Baltijos lygos pirmosiose pusfinalio rungtynėse – lengva „Sūduvos“ pergalė

Povilas Lukšys (Fksuduva.lt foto)
Basketfootball.lt
2010-05-27 10:01

Trečiadienį buvo sužaistos pirmosios Baltijos lygos pusfinalio rungtynės tarp Marijampolės „Suduvos“ ir Liepojos „Metalurgs“ komandų. Marijampolės stadione vykusias rungtynes „Sūduva“ laimėjo 3:0 (2:0).

Pirmasis rungtynių įvartis buvo įmuštas 36-ąją minutę, kuomet po baudos smūgio Liu Chao pasiuntė kamuolį į „Metalurgs“ baudos aikštelę, o ten perdavimo sulaukęs gynėjas Nerijus Radžius galva smūgiavo tiksliai į varžovų vartus.

Vos po šešių minučių svečių gretose rungtyniaujantis lietuvis Tomas Tamošauskas prarado kamuolį netoli savo komandos baudos aikštelės. Tuo pasinaudojęs Liu Chao perdavė kamuolį Karoliui Chvedukui, kuriam beliko ramiai susitvarkyti su varžovų vartininku. Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 2:0.

Antrojo kėlinio pabaigoje nesėkmingas rungtynes baigė Latvijos klubo kapitonas T. Tamošauskas, kuriam buvo parodyta antra geltona kortelė ir lietuvis buvo priverstas palikti aikštelę.Per likusį laiką „Sūduvos“ komanda dar labiau padidino savo persvarą. Esau, perėmęs kamuolį iš varžovų, perdavė jį Povilui Lukšiui, kuris maždaug iš 15 metrų tiksliai smūgiavo į „Metalurgs“ vartus.

Galutinis rungtynių rezultatas 3:0.

Kitose rungtynėse „FK Ventspils“ namuose 2:0 (1:0) nugalėjo Talino „Flora“ ekipą. Po vieną įvartį pelnė Aleksejus ir Eduardas Višnakovai.

Atsakomosios Baltijos futbolo lygos pusfinalio rungtynės birželio 8 ir 9 dienomis bus žaidžiamos Liepojoje bei Taline.