„FL Technics“ darbuotojų skaičių didina 10 proc.

Verslas
Verslas
  © Photos.com
Alfa.lt
2010-04-06 11:31

Lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovė „FL Technics“, stiprindama savo gamybinius pajėgumus, 10 proc. padidino įmonės darbuotojų skaičių. Šią savaitę į AB „FL Technics“ kolektyvą priimta net 30 naujų aviacijos mechanikų. Visi priimti darbuotojai prieš tai sėkmingai baigė aviacijos mechanikos kursą bendrovei priklausančiame specialistų mokymo centre.

Naujųjų aviamechanikų parengimas truko 14 mėn. Visą studijų laikotarpį kiekvienam besimokančiam įmonė skyrė mėnesines stipendijas. Iš viso į naujų specialistų parengimą bendrovė „FL Technics“ investavo 1 mln. Lt.

„Šiuo kritiniu darbo rinkai laikotarpiu mūsų įmonė elgiasi priešingai nei kiti darbo rinkos dalyviai. Mes mažiname nedarbą Lietuvoje į darbą priimdami žmones, į kurių mokymą ir žinias investavome įmonės lėšas. Savo pajėgomis per pusantrų metų parengėme aukštos kvalifikacijos specialistus be jokio valstybės finansavimo“, – sakė „FL Technics“ generalinis direktorius Jonas Butautis.

Iš 30 darbą pradėjusių darbuotojų 27 dirbs „FL Technics“ periodinės techninės priežiūros poskyryje, o 3 darbuotojai – bendrovės vyriausiojo mechaniko skyriuje.

„Kadangi didiname „FL Technics“ darbų apimtis ir jų atlikimo tempus, darbą suteikėme visiems mokymų kursą baigusiems aviamechanikams. Tikimės, kad investicijos pasitvirtins ir nauji darbuotojai sėkmingai pritaikys įgytas teorines ir praktines žinias dirbdami Vilniuje, o vėliau – ir kitose mūsų lėktuvų priežiūros stotyse užsienyje“, – teigė J. Butautis.

Pagrindiniai „FL Technics“ orlaivių remonto angarai, kuriuose aptarnaujami „Boeing 737“, „Boeing 757“, „Saab 2000“ ir „Saab 340“ tipo orlaiviai, yra Vilniaus tarptautinio oro uosto teritorijoje. Bendrovė taip pat turi Linijinės (operatyviosios) orlaivių techninės priežiūros stotis trijuose Kazachstano ir dviejuose Tadžikistano oro uostose, šiemet planuojama tolimesnė plėtra Italijoje.

Šiuo metu lėktuvų techninės priežiūros ir remonto bendrovėje „FL Technics“ dirba daugiau nei 300 darbuotojų. Bendrovė turi jai priklausantį mokymų padalinį „FL Technics Training“, kuriame yra rengiami lėktuvų techninės priežiūros specialistai. Bazinių žinių, atskirų lėktuvų tipų priežiūros ir kiti specializuoti kursai vykdomi pagal Europos Sąjungos EASA reglamento 147 dalį. Mokymus baigusiems specialistams suteikiami tarptautiniai jų kvalifikaciją liudijantys pažymėjimai, leidžiantys dirbti tarptautinėje lėktuvų priežiūros rinkoje.