Jauniausiai pasaulio motinai – penkeri

Jauniausiai pasaulio motinai – penkeri
Jauniausiai pasaulio motinai – penkeri
Alfa.lt
2010-04-14 09:00

Penkerių metų Peru gyventoja Lina Medina yra jauniausia pasaulyje motina, rašo Youngest_mother.tripod.

Nuotraukoje užfiksuota L. Medina su jos 11 mėnesių sūnumi Gerardo ir gydytoju Lozada, kuris dalyvavo gimdyme. Nuotrauka padaryta 1940 metais Limos ligoninėje.

Penkerių metų mergaitės vaikas gimė atlikus Cezario pjūvį 1939 metų gegužę ir ji vis dar yra jauniausia pasaulio motina.

Linos tėvai galvojo, kad jų dukra pilve turi neįtikėtinai didelio dydžio auglį ir kai nuošalaus Pirėnų kaimelio šamanai nerado, kaip jį išgydyti, tėvas dukrą nugabeno į ligoninę. Praėjus vos mėnesiui, ji pagimdė kūdikį. Tuo metu Linai buvo penkeri metai ir aštuoni mėnesiai. Jos naujagimis svėrė 2700 gramų. Motina ir vaikas ligoninę paliko praėjus vos kelioms dienoms.

 

 

 

 

 

 

 

Gydytojas Lozada prieš gimdymą Linai atliko detalius tyrimus. Jis išsiaiškino, kad ji pradėjo sirgti menstruacijomis vos aštuonių mėnesių. Ketverių metų ji jau turėjo krūtis.

Vėliau dešimties metų Gerardas, taip pavadintas vieno iš ligoninės gydytojų garbei, sužinojo, kad Lina, kurią jis laikė seserimi, iš tiesų yra jo motina. Gerardas numirė 1979 metais, sulaukęs 40 metų.

Lina ištekėjo 1972 metais ir susilaukė antro sūnaus, praėjus 33 metams po pirmojo vaiko gimimo.