„Eurovizijos“ „flashmobe“ apsilankė ir senamiesčio kunigaikštis Vilgaudas

Pirmadienio vakarą pagaliau įvyko ilgai lauktas „Eurovizijos“ „flashmobo“ filmavimas. Jo metu keli šimtai spalvotai apsirengusių jaunuolių užtvindė Vilniaus senamiesčio Pilies gatvę. Kai kurie jų net atvyko iš kitų miestų, idant juos pamatytų visa Europa.

Šokėjų paradui vadovavo kelias savaites LRT televizijoje pamokas vedęs ir šio šokio mokęs choreografas ir šokėjas Šarūnas Kirdeikis.

Šiais metais visos „Eurovizijoje“ dalyvaujančios šalys filmuoja savo „flashmobus“, kuriuos vėliau panaudos Norvegijos televizija reklamuodama dainų konkursą.

Kelias valandas visi susirinkusieji kartojo šokio judesius, o kai kurie, čia atsidūrę pirmą kartą, turėjo progą viską išmokti.

Geros nuotaikos nesudrumstė šurmulį sutrikdęs garsusis Pilies gatvės kunigaikštis Vilgaudas. Net visus reikalus koordinavęs Audrius Giržadas juokėsi, kad ant tokio žmogaus pykti negalima, juk jis – kunigaikštis. Palikdamas šokėjų būrį, kunigaikštis dar keletą kartų sušuko „Amerika“, tuo tik dar labiau pralinsmindamas susirinkusiuosius.

„Flashmobus“ jau yra nufilmavę Oslas, Barselona, Reikjavikas ir kiti Europos miestai. Mūsų šalyje „flashmobas“ buvo atidėtas kelis kartus dėl tragiškos Lenkijos Prezidento ir kartu su juo skridusių žmonių žūties.

 

 

„Eurovizijos“ „flashmobe“ apsilankė ir senamiesčio kunigaikštis Vilgaudas

„Eurovizijos“ flash mob
+26