Generalinis urėdas dėl Alfa.lt straipsnio skundžiasi prokuratūrai

Miškas
Miškas
  © Andrius Ufartas / Fotobankas
Alfa.lt
2010-04-02 11:48

„Generalinei miškų urėdijai principingai ginant valstybinių miškų sistemą nuo noro ir pastangų ją išdraskyti, žurnalistė Eugenija Grižibauskienė apipylė Generalinę miškų urėdiją ir visą valstybinių miškų žinybą nepagrįstais ir nemotyvuotais kaltinimais“, – rašoma Generalinės urėdijos pranešime.

Toliau skelbiama, kad žurnalistė, prisiklausiusi „piktų liežuvių plakimo“ ir pašnekovų „juokavimo“ bei nepatikrinusi duomenų, apkaltino Generalinę miškų urėdiją ir visą miškų žinybą, teigdama, kad joje dirba vien vagys ir darbo vietų pardavinėtojai.

„Norime pabrėžti, kad tai ne pirmas kartas, kada bandoma manipuliuoti anoniminių pašnekovų ir neįvardytų šaltinių neva išsakytais teiginiais.

Generalinis miškų urėdas, siekdamas užkirsti kelią tolimesnėms tokio pobūdžio insinuacijoms, 2010 m. kovo 26 dieną kreipėsi į LR generalinę prokuratūrą, prašydamas išsiaiškinti, ar straipsnio autorės „piktų liežuvių“ ir „puse lūpų“ išsakyti teiginiai dėl galimai nusikalstamos valstybinių miškų pareigūnų padarytos veikos atitinka tikrovę“, – teigiama urėdijos rašte.

Generalinė miškų urėdija, gavusi atsakymą, pažadėjo informuoti visuomenę apie LR generalinės prokuratūros išvadas šiais klausimais.

Alfa.lt savo ruožtu ketina toliau pateikti surinktą informaciją apie tai, kas vyksta šalies valstybiniuose miškuose.