Stankevičius ruošiasi mačui su CSKA

Marius Stankevičius
Marius Stankevičius
  © SCANPIX
Alfa.lt
2010-02-23 15:26

Geriausio 2009 metų Lietuvos futbolininko Mariaus Stankevičiaus laukia debiutas aukščiausio lygio – UEFA Čempionų lygos futbolo turnyre. Naujasis lietuvio klubas – „Sevilla“ trečiadienį pirmajame Čempionų lygos aštuntfinalio mače susitiks su kito lietuvio, tokio lygio mačų užgrūdinto Deivido Šembero Maskvos CSKA ekipa.

D. Šemberas Rusijos žiniasklaidai pareiškė, kad šiose rungtynėse juos patenkins tik pergalė. „Šioms rungtynėms mes ruošiamės labai atsakingai ir norime iškovoti pergalę. Būtų dar geriau, jei pavyktų nugalėti varžovus nepraleidus įvarčio į savo vartus. Mums gali būti palankus ir oro sąlygų faktorius. Juk ispanai nepratę prie Rusijos šalčių“, – papildomų pranašumų prieš būsimas rungtynes ieškojo D. Šemberas.

Ispanijos ekipos gynėjas Marius Stankevičius teigė, kad nors jie ir gerbia CSKA ekipą, bet pralaimėti nesirengia. „Mes puikiai žinome CSKA stipriąsias puses, suprantame, kad jiems gali padėti ir oro sąlygos, ir sintetinė aikštės danga, ir savų žiūrovų palaikymas. Bet, nepaisant to, mes sieksime teigiamo rezultato“, – kovingai nusiteikęs buvo Lietuvos rinktinės žaidėjas.

M. Stankevičius neakivaidžiai sutinka su D. Šemberu, kad didžiausiu „Sevilla“ priešu gali tapti ne sintetinė „Lužnikų“ stadiono danga, o neįprastai žema oro temperatūra. „Prieš šias rungtynes mes treniravomės ant dirbtinės dangos, tad šiek tiek apsipratome su jos savybėmis. Tačiau pas mus (Sevilijoje) šiuo metu temperatūra siekia 15 laipsnių šilumos, o Maskvoje – 15 laipsnių šalčio. Nors mes ir labai šiltai apsirengėme, bet mūsų brazilai vis tiek labai nelaimingi“, – šmaikštavo lietuvis.

Rusijos žiniasklaidoje skelbiama, kad ispanai turės verstis be dviejų svarbių žaidėjų – saugo Diego Capelo ir puolėjo Luiso Fabiano. Abu šiuos žaidėjus po paskutinio Ispanjos čempionato turo pakirto traumos.

Labai skaudi gali būti L. Fabiano netektis, kadangi puolėjas šiame sezone Ispanijos klubui pelnė jau 14 įvarčių. Kita vertus, į rikiuotę sugrįžo kitas puolėjas – Frederikas Kanoute, Ispanijos pirmenybėse pasižymėjęs 5 kartus.