Dainuojant Sashai Song šoko pats Rinkevičius

Sasha song ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Sasha song ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
  © Tomas Vinickas

Sasha Song ir dirigentas Gintaras Rinkevičius su simfoniniu orkestru šeštadienio vakarą Vilniuje skelbė iššūkį lietui. 21-ojo sezono uždarymo proga popdainininko ir Valstybinio simfoninio orkestro bendrą projektą pliaupiant lietui stebėjo šimtai žiūrovų, rankose gniaužusių skėčius.

Vilkėdamas kostiumą ir šįkart be skrybėlės koncertavęs Sasha Song neslėpė susijaudinimo, kad pavyko įsiteikti simfoninės muzikos gerbėjams. Atlikėjui dainuojant George’o Michaelo dainas lingavo ir pritarė ne tik susirinkusieji, bet ir pats G. Rinkevičius diriguodamas orkestrui.

reklama

Sasha Song atliko vienuolika žinomo britų atlikėjo dainų, pritariant gospelo chorui „Sounds in G“. Londone muzikos studijas baigęs vaikinas neslėpė, jog ir pats yra G. Michaelo gerbėjas.

Nuskambėjo pačios žymiausios žvaigždės dainos. Ilgesnės jų versijos leido sugebėjimus pademonstruoti ir orkestrui. Be tokių hitų, kaip „Faith“, „Fast love“, „Jesus to a child“, nuskambėjo ir daina, atnešusi Sashai Song sėkmę. „Kissing a fool“ baigiamajame egzamine man atnešė aukščiausią įvertinimą“, – su publika prisiminimais dalijosi atlikėjas.

Per pertraukas tarp dainų atlikėjas neslėpė susijaudinimo ir susižavėjimo, nenustodamas dėkoti publikai. Nuo pat koncerto pradžios tuščias šlapias sėdimąsias vietas apsupo klausytojai ir šokiais, plojimais bei šypsenomis pritarė koncertui.

 

Dainuojant Sashai Song šoko pats Rinkevičius

Sasha song ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
+7