Kirkorovas Vilniuje dainuos su tėvu?

Filipas Kirkorovas
Filipas Kirkorovas
  © Tomas Vinickas

Šiomis dienomis Lietuvoje vieši Rusijos estrados princu tituluojamas atlikėjas Filipas Kirkorovas. Prieš koncertą sostinėje aikštingumu garsėjantis dainininkas rado laiko susitikti su žiniasklaidos atstovais. Prieš spaudos konferenciją žurnalistai gavo koncerto organizatorių griežtus nurodymus, jog žvaigždė neatsakinės į klausimus apie asmeninį gyvenimą, jį persekiojusius skandalus ir kitomis anašiomis temomis, o pasigirdus nemaloniam klausimui buvo žadama, kad konferencija iš karto pasibaigs.

Kaip ir dera pasaulinio garso atlikėjui į spaudos konferenciją F. Kirkorovas vėlavo, bet atėjo pasipuošęs ir su savimi atsinešė savo augintinį, kuris prieš fotografų objektyvus demonstravo nenusakomą meilę šeimininkui, o paskui jaukiai įsitaisė ant kelių vienai žurnalistei.

Paklaustas, kaip išsirinko šuniuką, atlikėjas sakė: „Jis pirmas pas mane atbėgo pas mane iš visos vados, jam jau trys mėnesiai.“

Su atlikėju turėjusi atvykti vienos Rusijos televizijos komanda turėjo problemų oro uoste ir reikiamu laiku neatvyko, o pats atlikėjas apgailestavo, kad vykstant į Lietuvą reikia sutvarkyti daug formalumų ir sentimentaliai tarstelėjo, jog to nebuvo, kai buvome viena šalis.

Paklaustas apie „Eurovizijos“ dainų konkursą, atlikėjas plačiai nekomentavo, bet patikino, kad šiemet užsakymų dainoms ir muzikai nepriiminėjo, bet apie Lietuvos atlikėjus žinantis.

Atlikėjas Lietuvoje vieši su savo tėvu, kuriam jau aštuoniasdešimt, bet pažadėjo, kad jei publika pageidaus, scenoje uždainuos kartu.

„Dirbant tokį darbą savo gyvenime reikia kai ką paaukoti: eiti anksti miegoti, nevartoti alkoholio, nerūkyti žolės, neuostyti narkotikų ir pan., o kai išeini į sceną, reikia viską atiduoti žiūrovui. Savo darbą reikia mylėti ir eiti į sceną dėl to, kad toks darbas, o dėl Dievo duoto pašaukimo“, - sakė atlikėjas, paklaustas, koks jo sėkmės receptas.

„Kai jaučiu, kad negaliu eiti į sceną, tai ir neeinu, ypač tuomet, kai jaučiu, kad negaliu duoti publikai to, ko ji tikisi“, - sakė atlikėjas.

Kirkorovas Vilniuje dainuos su tėvu?

Filipas Kirkorovas
+11