Užaitė žinią apie savo vestuves slėps!

Edita Užaitė
Edita Užaitė
© TV3

Neseniai iš Kanų sugrįžusi Lietuvos kino ir televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Edita Užaitė savo titulų, kad ir kokie malonūs jie būtų, nesureikšmina: „Žvaigždės – tai žaidimai. Iš tikrųjų. Aš visą laiką sakau, kad Lietuvoj žvaigždžių yra vienetai. Išvažiuoji į Latviją, išvažiuoji į Lenkiją ir tu – jokia žvaigždė. Nieks tavęs nežino. Tai tiesiog toks žaidimas.“ O žaidime taisykles nustato ji pati!

Šviesiaplaukė tobulos išvaizdos gražuolė, neseniai suteikusi peno kalboms apie jos ir režisieriaus Lino Ryškaus romaną, apie savo asmeninį gyvenimą nekalba. Jos manymu, žiūrovai neturi žinoti, su kuo ji draugauja ar miega. „Jeigu tu pats užduodi tokį toną... Natūralu, kad vieną kartą papasakojus, kokį apatinį trikotažą nešioji, žmonės ir toliau klausinės. Tu pats užduodi taisykles, ko žmonės gali sau leisti klausti, su kuo tu miegi.“ Ją stebina kai kurios garsių žmonių „viešųjų ryšių akcijos“. „Jas daro, bet labai slepia. Patys išdalina pakvietimus žurnalistams, o paskui sako: „Ne, ne, ne. Čia jokių čia kamerų...“ Suprantama, Edita tokių akcijų nerengs.

Nenuostabu, kad ir žinios apie ką tik užsimezgusią daugystę su režiseriumi komentuoti nelinkusi. Paklausta, kaip elgsis artėjant, pavyzdžiui, jos vestuvėms – praneš apie jas ar slėps – Edita šūkteli: „Žinoma, kad slėpsiu! Na, iš tikrųjų aš pasilieku tuos dalykus sau. Net mano tėvai nežino, mano sesuo nežino – mano artimiasi žmonės. Aš pasakau viską „post factum“. Aktoriais ne dėl to domisi. Domisi dėl to, kad jų darbai sudomino“, – mano Edita.

Užaitė žinią apie savo vestuves slėps!

Edita Užaitė
+4