Vaidas Baumila emigruoja

Vaidas Baumila (Fotodiena.lt nuotr.)
Vaidas Baumila (Fotodiena.lt nuotr.)

Nors dainininkas ir toliau galėtų džiaugtis populiarumu Lietuvoje, Vaidas Baumila pasirinko studijas šalyje, kurioje apie pasiektą populiarumą niekas nežino. Į vieną iš trijų geriausių šalyje muzikinio teatro mokyklų įstojęs atlikėjas tikina, jog komisijoje nei vienas nežinojo, kad jis – itin mėgstamas tėvynėje.

Jau metus iš žiniasklaidos akiračio ir muzikinės scenos dingęs V. Baumila itin daug laiko praleido Škotijoje. Vos pabaigęs aktorystės mokslus Vilniaus kolegijoje, išvyko tolesnių perspektyvų ieškoti užsienyje. 23 metų vaikinas tikina, kad ne ekonominis nuosmukis išvijo jį iš tėvynės. Škotijoje ne tik keliavo, bet ir lankė parengiamuosius aktorystės kursus.

reklama

„Ta krizė jautėsi, pasiūlymų koncertuoti sumažėjo. Tačiau išvykau dėl mokslų – tokio paruošimo, koks yra siūlomas Anglijoje, Lietuvoje neįgysi. Neatmetu galimybės įsitvirtinti ten... Tačiau pažadu nepamiršti ir gerbėjų Lietuvoje“, - savo pasirinkimą aiškino V. Baumila.

Arba krizė dainininko kišenės išties nepaveikė, arba jis išties itin taupus: už magistro diplomą mokės iš savo santaupų. „Nesišvaisčiau pinigais, pavyko ir mokslams sutaupyti. Tuo labiau, jau seniai galvojau apie studijas užsienyje – buvo laiko užkimšti taupyklę“,- prisipažino dainininkas.

V. Baumila neslepia, jog jo planuose – galimybė tęsti karjerą Anglijoje. Netoli Londono esančiame universitete dainininkas studijuos kartu su keturiolika kurso draugų. „Atranka buvo didelė. Nežinau tikslių skaičių, bet visa tai tęsėsi kelis mėnesius“, - savo sėkme džiaugėsi būsimasis miuziklų aktorius.

Lietuvoje merginų itin mylimas atlikėjas prisipažino, jog dalyvaudamas atrankoje į GSA, jau buvo įstojęs į kitą universitetą, tačiau įstojęs nedvejojo anksčiau sulaukto pasiūlymo studijuoti. „GSA itin populiarus tarp agentų, ieškančių aktorių vaidinti tiek Anglijoje, net Amerikoje“, - atskleidė V. Baumila, pridūręs, jog jo svajonė – patekti į Londone esantį „West End“ muzikinį teatrą.

Paklaustas, kodėl iškeitė jau užsitarnautą šlovę Lietuvoje į eilinio studento vietą, V. Baumila tikino, jog yra „vienas iš daugelio“, o „penkiolikos minučių“ šlovė nėra jo gyvenimo tikslas – norisi daugiau.