Lietuviai techninę pagalbą pasaulio skrydžių bendrovėms teiks visą parą

Lėktuvas
Lėktuvas
  © Photos.com
Alfa.lt
2010-02-09 10:56

Lietuvos bendrovė „FL Technics“, teikianti orlaivių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, įdiegė visą parą veikiančią pagalbos liniją „AOG“ (angl. – Aircraft on the ground). Paklausimai dėl techninės pagalbos ar skubaus detalių tiekimo priimami telefonu arba elektroniniu paštu 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

„Ant žemės stovintis ir dėl gedimų negalintis skristi lėktuvas skrydžių bendrovėms labai brangiai kainuoja, todėl skubūs profesionalūs sprendimai aviacijos rinkoje yra labai vertinami. Mes, turėdami aukštos kvalifikacijos specialistus ir atsarginių dalių sandėlius, skrydžių bendrovėms siūlome „greitosios pagalbos“ paslaugą be jokių geografinių apribojimų. Esame įsitikinę, kad mūsų teikiama operatyvi reikiamų detalių paieška bei profesionalios konsultacijos nustatant gedimą ir pasiūlant greičiausią jo pašalino būdą, padės aviakompanijoms padidinti eksploatuojamų orlaivių efektyvumą ir pagerinti skrydžių saugumą“, - sakė „FL Technics“ generalinis direktorius Jonas Butautis.

Jo teigimu, skambinant „FL Technics“ pagalbos linijos telefonu, visą parą atsilieps gyvas žmogus – savo srities specialistas, o ne telefoninis atsakiklis kaip kitose bendrovėse, taip siekiant pagreitinti atsiradusių problemų sprendimą.

„Mes dirbame tada, kai dirba mūsų klientai. Visą parą veikianti pagalbos linija padės spręsti detalių tiekimo ar inžinerines problemas tada, kai jos atsiranda, o ne tada, kai prasideda oficialios darbo valandos“, - teigia J. Butautis.

„FL Technics“ siekia klientams sukurti didesnę pridėtinę vertę ir tapti bendrove, kuri ne tik atlieka planinius orlaivių remonto darbus, bet ir į kurią būtų kreipiamasi, kilus skubių sprendimų poreikiui.

„FL Technics“ šiuo metu gali operatyviai pateikti detalių tiekimo ir inžinerinių problemų sprendimus „Boeing 737“ ir „Boeing 757“ tipo orlaiviams. Potencialus šios paslaugos klientų ratas numatomas ES, NVS šalyse ir Rytinėje Europos dalyje.