rėmėją. Per šiandien surengtą specialią spaudos konferenciją buvo oficialiai paskelbta, kad Lietuvos krepšinį rems lažybų bendrovė „TonyBet“.

Pasak bendrovės savininko Antano Guogos, sutartis galios 2 metus. „Esu Lietuvos ir Lietuvos krepšinio patriotas. Kai rinktinė kreipėsi dėl pagalbos, man buvo paprasta apsispręsti. Noriu girdėti žmones skanduojant „Lietuva“. Kai buvau vaikas, man tai suteikė labai stiprius jausmus. Noriu, kad rinktinė dalyvautų pasaulio čempionate ir pasiektų gerų rezultatų“, – sakė A. Guoga.

LKF prezidentas Vladas Garastas pažymėjo, kad sutartis su „TonyBet“ padės išspręsti krepšininkų draudimo klausimus.

„Šiandien yra džiaugsminga diena, nes pasirašome labai naudingą sutartį. Su šios bendrovės pagalba patekome į pasaulio čempionatą, jie mums neša sėkmę. Manau, ir šiuos metus kartu baigsime puikiai. Kol kas negalime pasakyti tikslios paramos sumos, nes dar nėra aišku, kiek pinigų reikės krepšininkų draudimui. Tačiau dabar galime būti ramūs, kad visi rinktinės žaidėjai bus apdrausti“, – džiaugėsi V. Garastas.

Naujiesiems rėmėjams dėkojo ir spaudos konferencijoje dalyvavę krepšininkai – Robertas Javtokas ir Mindaugas Katelynas. Tiesa, abu jie vienbalsiai pripažino, kad lažybų punktuose nesilanko.

„Draugai žaidžia, tačiau aš nežinau net kaip reikia atlikti statymus. Dabar turiu kitą užsiėmimą. Gal baigęs karjerą pabandysiu“, – šypsojosi R. Javtokas.

V. Garastas, dėkodamas už paramą, įteikė A. Guogai Lietuvos krepšinį simbolizuojančią statulėlę, o R. Javtokas – Lietuvos rinktinės marškinėlius.

Paklaustas apie laukiamus Lietuvos rinktinės rezultatus, „TonyBet“ savininkas tvirtino nebijąs patirti nuostolių, jei juos lems mūsų nacionalinės komandos pergalės. Rėmėjai nežada reikalauti, kad rinktinė užimtų kurią nors konkrečią vietą pasaulio čempionate.

„Man į šį klausimą atsakyti labai paprasta. Svarbiausia, kad krepšininkai jaustų aistrą žaisti už tėvynę, kad žaidimas jiems teiktų malonumą. Kad juos matytų ir iš jų tai perimtų maži vaikai. Atsimenu, kaip visi džiaugdavomės krepšininkų pergalėmis, kai dar buvau vaikas. Reikia, kad kartu augtų visa tauta“, – kalbėjo A. Guoga.

Lietuvoje yra ribojama lažybų reklama, tačiau „TonyBet“ neketina pažeisti įstatymų.

„Visame pasaulyje lažybų bendrovės remia sportą. Džiaugiamės, kad reklamos draudimas Lietuvoje nėra absoliutus, yra numatytos išimtys. Jomis ir naudosimės, taip pat tikimės ir valstybinių institucijų supratingumo. Malonu, kad „TonyBet“ ženklas bus pirmasis lažybų bendrovės pavadinimas ant Lietuvos rinktinės marškinėlių“, – padėtį paaiškino „TonyBet“ generalinis direktorius Egidijus Rainys.