SEB grupė plės operacijų padalinio Lietuvoje veiklą

A. Burkovskis
A. Burkovskis
  © Rokas Medonis
Alfa.lt
2010-06-01 11:12

SEB grupė plės Lietuvoje įsteigto SEB filialo („Skandinaviska Enskilda Banken AB“ Vilniaus filialo) veiklą steigdama naujus operacijų aptarnavimo, IT ir kitus pagalbos verslui padalinius. Šie padaliniai teiks aptarnavimo paslaugas SEB grupei ir jos klientams ne Lietuvoje. Tai numatyta antradienį Vilniuje pasirašytame SEB ir Ūkio ministerijos ketinimų protokole.

Plėsdama SEB operacijų padalinio Lietuvoje veiklą, tarptautinė SEB grupė 2010 metais įsteigs 30 naujų darbo vietų SEB grupės operacijų, IT ir pagalbos verslui veiklai vykdyti. Planuojama, kad iki 2012 metų pabaigos SEB filiale Vilniuje iš viso bus sukurta iki 150 naujų darbo vietų, kuriose dirbs aukštos kvalifikacijos specialistai. Naujų darbo vietų filiale kūrimui planuojama skirti 175 tūkst. Lt tiesioginę valstybės subsidiją.

„SEB grupė visada pabrėžia, kad Baltijos valstybės yra viena pagrindinių grupės rinkų. SEB grupė ir toliau ieško ilgalaikių plėtros galimybių Lietuvoje, todėl prieš dvejus metus nusprendė Lietuvoje ne tik vykdyti įprastų teikiamų bankininkystės paslaugų šalies klientams plėtrą, bet ir perkelti dalį pagalbos verslui funkcijų iš Švedijos į Lietuvą“, – sakė SEB Baltijos šalių tarnybos vadovas Martinas Johanssonas.

„Ši investicija rodo, kad Lietuva yra patraukli ne tik norintiems steigti IT paslaugų centrus, bet ir ketinantiems plėsti finansinių operacijų paslaugų teikimą“, – sakė ūkio viceministras Arnoldas Burkovskis.