Naujasis „Vilniaus vandenų“ vadovas – Miltienis

Valentinas Miltienis
Valentinas Miltienis
  © Alfa.lt
Alfa.lt
2010-07-07 16:01

„Vilniaus vandenys“ valdyba patvirtino naują reglamentą, sąlygojantį kokybinius pokyčius organizacijoje ir užtikrinti įmonės skaidrumą. Taip pat išrinktas naujas „Vilniaus vandenų“ vadovas – Valentinas Miltienis.

„Vilniaus vandenys“ – sostinei ir jos gyventojams labai svarbias paslaugas teikianti bendrovė, kurios valdymas turi būti visiškai skaidrus, o atskaitomybė – itin griežta. Įgyvendindami atsakingesnio įmonės valdymo priemones siekiame, kad vilniečiai gautų geriausios įmanomos kokybės paslaugas už kiek galima mažesnę kainą. Tai ir privalės užtikrinti nauja įmonės vadovybė“, - sakė Vilniaus meras Vilius Navickas.

Valdybai patvirtinus naują reglamentą įmonės valdymas taps žymiai atsakingesnis ir skaidresnis, nes naujame reglamente numatyti tai užtikrinantys saugikliai – visi sprendimai priimami 2/3 valdybos balsų dauguma, numatyta valdybos narių kontrasignacija – kiekvieno nario parašai po sprendimais, dažnesni posėdžiai, griežtesnė atskaitomybė, veiklos kontrolė.

Valdybos direktorius aukščiausio lygio vadovus įmonėje galės atrinkti tik konkurso būdu, ir juos turės derinti su valdyba. Naujai patvirtintas valdybos reglamentas užtikrina aiškesnį bendrovės valdymą, aiškias valdybos narių atsakomybės ribas, sąlygoja didesnį narių gilinimąsi į įmonės veiklą, problemas, neperžengiant įstatymuose numatytos kompetencijos.

Naujuoju įmonės direktoriumi išrinktas Valentinas Miltienis yra dirbęs tiek privačiame, tiek viešėjame sektoriuje, pastaruoju metu buvo UAB „Synergy Consulting“ Eksporto rinkodaros specialistas. V. Miltienis kelerius metus dirbo Finansų ministerijos sekretoriumi, dirbo UAB „Pallink“ komercijos ir marketingo direktoriumi, Nacionalinės mokėjimo agentūros Finansų departamento direktoriumi.