Dvasininkai: gėjų eitynės – baisus purvas Lietuvos žemėje

Homoseksualų vėliava
Homoseksualų vėliava
  © SCANPIX

Lietuvos dvasininkijos atstovai ir šalies intelektualai trečiadienį Seime griežtai pasisakė prieš homoseksualų eitynes bei kreipėsi į dvasininkus ir visuomenę, kad ši suprastų, jog griaunami krikščioniški pagrindai ir šalyje vyksta homoseksualumo invazija.

Spaudos konferencijos dalyviai šalies prezidentei Daliai Grybauskaitei, premjerui Andriui Kubiliui ir Seimo pirmininkei Irenai Degutienei įteikė atvirą laišką Lietuvos Vyskupų konferencijai dėl raginimo išsakyti jų viešą poziciją krikščioniškų ir kultūrinių vertybių apsaugojimo klausimu. Po laišku pasirašė 8 kunigai ir 27 įvairūs visuomenės veikėjai.

Pagrobs kaip makakos Mauglį

Kunigas Jonas Varkala pasakojo, kad, vykdamas į Seimą, atkreipė dėmesį į plakatą, kuriame vaizduojamas vaikas, lagaminas ir nueinantis tėtis.

Anot jo, yra daugybė tokių vaikų, ypač turtingose šeimose, kurie nemato tėčio ir teturi lagaminą, kuriame slepiasi gal ir daugybė gerų dalykų, tačiau santykių su tėčiu jie nebeturi. Už to slypinčius pavojus jis iliustravo pasakos motyvais apie Mauglį.

„Pavojus buvo paskelbtas, kai Mauglį pagrobė makakos, nes tuomet jis būtų užaugęs kaip makaka, ir tai daug baisiau negu jį būtų suvalgęs Šarchanas. Dabar yra daugybė vaikų, kurie neturi normalios socializacijos, bet juos nori pasiimti seksualinė mažuma, kuri atims galimybę užaugti žmogui, kuriam reikia socialinių siekių, o ne tik bananų ir seksavimo“, – sakė J. Varkala.

Pasak jo, valdžios atstovams visai nesvarbu, kas pasigriebs tą paliktą vaiką. „Pasigedau mūsų hierarchų nuomonės ir žodžio gelbėjant mūsų vaikus. Jeigu JAV valstija gali būti savita, tai negi ES kraštas negali išlaikyti savo identiteto?“ – sakė jis.

„Girną ant kaklo ir paskandinkite jūrų gelmėse“

Tuo tarpu kunigas Petras Dumbliauskas teigė, kad negali būti didesnio papiktinimo, kad per Lietuvos žemę žengs toks baisus purvas, kuris gali daugelį labai papiktinti.

„Kas laukia piktintojų? Visiems, kurie leidžia, kurie finansuoja šį papiktinimą, Kristus labai rūsčiai grūmoja – užriškite jiems sukamą girnų akmenį ant kaklo ir paskandinkite jūrų gelmėse“, – sakė P. Dumbliauskas.

Monsinjoras Alfonsas Svarinskas teigė, kad jau seniai buvo matyti, kad situacija yra bloga. „Žmonių moralė sovietų laikais buvo aukštesnė negu dabar. Mus užpuolė tokie priešai, kurių istorija nežinojo. Neleisime, kad Lietuvą sunaikintų įvairūs pasaulio ištvirkėliai. Mes neleisime šių įvykių, neleisime griauti doros Lietuvoje“, – teigė jis.

Noras parodyti savo išsigimimą

„Pastaruoju metu kaitinama psichologinė ir dvasinė atmosfera santykiuose tarp visuomenės, tautos ir homoseksualų. Temperatūra kuo toliau, tuo labiau kaista, ir tai pradeda pavojingai skaldyti visą tautą ir visuomenę“, – sakė Tado Daugirdo premijos laimėtoja profesorė Ona Voverienė.

Anot jos, homoseksualų teisės yra kartais didesnės negu kitų piliečių: „Aš vadovauju Lietuvos moterų lygai, tačiau mes niekada negavome finansavimo, o homoseksualai gauna kasmet.“

„Teigiama, kad šiais agresyviais homoseksualų renginiais jie siekia pademonstruoti savo vertybes, o iš tikrųjų – savo išsigimimą, kuris, anot Lietuvių kalbos žodyno, yra savo tėvų vertybių praradimas“, – sakė O. Voverienė.

Jos nuomone, Lietuvoje homoseksualų teisės nėra pažeidžiamos, tačiau jų organizuojami renginiai – smūgis į tautos paširdžius ir tautos ateičiai.

„Šiuo atveju raginu kviesti visą tautą į pasipriešinimą prieš šį gėjų renginį, kuriame nužmoginamas žmogus, jo esmės ir pats žmogiškumas“, – teigė profesorė.

Rankų aukštyn nekelsime

Nepriklausomybės akto signataras Alfonsas Svarinskas teigė, kad tokie homoseksualų renginiai pažeidžia Šventajame Rašte ir testamentuose išdėstytus saugiklius žmonijai, kuriuos pažeidus ir atsisakius, žmonija gali įkristi į didžiulę katastrofą.

„Galbūt didelės tautos gali sau leisti tokius dalykus. Tačiau Lietuvai, kuri taip sunkiai iškovojo savo laisvę, nepriklausomybę, suduodamas smūgis, kai reikalaujama, kad mes toleruotume ir propaguotume tokius dalykus, kad būtų įtraukiama kuo daugiau jaunimo į tokius dalykus, tai rezultatas gali būti toks, kad tautos gali ir nelikti“, – sakė jis.

A. Svarinskas tikino, kad pasiduoti neketina: „Mes neketiname kelti rankų aukštyn ir pasiduoti – nepasidavėme bolševikams, naciams, nepasiduosime ir šitam blogiui, kuris gal netgi baisesnis, nes jis griauna žmogų iš vidaus – palieka be dvasios sąžinės, be nieko.“

Alfa.lt primena, kad Vilniaus miesto savivaldybė išdavė leidimą gegužės 8 dieną rengti seksualinių mažumų eitynes.